Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 27

  • 37 822
  • 753
  •   1
Отговори
# 405
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
ами то ще има 2 дупки в анкетата, може да добавим любовния и животинския, така като има нова тема през 2 седмици - предполагам ще се паднат скоро  Flutter

# 406
  • София
  • Мнения: 5 097

Ако не те затруднява да пуснеш снимки на ръка на АртДеко-то, ще съм много благодарна  Flutter

Ето снимки, качеството не е добро, но ги правих с телефон.

Скрит текст:






# 407
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 8 218

Ако не те затруднява да пуснеш снимки на ръка на АртДеко-то, ще съм много благодарна  Flutter

Ето снимки, качеството не е добро, но ги правих с телефон.

Скрит текст:


[img width=448height=600]http://i85.photobucket.com/albums/k66/illy_87/CHuMku/image_zpse0b1df4d.jpg[/img]




Мерси много.

# 408
  • Мнения: 331
A дали може да направим и една опция за предизвикателство flawless skin, със снимки "преди" и "след" - много ще ми е интересено!

# 409
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
преди сме коментирали и не знам колко хора ще се навият да участват, ако ще се показва и преди, ти ще участваш ли?  Rolling Eyes

аз не ползвам ФДТ, поради което също може би няма смисъл да участвам, но не съм против, т.е не държа да има само теми, по които бих участвала  Blush

# 410
  • Мнения: 331
Да, нямам изобщо проблем да покажа снимка на "преди" - от гледна точка на липсата на грим. Моят основен проблем с предизвикателството е, че не искам снимките ми да са във форума, общодостъпни и т.н. Както и да е, дадох предложение, което намирам за интересно (и полезно), но ОК, щом няма желаещи и други, които да се интересуват от това предизвикателство - няма да го правим.   Peace

 И за протокола - аз също не използвам фдт и не го намирам за задължителен за грима на перфектната кожа!  Peace

# 411
  • София
  • Мнения: 1 691
Малко хора биха си изтипосали снимка на цялото лице във форума... още повече без грим. Затова е трудно приложимо подобно предизвикателство и почти никой няма да се включи. Аз бих взела участие, защото по лицето нямам почти нищо за скриване, просто ми трябва изравняване на тена и за целта ползвам минимални количества (малко грахово зърно за цялото лице) ВВ крем и отгоре прозрачна пудра, та в тази връзка няма да е много предизвикателно. А хората, които имат повечко неща за скриване едва ли ще искат да ги покажат на снимка  Rolling Eyes

# 412
  • Мнения: 2 169
Хоупи...при мен разликата е ОГРОМНА/особено заради светлите очи,мигли и вежди/,но нямам такава смелост да се покажа  #Shocked .Откровено ме е срам и то много  Embarassed
Но наистина идеята ти е мноого добра  Peace

# 413
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
на мен не ми пречи - заедно с другата тема, това да върви паралелно, който има желание да покаже  Peace

# 414
  • Мнения: 13 804
Alena какво е червилото ти от 26-та страница? Много изглежда готино, не знам дали това му е истинският цвят обаче Thinking

# 415
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Жаки, ако имаш предвид - тези снимки, в тези преди или в тези след имаш предвид  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698200.msg24105104#msg24105104

...

сегашния опит

Скрит текст:





предишния опит, който ми се струва, че стана по-добре

Скрит текст:







и на двете снимки  при мен излиза реалния цвят - по-светлото розовеещо е на манхатън, по-тъмното червено = на вторите снимки е на Ланком, но кажи кое те интересува, за да кажа конкретно  Peace

само червило са - без моливи, глосове и други, които да изменят цвета  Peace

# 416
  • София
  • Мнения: 6 334
a.l.e.n.a,страхотна си!Много ми хареса!Професионално изпълнение  Peace

 Червилото на Манхатън кое е?

# 417
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
ах  Blush грешка  Hug на максфактор е

от снимката първото - корал и злато



ето и суоч

# 418
  • Мнения: 331
Алена, а и двата цвята ли си сложила, или само кораловото? На снимките ти седи прекрасно!  Heart Eyes

# 419
  • София
  • Мнения: 6 334
Oooo супер,точно този преди време го заглеждах,но се въздържах поради наличието на много червила в тази гама,но ако знаех че може да се постигне такъв ефект с него изобщо нямаше да го мисля!
 

Общи условия

Активация на акаунт