Парфюмни размисли и страсти - 168

  • 48 213
  • 721
  •   1
Отговори
# 60
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Мерси, Бубка, сега погледнах, нооо
Става въпрос за 24 лири, а не 20 долара.

# 61
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Да, и аз сега видях европейските цени, на американския сайт намаленията са други. Душгеловете в паундове са 7, или 17, а в УСД $11. Нямам идея как ги смятат и премятат. В евро пък съвсем други цени.

# 62
  • Мнения: 3 988
Бубс, мерси! И аз потърсих съставки, но са мистерия явно. Ще се въздържа. Така на сляпо (без да чета съставки), купувам само парфюми.  Crazy

# 63
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ако искаш, ще ги публикувам като го получа. Дано на опаковката са ги написали, въпреки че знаеш ли.

# 64
  • Мнения: 3 988
Пусни ги, да. Мерси! Макар че намалението ще е свършило сигурно до тогава, но ми стана любопитно защо е такава тайна. Simple Smile

# 65
  • Germany
  • Мнения: 1 581
На деколтето е Oriental Lounge и ми седи като букле  - отгоре пухено пръхкав, отдолу рехав и пропуска въздух. Милейди, ти тамян ловиш ли в аромата или си го фантазирам.
Има го тамяна, и аз го усещам, но е много фин, грациозен и леко загатнат, като полъх, такъв го харесвам, а не е от онзи, дето ти набива крошетата в носа без да се обяснява Crazy
аН, аз използвам често клонинг в парфюмните си сравнения, но за Sensuous, Noir и Nude не бих го употребила като израз. Някак са ми много различни, пипнати, не ми носят еднакво усещане и притежаването на всеки си заслужава. Със здраве да си пръскаш новата придобивка.
Аз както всяка зима по това време съм на свежарска вълна. Извадих летните парфюми и се чувствам прекрасно. Днес бях с Escale a Portofino Heart Eyes Усещам го още в косата си, и то много осезаемо, макар да съм го пръскала в 7 сутринта. Толкова ме държи в кондиция този парфюм, проекцията му е невероятна, горчиво-хладното усещане е удоволствие за сетивата ми.

# 66
  • Мнения: 17 546
Ох Бижуууу, плюли сме си в парфюмите Simple Smile

Точно идвах да се споделя, че сухото Артизанско олио е само $20, заграбих го заедно с два душгела.
Точно по темата Wink

Обаче, гледай каква европейска дискриминация с цените!  Crossing Arms

# 67
  • Мнения: 813
И аз съм на свежарска вълна.Това Портофино ми се изпречва пред погледа ще трябва да ги преслушам.Ковачева, ти други носиш ли от круизните?

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 692
kovatcheva , благодаря  Flutter . А иначе колкото до "клонинг" - употребих го по-скоро в смисъл повтарящото се заглавие , наистина са много различни и на мен също ми носят различно усещане със някои сходности , с всичките се чувствам много уютно . И друго, което забелязах при тези парфюми - ами техните количества много бързо намаляват  ooooh! , много опияняващо ми действат и пръскам ли пръскам....  Blush

# 69
  • Мнения: 233
Всяка любов от първо помирисване - за три дни.

Двама се карат за парфюмния бранд, трети го изкупува.

Парфюмираните с Шанел през 9 планини в десета се надушват. Това и за Монтал е в сила.

Който уд вади, от уд примира. Пък това и за тубероза става.

# 70
  • Мнения: 75
Пристигна ми поредната порция пробички Simple Smile
http://www.fragrantica.com/perfume/Profumum-Roma/Dulcis-in-Fundo-3890.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Profumum-Roma/Vanitas-11220.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Profumum-Roma/Dambrosia-6977.html
http://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Fruits-of-the-Musk-5143.html
А също и едно бутилче Crazy
Както обикновено се полях с всички наведнъж и този път направо се зашеметих, много силни тези Профумум Shocked Acqua e Zucchero не е лош, но ако бях изчакала да ми пристигнат първо пробичките сигурно щях да избера Dulcis in Fundo вместо него Rolling Eyes В Acqua e Zucchero и Vanitas има нщо сходно, което ме дразни, сигурно са портокаловите цветчета Thinking
 

# 71
  • София
  • Мнения: 5 576
Ronita, а как е Dambrosia? Много ли е сладък или е ок? Коя съставка от пирамидата усещаш най-силно?

# 72
  • Мнения: 75
Ronita, а как е Dambrosia? Много ли е сладък или е ок? Коя съставка от пирамидата усещаш най-силно?
Не мога да кажа, че усещам конкретно някоя съставка, но като цяло ми е тежък и синтетичен Rolling Eyes Впечатлението ми е само от мацване на ръка и мирисане от близо, при цялостно напръскване може би ще се усети по-различно newsm78

# 73
  • София
  • Мнения: 64
Дами, иска ми се да цитирам някои от описанията на парфюми с две думи от великата тема 152, за статия в capital light. Уточних го с Бубанка, но понеже авторството си е ваше, моля ако някой има нещо против, да ми пише на лични. Не го смятам за формалност, защитник съм на интернетското авторско право. Слагам цитата в скрит текстия текст отдолу:

Скрит текст:
Когато помирисваме нещо, паметта и въображението взаимодействат активно и мигновено. Резултатът може да е подвеждащ, но може и да е особено красив, дори поетичен. Може би най-добрият пример за това, понеже са направени само за удоволствие, са описанията на парфюми с две думи от темата „Парфюмни размисли и страсти – 152” във форума bg-mamma***. Ето няколко случайно подбрани:
Musc for Her Narciso Rodriguez - памучна рокля на голо
Niki de Saint Phalle - кутия с цветни моливи.
Habanita Molinard pp - кадифена рокля.
Womanity Thierry Mugler - блато с умрели жаби
Rumeur Lanvin - смърт в дантелена рокля
Simply Clinique - повръщана детска каша
Coromandel Les Exclusifs de Chanel - влажна щайга в мазе
Eau de Gloire Parfum d`Empire - пица. Никога, при никакви обстоятелства не трябва да слагат розмарин в парфюмите.

# 74
  • София
  • Мнения: 39 167
Много яка темичка!

Общи условия

Активация на акаунт