Цялото му тяло се тресеше?

  • 9 452
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 285
Ходихме на невролог. Заръчаха да направим на Виктор ЕЕГ (електроенцефалограма). Милото ми детенце - седеше си там, цялата му главица беше опасана с гумени каишки, от които стърчаха разни тръбички и жици... Това не е болезнен преглед, но е ужасно да видиш едно мъниче на 3 месеца в това положение... а да не говоря, когато това мъниче е собственото ти детенце. НЕ ГО ПОЖЕЛАВАМ НА НИКОЙ! Но както и да е, важен е резултата. И резултатът е, че няма нищо за притеснение. Всичко е нормално, мозъчето си работи точно, както се очаква от него. Както и много от вас казаха, докторът ме успокои, че малките бебенца имат още недоразвита нервна система и притеперване на телцето е доста често срещано явление. Особено след като резутата от ЕЕГ-то е наред, няма какво да му се спичаме толкова.

linco, горещо желая диагнозата, която са ви поставили да е просто поредната лекарска грешка. Наистина, в тази крехка вързаст е по-логично да отдадем съответните аномалии при бебенцата на незрялост на органите и системите. Стискам палци д-р Радославова да разсее лошите мисли и диагнози около вас.

# 16
  • Мнения: 529
МАмчета, точно това се опитвах да опиша преди няколко дни във форума, но получих само един отговор за подобен, но не същия случай  Cry
При мен тези спазме се появяват само докато са храни от шише или суче, в полусънно състояние, не всеки ден и само главичката. МОята педиатърка каза да проследя и да направим изследване за калция, длуго не предположи. Значи, ще тървя невролог
Моля, пишете какво са ви казали лекарите
МОля се всичко с бебчетата да е наред Praynig
Аз също ще ви държа в течение
Странно, че педиатърката ми дори не спомена за невролог

Общи условия

Активация на акаунт