Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
А за сънищата - то не бяха починали близки, лудости разни, неприятни неща, супер нелогични и ненормални работи ... вече изобщо не обръщам внимание... и на мен понякога ми е криво сутрин от гадни сънища, но им тегля една и толкова.
Ако за починалите близки имам някакво обяснение и го считам за нормално, то за другите неща, идея си нямам откъде ми идват на сън ... ако човек прегледа само сънищата ми, ще реши, че съм тотално луда  Crazy Mr. Green

# 676
  • София
  • Мнения: 451
...но нещо не ми хареса тази докторка и ми е вътрешно притеснено, само заради това се чудя...но така или иначе вече много съм закъсняла за час при Марков  Laughing
...
защо да си закъсняла, опитай, пък и на рецепцията някой може да се обади, че отстъпва час, ако не може тогава да отиде, така поне съм чувала.
щом не си спокойна, си пиши час, тъкмо ще видиш бебо.
но щом няма показания от втората, третата не я правят.
аз ходих на трета, но при мен ако си чела имаше леко увеличени бъбречни легенчета на втората, док каза 28ма пак да ги наблюдаваме, после вика, я по-добре в 26та, ако има нещо да реагираме, та по-рано бях, всичко беше наред, успокоих се наистина, колкото и да не бях притеснена, добре ми подейства, дори и гънките на ушите му видяхме на бебо  Heart Eyes и че приличат на тези на тати Simple Smile та така де, щом няма проблеми, не ти е задължителна и да не отидеш  Peace
[/quote]
Jos, звънях аз още преди повече от седмица и точно седмиците, които ми "трябват Марков бил отпуска (не ми се ходи при друг Wink), та си говорихме точно с г-жата от регистратурата, че няма смисъл, ако няма проблем. Помня аз, че вашия младеж имаше малко увеличени бъбречета, но важното е, че всичко е ОК  Hug

Мон, какви неща сънувам, не е истина просто. Хем ми се иска да разкажа на ММ, хем си мълча, че  Joy

# 677
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

Мон, какви неща сънувам, не е истина просто. Хем ми се иска да разкажа на ММ, хем си мълча, че  Joy

Да, и такива сънувам...  Sunglasses Whistling  Joy

# 678
  • Мнения: 843
Здравейте,момичета,не съм писала скоро,но ви чета редовно.
И от мен стиснати палци за Анум и Слънце,дано всичко да е наред и с двете и с техните бебчета.
И аз ходих на 2-рата ФМ- всичко си беше наред,имаме си и снимки на нашия малък юнак.Лекарката ми каза,ако имам желание да отида и за 3-та,но не съм решила окончателно,ще измисля с течение на времето.
И мен ме мъчат от време на време киселини,много е неприятно.

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Странна работа - аз имам гастрит, а киселини не съм имала никога  Rolling Eyes нито преди да забременея, нито по време и на двете бременности ... Crazy

Ето две статийки за киселините, може да са ви полезни: http://www.moetodete.bg/bremennost/kiselini-po-vreme-na-bremennost.html

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4070

# 680
  • Мнения: 1 350
Felicity, тогава няма смисъл да ходиш, тъкмо тия парички за прегледа ще ги дадеш да купиш нещо на бебо Simple Smile
Мон, аз един-два пъти сега съм имала киселини, поне така съм ги усещала, преди съм нямала и не знам какво е, но гаден вкус в устата, едно в корема мъчно, като ядох
Скрит текст:
зелена салата,
ама прекалих. и после гаврът лимонадата. добре че минаха бързо. ама е неприятно.
може твоят гастрит да е изчезнал  Party чувала съм за такива неща, че стават с времето особено ако ядеш лютичко.

# 681
  • Мнения: 0
Здравейте,

И аз да се оплача от киселините - от 3 дни ме мъчат всяка вечер и явно няма значение какво и колко хапвам - първата вечер обвиних един сок от портокал, но на втората хапна една малка печена филийка със сирене, а киселините не ме подминаха. Сядам в леглото да приспивам малкия и не мога да му прочета и една приказка - чувствам се като огнедишащ дракон. Снощи пък видях чашата на мъжа ми пълна с газирано битер лимон и реших да си глътна само една глътка - оказа се, че освен безалкохолното имало и водка, та добре се подредих. Тва ми е първата глътка алкохол от 6 месеца насам и предполагам последната за предстоящата година, година и половина  Joy
А за сънищата като чета статии за развитието на бебето в 6-7 месец, обикновено пише, че по това време започват кошмарите и страха от преждевременно раждане.

# 682
  • Мнения: 38
Здравейте,моми4ета  Hug
и аз със сънищата съм така-всякакви лудории,вклю4ително и такива ,които понякога ми развалят настроението,но сес тремя да не им обръщам внимание  Peace
Киселини -нямам,но съм 4увала 4е са мн 4есто срещани Peace
и аз имам леки болки,моите саподобни на менструалните ,но само за секунди .. newsm78 миналата седмица питах докторката ми,тя каза 4е е нормално.. Ако ме боли пове4е да пия парацетамол.Тук това винаги казват за болки  Crazy  2-3 пъти съм пила  Peace
Цитат
Още малко ни остава, всички ще успеем и ще имаме здрави и красиви деца Hug Hug Hug Praynig
[/quote]
 Praynig Дано е така,Нанинка!Ссамо за това се моля  Praynig За себе си първо се надявам да достигна 30-та седмица,после ще се моля за още 3-4 поне  Praynig ДАно беб4о да си кротува  Hug Praynig

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 6 470

може твоят гастрит да е изчезнал  Party чувала съм за такива неща, че стават с времето особено ако ядеш лютичко.

Може  Simple Smile
Аз лекувах Хеликобактер пилори преди няколко години, тогава спря да ме боли стомахът редовно и понеже независимо какво ям, все се обаждаше болката понякога, спрях да ограничавам люто и пикантно  Crazy И проблемите поизчезнаха. Ама не ми е дошло наум, че може да е от лютото  Crazy Simple Smile

# 684
  • Мнения: 76
Привет и от мен....и аз да си кажа притесненията. Днес забелязах, че като си натисна с пръст крака при глезена остава за дулго време вдлъбнатина...като мемори пяна на матрак дормео съм. А краката не ми изглеждат подути. Някой има ли подобен проблем?

Слънце, Анум, оправяйте се бързо. Praynig

# 685
  • Мнения: 15
и аз да си кажа болката  Shocked...за пръв път в жичота си имам киселини ,дори в началото не знаех че е това...но не са кой знае какви
сиската -аз забелязах ,че като си натисна бедрото с пръст ,ми остава пръста на кожата ,като че ли съм изгоряла от слънцето
момичета -много започна да ме хваща страх от раждането ,кажето нещо че да ми мине  Praynig

# 686
  • Мнения: 326
Здравейте.
Аз съм на работа, ама съм малко самичка та си цъкам.
Тези дни имам някакви леки болки, все едно в яйчниците...сякаш ще ми идва.  И като сядам, но така по-рязко се тропна, усещам сякаш ми се раздрусват вътрешностите...много е гадно  Laughing 
 
Сега гледах темите за декемврийки и януарки...нали раждат сега или са родили.Нещо не съм възхитена от имената-или са банални или някакви изкилифинчени.   То не са Никол,Виктор,Борис и Габриела.През 2 имена има повторение. 

# 687
  • Мнения: 151
И аз се чудя за третата ФМ. На втората ни казаха, че всичко е наред, дори Павлова от Марковс каза - Повече работа с мен нямаш. Въпреки това съм си записала час за трета. Но не знам дали да ходя. От една страна е информация и пак ще си видим бебека, от друга с паричките наистина мога да й купя нещо.

# 688
  • Мнения: 18
Bruha, има още мноооггоо време докато дойде раждането, така че няма смисъл да го мислиш отсега. Мисли си само затова как ще си имаш сладко и здраво бебенце, а пък разждането като му дойде времето няма да има какво да му мислиш толкова, Радостта ще засенчи всичко! Хайде само положителни мисли   ylinfant Misc Baby Bottle 1stroller

# 689
  • Мнения: 1 350
Привет и от мен....и аз да си кажа притесненията. Днес забелязах, че като си натисна с пръст крака при глезена остава за дулго време вдлъбнатина...като мемори пяна на матрак дормео съм. ...
е ти пък къде се заглеждаш чак...
нали не задържаш вода, от преумора е сигурно, особено ако е в края на деня и си стояла повече на крак или в движение.
Бел, хич не се тропвай, ами вече сядай и ставай полека, а не рязко  smile3554

Филийка, аз и с миналата бременност съм ходила на ФМ само док като каже. сама не бих точно за да си спестя паричките за нещо друго, но ако не са ти кът може да отидеш да видиш бебо, щом искаш. аз не бих се притеснявала на твое място щом док така ти е казала.

Общи условия

Активация на акаунт