От кои памперси сте най-доволни?

  • 5 025
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 987
ние ползваме хьджис. от либеро сьщо сьм много доволна . памперс никога не сьм ползвала - нито с дьщеря ми нито сега с мартин.

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В последно време съм разочарована от Памперс.Total care май бяха по-добри от новите Active ConfusedПисна ми всяка сутрин да е мокро детето!Нито са му малки памперсите,нито нощем се върти,но няма спасение Sad

# 17
  • BG
  • Мнения: 88
От Памперс се изрива, от Либеро също, но по различен начин, дълго време ползвахме Хъджис, но от по-големите килограми, почна пак да се изрива. Сега сме на Мамия, Баукси и техните производни. По-евтини са и нямам никакви проблеми, освен че не винаги ги има и ми се налага постоянно да издирвам нови места откъдето да ги купувам. Най-интересното е, че детето ми не е с кой знае колко чуствителна кожа, освен от горепосочените пелени, други кожни проблеми не е имал.

# 18
  • Мнения: 99
От ПАМПЕРС не съм доволна - пропускат и дупето на бебка се изриваше. no
Сега ползвам само Huggies и съм много доволна. newsm10
Други марки не съм пробвала.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
"Памперс" - доволна съм.
От "Молфикс" и "Хепи" се изринахме, макар че "Хепи" попиват добре и са анатомични. Като попият обаче, заемат доста неестествени форми между крачетата на дечкото.

# 20
# 21
  • Мнения: X
Молфикс

# 22
  • Мнения: 8 769
Гласувах за Памперс,обаче не съм ползвала тия Хепи, доста мйачета в другата тема се изказаха положително за тях. Та смятам да ги чекна! Flutter

# 23
  • Мнения: 3 777
Бяхме на Памперс но пропускаха, откакто минахме на Хъджис сме супер доволни.

# 24
  • Мнения: 1 102
Ние досега ползвахме само на Памперс, но когато излезе новата им гама се отказахме, всяка сутрин беше мокър, а пък не мисля че беше нещо ситуационно. Сега сме на Молфикс и нямаме проблеми.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 483
Само Памперс. Grinning
С баткото съм си правила експериметнит със всички възможни на пазара по онова време памперси. Но при него каквото и да сложех, все се мокреше.
Просто при момченцата е по различно положението. Все беше мокър отстрани на кръста.  Twisted Evil

Сега с Лора съм ползвала Памперс, а в началото и Либеро. Либерото са страшно хубави памперси. Simple Smile
Ама ми излизат по-скъпо от Памперс-а. Wink

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 23
Huggies. От Памперс малкия се подсече - май сме алергични към алоето. Не мога да разбера защо слагат алое при положение, че е алерген? Ползвали сме и нямаме оплаквания Молфикс.  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 596
Само Памперс. Те са си моя No. 1.
Ползвала съм Либеро и Хепи, но се изринахме. Явно ни е много нежно дупето  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 263
Либеро! От Памперс се подсече Imp
Сега взех Дайперс - и те не са лоши.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Най-доволна съм от Памперс. Оня ден си купих Либеро, щото искам разнообразие, не може то така, повече от година едни и същи гащи, обаче не й понесоха на Мая. Изрина се дупето и ги изоставих. Пък те нали имат ластик и не миришат на нещо, не знам какво, като Памперса. Обаче спарват повече според мен. Поне на Нейното дупе така подействаха. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт