Отговори
# 105
  • Мнения: 247
Честит празник Даре!!!  Simple Smile

# 106
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 534
Честит празник, Даре.     bouquet  Много здраве най-вече, другото се нарежда.

Аз пък да ви кажа за времето - тук е супеееер, грее слънце, няма вятър и така като гледам температурите са положителни. Е, не е пролет, но в сравнение с предишните дни си е екстра.

# 107
  • София
  • Мнения: 4 272
Честит рожден ден, Даре!



Желая ти преди всичко много, много здраве и много щастие, което естествено е свързано с най-съкровената мечта - дано скоро стане реалност и да гушкаш здраво и красиво бебче!

# 108
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Понеже почерпка си трябва, та аз ще те отменя.
ЕТО Я
...вярно, голяма е, ама и ние не сме малко, нали трябва да стигне за всички ни....че и по няколко парчета да нагънем.

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 17:34 от Сънчи - Пънчи

# 109
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...а сега ти честитя рожденият ден! Даренце, най-искрено ти пожелавам да бъдеш една истински щастлива жена, заобиколена от любов, усмивки и разбирателство. Нека да се сбъднат най-съкровените ти мечти. Пожелай си нещо днес докато духаш свещичките и вярвам че ще стане реалност!   bouquet

# 110
  • Мнения: 9 145
Мацки, що не пускате поздравите във Календар-а  newsm78  Embarassed
Засега само аз и Съни сме се разписали там, но предполагам дарето ще си види пожеланията по-лесно тук...

# 111
  • Мнения: 980
Ти да не си взела да мериш БТ? Виждам че си си сложила календар от Зачатие Blush

Здравейте, имам ПРОБЛЕМ
Не мога да си вляzа в календара #Cussing out А днес проклетата БТ се вдигна Blush След около три дена трябва да имам леля,по план график.Дано се zапилее някъде zа около година #2gunfire Whistling Whistling Вие влиzате ли си в календарите Thinking


Дара, честит ден_ден и ти пожелавам най_гореЩите ти мечти да се сбъднат таzи година


Весе, честити покупки и на теб. Аz моите ги спретнах вече Blush. Златният вкъЩи промърмори неЩо, но биде скастрен, че сам си виновен да остави сама жена на метлосва по магаzините с банкова карта в ръцете Flutter

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 12:23 от tedsan

# 112
  • Мнения: 2 120
Скъпи мои виртуални приятелки, толкова сте мили. Много, много ви благодаря за пожеланията, за картинките, които аз не успях да изпратя -- страхотни торти, а на Голдънчето като я видях щях да се просълзя, това е торта, като че ли за всички, които искат бебчета и ще ги имат в един прекрасен миг. Ето това пожелание да ви се връща съвсем скоро.
Екатерина Велика е казала, че `Мечтите трябва да стават реалност с времето си`, и аз вярвам, че време има за всички нас.
Още едно благодаря и целувки на всички. Какво като съм вече на 36, обещавам да съм най-красивата тази вечер.

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 12:36 от Дара

# 113
  • Мнения: 9 145
Даре, много красиви думи   bouquet

Тедсан, в какъв смисъл не можеш да си влезнеш в календара? Пробвай от сайта на Зачатие, не от тикерчето, щото ако не си го обновявала, то е с нов адрес. Отиди на Календара от сайта на Зачатие, от там си въвеждаш ник и парола, специално направени за Календара и си влизаш. После си оправи тикерчето- просто го генерирай наново Wink

# 114
  • Мнения: 2 120
Мисля, че успях девойки. Ето ви почерпката.http://www.bgmagazin.com/Merchant2/graphics/00000001/torta%20rozi.jpg%201vva.jpg
Станах на 36, за да науча такива прости неща. Но това дължа на Лали, щото ми е обяснила като на дете -идиотче. Wink
Малко е бедна/тортата/, ама първи опит какво да се прави.

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 17:13 от Дара

# 115
  • Мнения: 980
Стеф, ама аz от там пробвах newsm78 Зачатие го отварям, но самият календар се е zапънал неЩо Close
По_късно пак Ще пробвам Confused
А може да имат някакъв проблем, zаЩото на нито едно от момичетата не виждам "календарските" лентички newsm78

# 116
  • Мнения: 62
Дара, Честит Рожден Ден и от мен!
Пожелавам ти здвраве, здраве и здраве.... и всички мечти, които си скрила в сърчицето си да се сбъднат!!!  party023
Бъди усмихната, красива и много щастлива тази вечер и всички останали вечери!

А на всички останали момичета - стискайте още малко на този студ.... за неделя прогнозите са за  +7 градуса. .....УРА.....

# 117
  • Мнения: 9 145
Стеф, ама аz от там пробвах newsm78 Зачатие го отварям, но самият календар се е zапънал неЩо Close
По_късно пак Ще пробвам Confused
А може да имат някакъв проблем, zаЩото на нито едно от момичетата не виждам "календарските" лентички newsm78

Да, сега и аз пробвах да си влезна в календара, но не можах, явно е временен проблем от самия сайт. По-късно пак ще пробваме Wink
Даре, благодаря Blush Вкусно е Wink

# 118
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Стеф, ама аz от там пробвах newsm78 Зачатие го отварям, но самият календар се е zапънал неЩо Close
По_късно пак Ще пробвам Confused
А може да имат някакъв проблем, zаЩото на нито едно от момичетата не виждам "календарските" лентички newsm78
Има проблем електрически. Прочети тук за него.

# 119
  • Мнения: 980
Много мерси, Хера Hug
Ох, тука днес zаваля сняг zа трети път таzи zима Grinning Милото се беШе понесъл с един чадър да върви да работи ooooh! Щях да падна кат видях как се е панирал zаради три пръста сняг Crazy Иначе температурата ни се върти около нулата, но аz предвлидливо се услуШвам и не иzлиzам навън. Naughty Лекциите ги оправих оЩе в понеделник и сега се грея до компа. Единственото, което ми пречи е, че вчера ядох портокали пред компа и съм си напръскала клавиатурата и сега ми лепне и някои клавиШи малко zапъват... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт