Любов неподвластна на времето и годините

  • 14 248
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 840
Мъжа има чувства към жената и и ги показва и си личи че я обича.Не е заблуда и не я лъже.

Аз не казвам ,че мъжът няма чувства.Но дали и той е готов на всичко това на което е готова жената
Дали пък не е поласкан че млада и хубава жена е влюбена в него и да изживява своята "втора младост"
Дали няма да се измори  да лавира между нея и семейството си  и да реши в един момент да се кротне при жена си и децата си

# 16
  • Мнения: 506
Да много е важно да си вярва човек и да е сигурен във вярата си защото Любовта е хубаво чувство и е важно човек да вярва в Любовта и на мъжа че е така и че той е любовта.

# 17
  • Мнения: 506
Дали е втора младост или първа младост при мъжа не знам но със сигурност това което дава на жената е това което желаят жените в секса наслада удоволствие оргазъм.

# 18
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Добре де,ти си си решила сама за себе си.Каквото и да се каже в темата е безсмислено.Каква е целта?

# 19
  • Мнения: 9 908
ей тъй като видя 20годишна със солиден мъж под ръка и си личи, че не са баща и дъщеря, въздъхвам и си викам, ех, това е то истинската любов!

# 20
  • София
  • Мнения: 62 595
ми, така де, нали затова са любовниците!

# 21
  • Мнения: 3 371
така разказаната история ми звучи ужасно наивитетно и подходяща за девойка на 15.

сигурно остарявам Mr. Green

# 22
  • Мнения: 506
Любовниците правят секс помежду си и понякога и една такава любов може да се окаже истинска като просъществува дълги години докато и мъжа и жената го искат.Основана и на приятелство а и тази любов и страст я поддържат повече от 10 години.

# 23
  • Мнения: 14 840
Любовниците правят секс помежду си и понякога и една такава любов може да се окаже истинска като просъществува дълги години докато и мъжа и жената го искат.

Ще просъществува докато мъжът се умори от младата си любовница или докато жена му разбере
Тогава нито  страхотния секс ,нито насладата ще имат значение,а жената ще остане с разбитите си илюзии за "голямата любов"

# 24
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Ами обикновено така става.Ама аз съм тъпа и упорита и пак питам каква е целта на темата.Ако е да се похвали с възрастния си любовник-да сте живи и здрави.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 179
по света и у нас, звучиш като страстно влюбена, което е чудесно. Но защо пускаш тема, какви съмнения имаш? Дали ще просъществува любовта? В този си вид на тайни срещи, по-дълго, но един ден ще се трансформира в приятелство и няма да е толкова страстна. Такъв е животът. А в такива връзки доста често бъркаме страст и любов, понятията ни се размиват.

# 26
  • Мнения: 506
Нямам съмнения относно любовта и чувствата на мъжа и жената един към друг.Но след 10-20 години какво ли би станало не ми се мисли за развоя който накрая ще е тъжен и няма да е със хубав край Sad
Но мъжа и жената искат да изживеят тази красива любов.Било то и основана с тайни срещи.

# 27
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Чакай сега ,всичко става,как може да мислиш толкова напред?Ако визираш смъртта като край между вас,то за там ред няма...

# 28
  • Мнения: 863
А щом е толкова красива и истинска тази любов, защо не искат да я официализират пред целия свят?Защо искат да остане тайна?

# 29
  • Мнения: 14 840
А щом е толкова красива и истинска тази любов, защо не искат да я официализират пред целия свят?Защо искат да остане тайна?
Е как защо? Той е женен и иска да си остане такъв

По света и унас ами хубаво изживейте я тази любов,но помисли и за себе си.
Сега си  много влюбена и заслепена и си готова на всичко.
А после когато страстта отмине и  всичко свърши
Той ще се прибере на топло при жена си , а ти ще останеш сама да си ближеш раните

Общи условия

Активация на акаунт