СПЕШНО!!!-много силно подсичане

  • 28 386
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 645
И синът ми се е подсичал 2 пъти,и двете подсичания бяха от антибиотик.
Минани единствено от Цикалфата на АВЕН - буквално за 2 дни.
Крема е страхотен,а и се използва и  във много други случаи,както от бебета и деца,така и от възрастни Peace

# 16
  • Мнения: 574
Дъщеря ми като беше бебе така се подсече, че дупето и стана като розичка (червено и на рани). Какво ли не пробвахме, какво ли не мазахме повече от 20 дни.
 Певизона не ни помогна, Бейби тан също.
 Мазах с Пиоктанин и отгоре с крем Здраве(или Бочко). Оправи се за два дни(имайки предвид състоянието й -беше направо невероятно).
 Сега моя колежка като роди имаше същият проблем с детето( и то пищеше при всяко пишкане от болка). Не смеех да й предложа този вариант, че те все разни френски и незнам какви кремове бяха накупили.
Накрая като реши да пробва и с нещо евтино и детето се оправи за няколко дни.
 Мисля, че целта е да се подсуши кожата, докато оздравее и един от начините е да мажеш обилно с крем Здраве - т.е. да не се допуска урината да стига до кожата.
 
Това е много ефикасно.За крем става и Пенатен върху Пиуктанина.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 561
Ако са гъби ( твърде вероятно след антибиотика) пробвай с Дактарин орален гел - ако имаш това може да го мазнеш 1-2 пъти и без да питаш педито .

# 18
  • София
  • Мнения: 551
Най-вероятно са гъбички.Нека бебето да го види лекар.Противогъбични мазила са Дактакорт и Клотримазол.

# 19
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Един път съм изпускала положението с подсичане ама беше много сериозно.Когато пишкаше направо пищеше и после когато и се пишаше се стискаше.Оправих я като я мазах с реванол на 1 памуче и обилно напоено/отдолу слагай нещо,че реванола не се пере/После я мажех с гентамицин кремчето.Цял ден я държах с голо дупе и отгоре само с 1 пеленка завита.Оправи се за 2 дни.Сега не знам дали има гентамицин.Ако няма със сигурност има негов заместител.Дано се оправите,че е много неприятно

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
При нас помогна топване на дупето в отвара от лайка,после бочко и накрая хума на Талодерма.На всеки три часа повтаряш процедурата.Дано и при теб има същия ефект,както при нас Peace

# 21
  • Мнения: 104
При нас помогна  Locoid-крем. 50 g е по-ефтин от 30g и струва към 4-5 лева.

# 22
  • Мнения: 69
Много благодаря на всички за мненията,особено на рецептата на stellina мисля че си струва всеки да я има. За сега на нас Deflamol ни подейства супер!

# 23
  • Мнения: 2 125
Моля! Hug
kame с тази рецепта са мазали и мойто дупе Grinning, така че е проверена отдавна Peace

Общи условия

Активация на акаунт