Успешно "олежани" бебета - тема 5

  • 17 330
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 211
Попи,а какво беше секс newsm78.Да не е това дето си мечтаехме 9м.като бремени,сънувахме еротични сънища достойни за сценарий на ТВ1000,а ако слушахме достатъчно получавахме по някой вагинален ехограф като утешителна награда Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy

Деси, за съжаление, мила и аз вече не помня за какво беше това. Мани, ами и аз бързах да се похваля днес, ама ми се размина, че мъжо го викнаха на работа, та затова ручкам в несвяст из форума  tooth tooth tooth

# 736
  • Мнения: 747
Попи, от къде викаш си ги купи тези сашета? Въпреки, че при нас зъбките не са на дневен ред предпочитам и аз да си взема две кутии за всеки случай, че да не чупя после пръсти и да се чудя от къде ми е паднало.
Радвам се, че в момента сте преборили температурата на Сиянка, дано да не вдига пак Praynig
Оххх, не ми напомняйте това за секса  rotfImbo ние тогава големи мечти и копнежи, а сега... хич ни няма

# 737
  • Мнения: 965
Женя,радвам се,че бебка е по- добре Hug
Момичета, връчих Мария на свекито с един лист с инструкции. Къпах се на затворена врата цели 20 минути без да треперя дали ще ревне. Сега мисля да последвам примера на Лали Бали и да налазя мъжо следобеда  Grinning  Едно време имах една позната, която все ми викаше, че децата били убиец на секса - сега вече знам какво е имала предвид  Mr. Green
Попи,а какво беше секс newsm78.Да не е това дето си мечтаехме 9м.като бременни,сънувахме еротични сънища достойни за сценарий на ТВ1000,а ако слушахме достатъчно получавахме по някой вагинален ехограф като утешителна награда Mr. Green

  202uu  202uu  202uu

Попи, той ще си дойде, душко, не губи надежда и настройка   loveuuu

Фикс, Дрън нали е постоянно с Мрън, ама и аз искам да чуя какво й е казал доки.

Манюня, и ти не случи на рецепта, дано мине бързо и неусетно този етап при вас.

Иве, ти няма да им махнеш нищо, когато и както кажат те ще е  hahaha

Лаленце, дай Боже все да е така послушна  Hug

Стефи, айде да поръчваме с Попи

# 738
  • Мнения: 1 179
Ооо ще поръчвам и аз, щом вършат работа.
 Joy Joy Вярно какво беше това секс, ние се бъзикаме с моичкия, че сме от празник до празник и то вярно така се получава. Без повод секс не правим.   Naughty Малеее сега се замислих, че чак юни имам рожден ден.  hahaha

# 739
  • Мнения: 965
Ооо ще поръчвам и аз, щом вършат работа.
 Joy Joy Вярно какво беше това секс, ние се бъзикаме с моичкия, че сме от празник до празник и то вярно така се получава. Без повод секс не правим.   Naughty Малеее сега се замислих, че чак юни имам рожден ден.  hahaha


ееее, 8-ми Март, ей къде е  Joy

# 740
  • Мнения: 747
...Стефи, айде да поръчваме с Попи
Супер, да се преброим тогава кой колко иска и да чешим  Grinning
Аз от Попи чакам покана за новата тема   Whistling пък на нея хич не и е до това  hahaha
да се поФалиш после Попи, да поточим лиги покрай теб 

# 741
  • Мнения: 459
Ооо ще поръчвам и аз, щом вършат работа.
 Joy Joy Вярно какво беше това секс, ние се бъзикаме с моичкия, че сме от празник до празник и то вярно така се получава. Без повод секс не правим.   Naughty Малеее сега се замислих, че чак юни имам рожден ден.  hahaha


ееее, 8-ми Март, ей къде е  Joy
..Да не пропускаме 1и 22март,после и великденските празници,деня на труда Wink-те това не трябва да го пропускаш Wink.Ако трябва отварям и църковния календар,то там всеки ден е църковен празник.Сега,ако кажеш,че няма празнични поводи... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 742
  • Мнения: 2 211
Момичета, довечера ще направя нова тема, че сега малко ми пуши куфара и не е от това, което се мислите  Mr. Green

# 743
  • Мнения: 894
[quote author=desi_aia link=topic=698040
..Да не пропускаме 1и 22март,после и великденските празници,деня на труда Wink-те това не трябва да го пропускаш Wink.Ако трябва отварям и църковния календар,то там всеки ден е църковен празник.Сега,ако кажеш,че няма празнични поводи... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
[/quote]
 Joy Joy Joy Joy Joy
Попи, и на нас зъбите не са ни на дневен ред, но искам да поръчам три кутии от прахчетата. Брой ме за поръчката им! Като се върне мъжот от работа, можеш да пробваш един бърз сеанс. Wink

# 744
  • Мнения: 1 179
..Да не пропускаме 1и 22март,после и великденските празници,деня на труда Wink-те това не трябва да го пропускаш Wink.Ако трябва отварям и църковния календар,то там всеки ден е църковен празник.Сега,ако кажеш,че няма празнични поводи... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Еййй, добре че ви има момичета, като светъл лъч в тунела сте. Ма ако му покажа колко празнични дни идват да не вземе да смени концепцията - примерно само на национални празници.  hahaha

# 745
  • Мнения: 459
Спокойно и тука ще му измислим решението...ще го даваш по интернационална-Национален празник на Германия,Чехия,Куба,Аржентина Winkвключи и бившите съветски републики,после Щатите и секса в кърпа ти е уреден за месеци напред.После може да заложиш и на професий...Национален празник на енергетиката и т.н. Wink Mr. Green

# 746
  • Мнения: 747
Момичета, моля, помагайте! Искам да си купя от онези шпатулки (не знам как се казват точно), където лекарите натискат езика, за да видят гърлото. Сигурно вече знаете за моите терзания около педито, та тя ги държи в чакалнята в една НЕпокрита желязна тавичка. Докато съм чакала съм я виждала как идва, взема една от тях (нейните са пластмасови) влиза в кабинета, явно проверява нечие бебешко гърло и ги оставя на мивката в друга тавичка. В чакалнята кой болен, кой не е, всеки е там, пък и непокрита тавичката ooooh! сигурно след това само ги мият на мивката  #Cussing out Това го видях на последната консултация и изпаднах в потрес. Не си мие ръцете ами рови в тая тавичка и после бърка из гърла.
Молбата ми е да ми помогнете да си поръчам от някъде, ще ми трябват за вторник следобяд. Тук проверихме във всички аптеки, но нямаше. Независимо колко бройки са вътре, искам да си имам свои, а не да се моля на Бог да не би да е фрашкана с най-различни вируси, бацили, гъбички и др. точно тоя шпатулка, която попада в устата на детенцето ми. Моля за съдействие, защото аз нищо не откривам в нета

# 747
  • Мнения: 171
Мерси Попс  Hug Стефи не знам къде продават такива, обаче това не е нормално, тя трябва да има еднократни, смени лекарката ако е възможно.

# 748
  • Мнения: 747
manjunja, то тука е нещо страшно, все някоя на някого приятелка. Моя позната искаше, но лекарката отказала, че са били приятелки  ooooh! НЯМА свестни тука и да се преместя, пък всеки месец за ваксини не ми се пътува, а и няма кой да ни кара в работни дни. Все си мечтая за педита като вашите, на която да мога да се доверя, ама ...нъцки
Как е Карен сега? Много неприятна ситуация с вас

# 749
  • Мнения: 171
Мерси Стефи за сега е добре, моята лекарката е никаква и след този случай ще ходя само на частно в Авис Медика, няма да рискувам повече

Общи условия

Активация на акаунт