Самостоятелна форма на обучение

  • 1 034
  • 4
  •   1
Отговори
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Имам дъщеря в девети клас на езикова гимназия. Скоро навършва 16 г. и от месеци насам настоява след рождения си ден да премине в самостоятелна форма на обучение. Ежедневното посещение на училището било губене на време, оставайки у дома, щяла да се подготвя много по-добре и дори да завърши по-рано, така казва. Притеснявам се, защото нямам наблюдения върху деца, завършили образованието си по този начин. Моля, който познава по-отблизо тази форма на обучение, да сподели мнението си. Благодаря.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 8 959
Сестра ми учи така една година. В края на всеки срок се явяваш на изпит по предметите, имаш конспект, като в университета.
За завършване по-рано е взимане на две години за една - но това е съвсем друга работа.
За повече информация се свържете със съответната зам.-дерикторка или директора и разпитайте.

# 2
  • в провинцията
  • Мнения: 249
А когато твоята сестра премина от редовна към самостоятелна форма на обучение, това отрази ли й се на успеха?

# 3
  • sofia
  • Мнения: 8 959
Това зависи от детето. Тя беше така в 11 клас, в 12 си мина пак редовно. Провери на място какви са условията, защото сестра ми беше ученичка преди 7-8 години.

# 4
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт