The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Айде и аз у Зомболандия. Mr. Green
Бебефон, браво за темата, мЪ! Wink
На 11-ти е серията и по FOX, от 22 и 40 часа.

# 31
  • Мнения: 4 684
Мъ, Зисо, и ти ли гледаш? Hug

# 32
  • Мнения: 3 735
Хелоу. Всичко изгледах, първи даже го повторих, че го бях позабравила.

А вие зомбирахте ли се?  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 328
Ауууу, брутално! Не ми се иска да се видя в подобен вид, ш`умрЪ направо.

# 34
  • Мнения: 3 735
Няма, няма, виж ме мен, много съм сладка даже.  Flutter

# 35
  • Мнения: 328
Къде, би, Ирко? Дай директен линк, молим, щото умрях от ужас докато разглеждах да те търся. Как може да "зомбираш" бебето си  Shocked  smile3544

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Ама верно ли има снимка  Shocked #Crazy Shocked Дай,дай Crazy

# 37
  • Мнения: 3 735
Е какво значи "верно ли", Плами. Всеки може да си направи зомби-снимка.

Ето, Като, ти даже ми знаеш оригинала на тая снимка.  hahaha

# 38
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Е какво значи "верно ли", Плами. Всеки може да си направи зомби-снимка.

Eми де да знам,помислих,че тея снимки там са се гримирали специално по случая  Crazy ooooh! Joy Joy Joy

# 39
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Мъ, Зисо, и ти ли гледаш? Hug
Чи кЪ бе,Бебефон. Wink
Аз го гледам от първия епизод.

Юхуууу, Като мори Катооооо, ихуууууу. Hug

# 40
  • Мнения: 328
О, майне лийбе Пирфекшън си просто! Приличаш на завърнала се Скарлет О`Хара или някоя подобна звИзда  Laughing

О, майн Гот! Още една звИзда завърнала се от небитието  Heart Eyes Ш`та изям от целувки, мила ми, Зисо. Що тъй не ми се появяваш вече и ме караш да страдам и да гледам ужаси, за да те забравя. Как като сън ми се явяваш и разтапяш снега от перваза на прозореца ми  Mr. Green

# 41
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 hahaha hahaha hahaha
Ма, Като ма, Убичам та, ма. kiss

Не страдай, Катаржино! Heart Eyes
Ей ме, тук съм, на пИрваза...
много лизга се и не мога да сляза. Mr. Green

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 13:16 от zisska

# 42
  • Мнения: 3 735
 Joy Joy Joy Остави се, красутъ.

# 43
  • Мнения: 328
За туй ш`съ протегна,
на мига ш`ти посегна
да те фана за перата
да не тупнеш на земята.

Щото ме е грижа да не се загубиш наново  Hug


Най-голяма! И да си го сложиш за аватарче  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 6 519
Е какво значи "верно ли", Плами. Всеки може да си направи зомби-снимка.

Ето, Като, ти даже ми знаеш оригинала на тая снимка.  hahaha


ААААААААА  Mr. Green и обядваш !

Общи условия

Активация на акаунт