The Walking Dead - Тема 2

  • 15 285
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 581
Ааа, някои гледат от преди 3 години пък Crossing Arms. Кво да ви правя, че изгледахте всичко наскоро Naughty

# 706
  • София
  • Мнения: 6 219
Пуцът ше готвиш

# 707
  • Мнения: 8 965
Лелеле, момичета, пак сте изписали сто страници...
ВърхЪТ сте   bouquet
Това е темата, която ме радва истински

Сори за спама  Laughing Дано не дебне модераторската полиция

ПП Направо ме е яд, че не ви познавах още миналия сезон, защото организирах партито по повод старта. А, е било прекрасен повод да ви поканя и да се запознаем.

# 708
  • София
  • Мнения: 6 219
е, няма спам! Все пак обсъждаме зомби апокалипсиса и методите за справяне с него.

Между другото има вакантна позиция - берач на лайка... Очаквам молба и автобиография от желаещите.

# 709
  • Мнения: 3 736
Ааа, някои гледат от преди 3 години пък Crossing Arms. Кво да ви правя, че изгледахте всичко наскоро Naughty

Сички без Ването сме гледали поне първи сезон риъл тайм, не ми се праи.  Naughty

По темата сме, Смоуки, просто хипотетизираме себе си на мястото на героите.  Mr. Green


Капка бира няма да видиш, мехурче пяна няма да докоснеш. smile3534

Аз лайка няма да бера, мразя как мирише. Слагам трейдмарк на сноповете с лайка и цена, която ще измисля по-късно.

# 710
  • София
  • Мнения: 3 581
Добре, тогава от първи няма да има задачи hahaha

И къде, Ване, има лайка? Под снега ли?

# 711
  • Мнения: 6 496
Ване , ти още малко и коприва ще ни накараш да берем , с което може и да открием зомби лек  Thinking(като се замислиш на Север е Канада ).

# 712
  • София
  • Мнения: 6 219
Идва пролет! Лайката ще дойде с нея. Освен това, ако берете на Еньовден, през ноща, Лайката ще действа по - силно!


Пуц, ти ше готвиш, няма да береш лайка. Трябва да представиш списък с рецепти за оцеляване. Предимно вегетариански, щот ако и мишките се зомбират..


Лате, не си си чела урока!  Crossing Arms Naughty

# 713
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз съм снегорин, не мога да се занимавам с лайки Naughty. Чудя се дали да си вземе лазера, за да разтопявам по-бързо Thinking

# 714
  • Мнения: 3 736
Пуц, ти ше готвиш, няма да береш лайка. Трябва да представиш списък с рецепти за оцеляване. Предимно вегетариански, щот ако и мишките се зомбират..

Дааа бе, ей ся. Катериците за кво са?  Mr. Green

Лайката, за незапознатите, е оружие срещу зомбита, което прозрях насън. Да сте запознати.  Laughing

# 715
  • Мнения: 4 607
Ее, вие се урЕдихте, мен зомбита ме яли... Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 716
  • София
  • Мнения: 6 219
Бебе искаш ли да береш лайка?

# 717
  • Мнения: 4 607
Ъм, нали ще е зима? Rolling Eyes

# 718
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Капка бира няма да видиш, мехурче пяна няма да докоснеш. smile3534

Каква клетва ми удари!  Shocked

Човек да не поиграе малко, тука изписали света!

# 719
  • Мнения: 6 496
Запознах се Пуц , ма к`во да направя като си сънищно-продуктивна , не мо`а те следя!


ПП Направо ме е яд, че не ви познавах още миналия сезон, защото организирах партито по повод старта. А, е било прекрасен повод да ви поканя и да се запознаем.
Къде е било това парти , а този сезон имаше ли ? А за следващия , парти ? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт