Отново заедно след "Aşka Sürgün" с проектите на Махсун К., Берен С. и колеги

  • 38 891
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 552
Привет ,щастливки!  Hug
Докато се натуткам с четене и вие вече в нова тема Ди, благодаря !
Таничка, да си жива и здрава и много,много щастлива   bouquet знам ,че закъснявам с поздрава ,но е от сърце  Hug
Страхотен купон сте спретнали момичета-и танци разучавате   smile3501  ще помагам с удоволствие ако се налага  Wink макар в момента съм в едни други ритми.  И добре ,че сте помислили за това ,че ако танцувам до Максун ,Ди да е до мен ,че току съм оплела конците ако погледне лошо като на снимките които сте сложили  Laughing
Таничка , а на тази песен Waka Waka на Шакира,която си ни постнала миналата година обрахме всички награди с моите сладкишчета ,та го имам готов изработен за разгряване  Laughing ,но като гледам тези дечица аз май им скъсвам д.....тата от движения  ooooh!
Виле, лек път ,мила -съчувствам ти вече много километри навъртя  Hug
Сиси, радвам се за вас ,че лошите неща са отминали ,дано всичко е наред от тук нататък  и ви пожелавам никакви стряскащи диагнози вече,само здраве и любов!

# 31
  • Мнения: 3 436
Луси, ако имаш някое клипче с твоите наградени сладкишчета, защо не го постнеш? И без това с ДИ ви тресат други ритми, така че ще трябва да се редувате с репетирането на нашата аматьорска тайфа, ако не искате да ни изпопадат пачките от срам на 23-ти идния месец. ooooh!
А тоз танц предлагам да го изпълнят собственото ти сладкишче и сладкишът на Хазар, вече 7-годишният Арда. За дъщеричката ти не се съмнявам, че ще се справи (метнала се е на мама), но Арда ще успееш ли да го подготвиш? 
http://www.youtube.com/watch?v=H3GiqHm5rQA

А за вас, бг мами, пее той - несъкрушеният, нескрушимият, yıkılmadım. Peace
http://www.youtube.com/watch?v=123EcyUx4qY&feature=endscreen&NR=1

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 17:17 от Tania M.

# 32
  • София
  • Мнения: 440
Нали изкуството е и за увеселение, та и нашата тема си е веселичка този уйкенд. Сега и аз малко да добавя към простотиите, т.е. да не съм вечно по сериозната част. Ама това е тъй, защото .... от петък ми започна пак учението, сега вместо да си превеждам клетвите на Нермин, цял ден .... уча. И разбира се и се разсейвам, ето как. Моята дъщеря учи в училище по хлебарство и сладкарство и се интересува от кулинария, а аз съответно - от турската кухня и .... от традиционната такава. Та когато се занимавам с някой сериал и подробничко изучавам и регионалната кухня и ресторантчетата, където тя се предлага в Истанбул. После ... никога не е знае, кога и какво може да се опита. Та докато се кандърдисвах (т.е. подлъгвах, скланях) да си пиша домашното и по-огледах за ... Черноморския район, нали ми е тема понастоящем, та да споделя и с вас, де.

Ей, ви сега да видите как го ядят някои бобот.
Скрит текст:
и колко грозничко пишат (направо неразбираемо) – щракни на/до снимката в дясно.
http://www.fasuli.com.tr/index.php?ne=gorusler&id=62
20 октомври 2007 г.
Книга за похвали:
Махсун Кърмъзъгюл
"Скъпи приятели от "Фасули", където съм ял най-хубавия боб за мен, благодаря ви за всичко. /подпис/"

Малко като контра на горния пост на Таня, ала с най-весели и добри чувства  Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 23:50 от milena d

# 33
  • Мнения: 0
В темата продължава хубавото настроение Heart Eyes.
Милена, скъсах се от смях с това "Фасули" и "боб".
Вили, също със снимките на близнаците Хазар и Махсун.
Относно това при шиене да се слага конец в устата, го зная от майка си и даже на времето съм го правила! Simple Smile
Абе, този режисьор Джемал Шан да не е чел нашия Йвков?

Скрит текст:
ШИБИЛ
Йордан Йовков
.............................................
...И преди той да разбере шегува ли се тя, или не, видя я току пред себе си, виждаше мъха на бялото й лице, червените й устни и когато го погледнеше, очите й го заливаха с мека и сладка светлина. Усмихваше се и го гледаше дяволито, прибираше скъсания ръкав, а в устата си държеше игла и конец.
-   Не мърдай!-сгълча го тя. –Започвам. И тури нещо в устата си, та да не ти зашия и ума. Барем да го имаш!
..............................................................
...И той я виждаше тъй, както беше я видял, когато държеше иглата с конеца в устата си, гледаше го и се усмихваше. ”Не игла, помисли си пак Шибил и въздъхна. – Нож може да държи тъй в устата си, и от тоя нож човек на драго сърце би умрял!”


# 34
  • Мнения: 3 436
Малко като контра на горния пост на Таня, ала с най-весели и добри чувства Simple Smile
Ама защо контра? Несъкрушимите да не би да не ядат боб, т.е. фасул? Laughing
Близнаците Хазар и Махсун са добре дошли, че така уреждаме с титуляри и двете си топ танцьорки, Луси и Ди. И няма нужда да мачкат Хазар наведнъж. Joy

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 18:20 от Tania M.

# 35
  • Мнения: 141
Миленче, довърши ме с тоя боб. Откъде го измъдри Joy Joy Joy Joy Joy . Естествено и кралете ядат боб hahaha

# 36
  • Мнения: 82
Чудесни сте, щастливи къзларки! Аз с нищо не съм се спретнала за купона на 23.02, но мисля да започна от този танц:

">#![/video]

Струва ми се най-лесничко.  newsm78 Лека вечер!  newsm51 newsm51 newsm51

# 37
  • Мнения: 552
Така ме развеселихте тази вечер  Laughing с боба....
Таничка, миналото лято в разгара на ЩЗ ми се прецака компа и за съжаление всичко,което съхранявах като архив замина -ей ако щеш вярвай ,но ревах като магаре та клипчета йок (възстанових много малка част) За моята бонбонеса  бих казала ,че е като клонче на дърво -да не кажа дърво и за ужас на мама и тати се увлича по бойни изкуства  Mr. Green иначе е много ритмична -улавя движенията ,но и липсва пластичност.Но за Арда ще вложа всичко от себе си  Laughing пък и аз си имам теория ,че няма човек ,който да не може да танцува освен ако не е аритмичен и не усеща музиката Ди може да потвърди ако е съгласна. А аз мисля да подгрея с един от любимите ми танци ,но го слагам в спойлер ,че съм го пускала и в друга тема и вече яко оспамих  Embarassed ама като ми е слабост тази тема и   Embarassed срам не срам слагам го и тук.
Скрит текст:

# 38
  • София
  • Мнения: 440
Хайде, хайде, сега пък фасула - ами, че това е верига от ресторанти за Черноморска кухня, името е "Фасули" просто. А фасулът наред с кьофтетата е едно най-традиционните ястия в цяла Турция. Аз, ... просто потърсих ресторанти за Черноморска кухня в Истанбул и попаднах на сайта на "Фасули", разгледах го, попрочетох го, изгледах клипчето с рекламата му, поизучих менюто и къде се намират клоновете му и после ... отидох да видя отзивите на известни личности - разни кметове и други познати нам артисти и сред тях и един много познат изпадна.
Никога не се знае от кой сайт ще изникне любопитна информация и веселба, нали? А  пък защо да не и се позарадваме? Пък нали и верни фенове има в тази тема, аз не съм така предана, та не бях виждала как пише ръкописно и как се подписва в действителност фаворитът на тази тема, ... но както казва една моя позната, абе какво да я правиш, обикновена преводачка и при това съм почитател на левантинската турска кухня, по-точно на тази от Хатай, дето изобщо няма нищо общо с темата ни, ама-а.... Имам си и любима майсторка готвачка, пак от тоз край, при това русокоска - Жале Балджъ - ето я - http://www.dailymotion.com/video/xnicde_gulben-jale-balcy-dan-sa … 6-01-12_lifestyle и http://www.jalebalci.com/ ... го обърнах на спам, ще прощавате.

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 19:37 от milena d

# 39
  • Мнения: 0
mamata 48, на този танц се хващам до теб Simple Smile.

# 40
  • Мнения: 3 436
Това "Фасули" пак ме хвърли най-неочаквано в мислен преговор на ЩЗ. И не толкова заведението, ами историческата раирана риза, с която МК е ял боб там на 20. октомври 2007 г. Ами че с таз риза Хазар беше в историческата първа брачна нощ на тавана със Зилян две години по-рано, а я носеше и преди това. Трябва да е натоварена с много специални спомени (като ядене на най-хубав боб и др.), та да не я свалят от гърба си двамата братя близнаци най-малко 2,5 г. (може и повече).  newsm78
http://www.fasuli.com.tr/index.php?ne=gorusler&id=62
Скрит текст:

Последна редакция: нд, 13 яну 2013, 22:30 от Tania M.

# 41
  • Мнения: 1 117
Здравейте момичета! newsm51
Скрит текст:
Много сте изписали за тези няколко дни, в които мозъкът ми " изпуши" от решаване и обясняване на задачи по математика, физика и химия. #Crazy
Дано успея да ви изчета до вторник.  Hug
Таня, празникът ти минал, но моите сърдечни пожелания няма как. Бъди здрава, винаги позитивна и усмихната,щастлива, с много късмет, обичай и бъди обичана! Kissing Heart lovekiss Flowers Bouquet Kissing Heart Two Hearts

# 42
  • Мнения: 3 436
Тара, много благодаря!
Моля те, като ни изчетеш до вторник, отговори ми защо Хазар почиства тавана със Зилян през 2005 г. с оная незабравима раирана риза и защо на 20.10.2007 г. - почти две години и половина по-късно, брат му Махсун яде боб във "Фасули" със същата риза? Това е моята физико-химическа задачка за теб. Справка: пост 32 на Миленка в тази тема. Моето предположение е, че това може да му е работно облекло. Laughing
Лека нощ!

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 00:37 от Tania M.

# 43
  • Мнения: 1 117

Коя ли е тази "кифличка" до него Laughing?
Едвам си държа очите отворени. ooooh!
Лека нощ!  bouquet

Последна редакция: пн, 14 яну 2013, 00:39 от Tara41

# 44
  • Мнения: 188
Добро утро

Общи условия

Активация на акаунт