Призракът на Елена / El fantasma de Elena * тема 1

  • 23 513
  • 222
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 534
Здравейте,
И аз се присъединявам! Наистина филма е много муден, но ( не искам да издавам) само ще кажа, че съвсем скоро ще стане много интересен. Гледал съм напред! Simple Smile

Сподели малко де  ,любопитна съм  Laughing

# 91
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Спойлерите в скрит текст да се споделят  Peace

# 92
  • Мнения: 0
Само да попитам къде е този "скрит текст' нов съм.  Blush  Grinning

# 93
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
В реда където се променя размера на шрифта, където има опции удебелен, курсив, подчертан, зачеркнат, греещ, сянка, движещ текст и след това е скрит текст, надявам се да си разбрал Simple Smile

# 94
  • Мнения: 4 176
Аз още не мога да схвана роднинските връзки.  Crazy Как така Едуардо се жени за мъртвата Елена, щом му е братовчедка. Или тук е като в Жестока любов, там нали братовчед и братовчедка бяха любовници. Иначе май Даниела е убила сестра си Елена, бутнала я е, нали преди да падне, дадоха как Даниела стои на върха на кулата.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 115
В много от тези латино филми се женят братовчеди,за да остане богатството в семейството.Незнам дали наистина им е разрешено,но щом го дават сигурно е така.
Надявам се по нататъка да стане интересен,защото сега е много муден

# 96
  • Мнения: 534
А жената родила близначките не е ли майка им?Казват, че ги е родила,отгледала,но я наричат дойка ?!

# 97
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Дойка е жена, която кърми децата като малки, но не е майка  Peace

# 98
  • Мнения: 4 176
Според мен е истинската им майка, просто е заемала мястото на бавачка и затова е толкова озлобена.

# 99
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Истинска майка им е. И когато Елена Калканьо разбира прави пожара в имението.

# 100
  • София
  • Мнения: 1 115
Скрит текст:
Истинска майка им е. И когато Елена Калканьо разбира прави пожара в имението.
Сподели още нещо де

# 101
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Истинска майка им е. И когато Елена Калканьо разбира прави пожара в имението.
Сподели още нещо де
Скрит текст:
Ами оказва се, че от кулата не е паднала Елена, а Даниела бутната от Елена. Няма никакъв призрак просто бенхамин дрогира някакво момиче и му слага маска с лика на Елена. Лаура го изобличава.При пожара умират мащехата на елена лафе, бенхамин и един от прислугата и т.н. Simple Smile

# 102
  • София
  • Мнения: 1 115
Скрит текст:
Честно казано изобщо не ми звучи да е по интересно напред

# 103
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Честно казано изобщо не ми звучи да е по интересно напред
Скрит текст:
Дарио става любовник на Дулсе и тя има дете от него. Маргот се оказва баба на Елена Лафе и оставя всичко на нея, а щом Дулсе разбира я отравя. Елена Калканьо  слага нещо в питието на Едуардо и прави , така че Елена Лафе да помисли, че е правила любов с него и Едуардо се раздела с Е.Лафе. Елена Лафе се жени за монтекристо, а едурдо за Елена Калканьо. Елена Лафе е бременна и при раждането Елена калканьо краде бебето й и го представя като свое. При това Елена Лафе полудява, взима една кукла и тръгва по улиците, мислейки, че държи бебето си. Така се запознава със сестрата близначка на Маргот, която е клошарка. Ребека и нейна приятелка Вики без да искат блъскат с колата детето на дулсе, при което отиват в затвора. Монтекристо става част от мафията и той и Калима изпотрепват много народ. Елена Калканьо и Дулсе също убиват много хора. Дулсе причинява катастрофа, в която умира бащата на Елена Лафе и т.н.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 633
ох тоя Монте Кристо е много секси  Flutter
Скрит текст:
май ще бъдат по-хубава двойка с Елена, отколкото с Едуардо  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт