Пак за избелването на зъбите.....

  • 3 405
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174
За един час на ден newsm78, следователно 5 дена-5 часа. И за толкова кратко време ще има ефект-даноооооо, макар, че ми се струва доста нереално #CrazyУспех и чакаме резултати Hug

# 16
  • Мнения: 3 010
....след 5 дни ще пиша за резултата...


Чакамееееееееееееееее newsm12

# 17
  • Мнения: 2 498
Ето ме... само 3 поредни дни слагах шините, понеже този гел явно е много силен и направо ми разяде венците....сега едва ям, но си заслужава-зъбките ми са бели.....още на 3-я ден като си ги слагах така ми щипише на венеца, но геройски изтраях 1 час....
За най-добър ефект трябваше 5 поредни дни, но аз неможах....сега да ми се оправят венците ще направя и другите...

# 18
от мен съвет(професионален)-като прочетох за пораженията върху венците ти не мисля че този вариант за самоизбелване е най подходящ. когато се обърнете към стоматолога си той ще ви направи индивидуална шина , която покрива само емайла на зъба с отстояние,в което се колектира гела. по този начин венците( те са елемент от зъбозадържащия апарат) са защитени. и още нещо при професионалното избелване, съобразно чувствителността на пациента към гела се избира и подходяща концентрация на активното вещество. н

# 19
  • Мнения: 7 640
избелването на зъбите става с различни киселини, доколкото знам. Цветът е генетична определен до голяма степен и не бих си рискувала емайла, както беше писано по-горе  Naughty

# 20
  • sofia
  • Мнения: 4 296
а някой знае ли при зъболекар какво струва да се направи тази шина и има ли други методи на избелване,колко струват и как стават?

# 21
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Разликата между двата вида е в аромата...зелените са с ментов аромат, а оранжевите с аромат на пъпеш.....
Купих ги от склад за стоматологични материали (стоматоложката ми каза къде да ги намеря)...
Явно никоя не ги е ползвала....след 5 дни ще пиша за резултата...
Къде се намира този склад?

# 22
Това не е никак лоша идея..всеки има нужда от такава процедура.аз същто мисля да си направя,ако разбирасе има наистина ефект след това.моите зъби са сравнително белички,но все пак и те не са перфектни..

# 23
  • Мнения: 2 498
Разликата между двата вида е в аромата...зелените са с ментов аромат, а оранжевите с аромат на пъпеш.....
Купих ги от склад за стоматологични материали (стоматоложката ми каза къде да ги намеря)...
Явно никоя не ги е ползвала....след 5 дни ще пиша за резултата...
Къде се намира този склад?

Аз съм от Ст.  Загора и съответно склада е в същия град, а виждам, че ти си от София...

# 24
  • Мнения: 1 809
Аз питах моята зъболекарка колко ще ми излезе с гел + шини
Значи има 2 варианта,но нито един от тях не ми препоръча, понеже зъбите стават по-чувствителни ,освен това  избелването вреди на емаила.А пък и са ти забранени после за определено време оцветяващи храни и напитки,също и цигари (някой вече го спонена това)   Wink

1-ви вариант :еднократно (не знам колко часа) с шина+гел = 500лв
2-ри вариант :10 дена с шина + гел = 250лв

Значи хем си даваш парите, хем после не е ясно какво ще стане със зъбите ти.
Моите са чувствителни и аз се отказах.
Според зъболекарката ми най-доброто, което може да се направи е да се мият правилно зъбите с четка и паста (внимателно с избелващите) и задължително да се почистват с конец
Достатъчно е да си почиствате и зъбния камък и това е  Peace

Успех  Wink

# 25
  • Мнения: 7 186
За зъбния камък и аз съм съгласна. Ако се почиства редовно- 1- 2 пъти годишно няма проблем. Аз си го почиствам с ултразвук и съм много доволна- зъбите светват и се изчистват от оцветявания и наслагвания. Е, не са като на холивудска звезда Laughing, но поне са в добро състояние.
За избелващите процедури и аз знам, че вредят на емайла. За тези шини се заинтригувах, но това щипене на венеца ме притесни. Thinking

# 26
здравей,Валя!
Кажи как подействаха тези-избелващтите шини,след като сложи последената 5-та??Какъв е резулатът?Красива холивудска усмивка? Grinning
Можеш ли да сложиш някоя снимка-с преди и след,или само-след???

# 27
  • Мнения: 730
Аз си го почиствам с ултразвук и съм много доволна


Лейди,колко манги е почистването с ултразвук  Thinking

# 28
  • Мнения: 1 809
С ултразвук на мен стоматоложката ми взе 18 лв  Flutter

# 29
  • Мнения: 7 186
Лейди,колко манги е почистването с ултразвук  Thinking

30 лв. Peace

Общи условия

Активация на акаунт