Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 59

  • 37 348
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Благодаря за превода ! smile3525

# 16
# 17
  • Варна
  • Мнения: 480
Благодаря за магнета!
За сега не мърда обаче

# 18
  • Мнения: 116
  bouquet Благодаря ви ! И при мен не мърда, ама като сме се "хвърлили" толкоз народ отгоре му как да мърда? Joy Joy Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 351
благодарско, пускам да се сваля и ще оставя сийд за после  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Някоя добра душица да даде линк от doxa , много моля. Praynig
Благодаря на всички за положеният труд. Hug

# 21
  • Мнения: 0
Фенче,

ЧЕСТИТО ИМЕ, изкарай си празника много весело, прегърни любимите хора и не си разваляй деня заради такива като мен- Хюрремки Laughing  bouquet

А Аз, като се замисля май съм някакъв хибрид newsm78, Определено съм на страната на Хюррем, но харесвам еднакво и Ибрахим- просто Окан така изигра тази роля, че сега и 100 документа да ми покажат, че всъщност е бил съвсем друг, като визия и характер- пак няма да повярвам.
А колкото харесвам Ибо- толкова и Нигяр.
Моето мнение е , че Нигяр притежава същата борбеност- каквато  Хюррем и Ибо.
И тя беше готова да се самоубие заради невъзможната любов, и тя беше готова да умре за тази любов, обичаше без резерва, без да очаква облаги, когато разбра за плода на тази любов- не се опита да си спаси кожата, само искаше детето и да живее.
Не се поколеба да открадне заради детето си, искаше да го махне от досега на Династията, защото тя знаеше, че колкото и Ибо да казва, че това дете ще расте далеч от Династията, рано или късно Династията ще стигне до него. Както и видяхме Хатиджето отиде при него.
Нигяр няма нито властта на Ибо и Хюррем, нито възможностите, но по дух не им отстъпва.
Дано с Ибо не приключи и нейната роля.
Не мога да качвам клипчета, но ако някой му се занимава, нека качи сцената с умиращият Ибрахим в пещерата, тази сцена според мен е еднаква по сила със сцените на болният Сюлейман и Хю.

Приятно гледане на серията!


ПП.Забравих да напиша, че единственият образ който не само НЕ харесвам, а направо не понасям е Хатидже. Twisted Evil #Cussing out

# 22
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И при мен не мърда за сега, но аз съм търпелива  Simple Smile
Благодаря за труда, който са положили нашите преводачки  smile3525

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 351
Да, наистина, сцената в пещерата беше изключителна!

# 25
  • Мнения: 50
 denisass  smile3525 smile3525

Подкрепям те с две ръце Hug  Все едно чета собствените  си мисли. 

Още на средата на 2-ри сезон ми опротивя "династията" , но на другите продължавам да се възхищавам.

# 26
# 27
# 28
  • popovo
  • Мнения: 28
С магнитният линк се справих без да искам сама обаче трябва ли да натисна където пише stream

# 29
  • г. Пловдив
  • Мнения: 91
Здравейте Момичета  Hug Извинявайте че нахълтвам така!

Мисля че има разлика в магнитните линкове!
Това е линка който е пуснал Sinan Mustafov от тема 49 « #720 Съб., 12 Ян. 2013, 17:26 »




Магнитен линк: magnet:?xt=urn:btih:0C7360DDD6F5F16C876D7DDAD0B9847A8B656300

https://thepiratebay.se/torrent/8011671

Приятно гледане!
 


Благодаря на Момичетат за превода  newsm51 newsm51







Общи условия

Активация на акаунт