Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 27

  • 37 822
  • 753
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 0
Алена, много красивооо  Heart Eyes ето вече искам и аз глитър хаха браво  Hug
И мерси на всички за одобрението  Hug
И пак като сме при глитърите, погледнете ако може грима на Ники Минаж от това видео, така блести, а изглежда цвета е нюд и ми се вижда само очна линия освен това, най-много малко по-тъмен тон след гънката...не знам, вие как мислите? A нейното прословуто розово червило?  Flutter
http://www.youtube.com/watch?v=D7GW8TYCEG4
Скрит текст:

# 586
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Ей, супер, до кога е намалението? Аз мога да мина през щанда им в The Mall.

не ми казаха до кога е  Rolling Eyes може би до края на месеца  newsm78

за 4 глитърни сенки, 2 спирали - woderlash и синя, и кафява очна линия  платих 38 лева и стотинки с намалението  Peace



Алена, на първата снимка пак ли е ланкомското червило, много ми харесва? И сенките също де.

това червило е на Avon  Peace



Desiree  Hug хайде да се включиш в предизвикателството  Heart Eyes  bouquet

# 587
  • Варна
  • Мнения: 1 888
Намалението на декоративната козметика на ГР е до края на януари, да.  Peace

# 588
  • Мнения: 13 804
Orgasm на NARS е един от най-най-готините ружове които съществуват Heart Eyes
Aз не го притежавам, но имам еквивалента от MAC, който също е божествен. Най-носените ми ружове са точно той и Style.

# 589
  • Мнения: 0
Desiree  Hug хайде да се включиш в предизвикателството  Heart Eyes  bouquet
 bouquet Pin Up беше темата, нали? Ами определено не съм на вашето ниво, но може би ще пробвам  Rolling Eyes 31ви е крайния срок, нали? А кой е отговорник? Съжалявам за глупавите въпроси  Embarassed - да, вече се ориентирах  Peace

# 590
  • Мнения: 34 810
Мерси, densi  Hug минава ли крачето  Rolling Eyes забавляваш ли се денем?  Embarassed гримчета?
Ами не, много ме боли на този етап и само лежа по цял ден. Sad Като стъпвам на крака и нещата се влошават страшно. Не ми се гримира, то какво да се гримираш като само лежиш. Но гледам вдъхновения и се надъхвам.
Вчера за лекар си сложих само от Амбър ружа на Мас, дори без Метеорити, много свежо стои и много леко. Голямо попадение! Heart Eyes

Аз чакам Оргазма на Нарс с нетърпение. А мъжа ми ме скъсва от бъзици с него.
Казвам му счупен, несчупен крак отивам да си взема Оргазма, а той отговаря "от кого ще вземаш точно оргазъм"? Mr. Green Whistling Twisted Evil

# 591
  • Мнения: 5 282
Жаки, а кой е еквивалента на Мак?

# 592
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
ха ха densi , наистина готин каламбур става, но добре, че приема одухотворено ситуацията  Hug

на мен този руж - от снимка ми хареса, единствено се чудя - защо неса го украсили малко - да е като бижу  Blush това е част от очарованието  Blush



Desiree  Hug хайде да се включиш в предизвикателството  Heart Eyes  bouquet
 bouquet Pin Up беше темата, нали? Ами определено не съм на вашето ниво, но може би ще пробвам  Rolling Eyes 31ви е крайния срок, нали? А кой е отговорник? Съжалявам за глупавите въпроси  Embarassed - да, вече се ориентирах  Peace

условията ги има в 1 пост  Peace

срокът е до края на месеца, а линк към албума със снимките се изпраща на Мис Нели (автора на темата - първия пост е пуснат от нея  Peace )

не знам какво не ти е на нивото, в тези предизвикателства - човек наистина провокира и предизвиква себе си - да мине бариерите, които сам си поставя и за мен това е най-прекрасния момент - да се опиташ да надскочиш задръжките, които имаш и да разпериш криле в полет

разбира се  Hug всеки го приема по своему, но понеже спомена за нивото - вложих своя коментар, няма съревнование  Peace

# 593
  • Мнения: 13 804
Денси, на кой крак ти е счупването? Аз тоя номер с малкият пръст съм го правила два пъти поне (все на левият крак), но се отървах само с малко пукване. Но пък над 3 месеца си ме болеше Confused Пръста на ръката също съм си чупила. Вторият път стана някакво чудо и минах само с шина за няколко седмици. Миналата година пак имах инцидент с ръката.... Tired

От къде си поръчала ружа Flutter


Спрингшийн е еквивалента

# 594
  • Мнения: 2 833
От къде поръчвате НАРС?

Имам един много важен за мен въпрос Simple Smile- какъв бронзант да взема за контуриране за начинаеща като мен?

Денси, една моя приятелка така си счупи малкото пръстче на крака - в една маса. Факт е, че гипс на пръсти не слагат - не мърдай много-много пръстите, минимално натоварване и нещата макс до 20 дни ще се оправят  Peace Поне при нея така се стекоха нещата, че тя имаше планирана почивка с много ходене и се беше притеснила, че няма да се оправи. Но успя Simple Smile

# 595
  • Мнения: 13 804
Бронзанта на Есенс (този за блондинки или брюнетки) Peace Но изчакай да пуснат от новите модели

# 596
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Жаки, много са красиви и двата, на МАС - продава ли се тук?

# 597
  • Мнения: 13 804
Да, той си е редовен. Както и Style. Не мога да реша кой от двата ми харесва повече Heart Eyes

# 598
  • Мнения: 616
Денси пак като не взе Супер Оргазма, съвсем щеше да го шашнеш  Mr. Green

Не се липоявяваха неща на НАРС по тези британски сайтове като ФЮ и ЛФ, заедно  с УД ? В случая е  сговорчив пощенски гълъб за денси. 


  bouquet Pin Up беше темата, нали? Ами определено не съм на вашето ниво, но може би ще пробвам  Rolling Eyes 31ви е крайния срок, нали? А кой е отговорник? Съжалявам за глупавите въпроси  Embarassed - да, вече се ориентирах  Peace

Да; Да; Аз;

# 599
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Да, той си е редовен. Както и Style. Не мога да реша кой от двата ми харесва повече Heart Eyes

 Shocked Shocked Shocked направо на 13.02 - отивам да го взема  Party



MissNellie  Rolling Eyes има и по-супер оргазъм  Shocked отивам да го гледам очавкам да се припада от него  newsm68 newsm44 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт