Хайде пак на почивка в Сандански-2

  • 76 267
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Аз също не съм виждала деца с абокати (друг е момента и, че изобщо не се заглеждам в другите), а изкарваме в Снадански, както писах на два пъти по месец, месец и нещо всяка година. Пък кашлянето навън е доста по различно от в затворено помещение и стига да не са едно срещу друго и наблизо децата, за мен лично не е проблем. По принцип и не сме ходили където има много деца.

# 736
  • Мнения: 1 804
А кашлящи деца иначе бол, нали е добре за белодробни заболявания, нормално е да има кашлящи деца си мисля.

Според мен никой родител няма да си заведе детето на Сандански точно когато кара вирусна пневмония - все пак там ходят деца след острата фаза на заболяването - т.е фазата с антибиотици и т.н е минала и децата вече не са заразни. Тези кашлици са по-скоро хронични - хронични бронхити, асми, алергии и други такива - не мисля, че е чак толкова опасно. Ако има болни и заразни деца - то те са местните и едва ли са повече от колкото на друго място.

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Според мен никой родител няма да си заведе детето на Сандански точно когато кара вирусна пневмония - все пак там ходят деца след острата фаза на заболяването - т.е фазата с антибиотици и т.н е минала и децата вече не са заразни. Тези кашлици са по-скоро хронични - хронични бронхити, асми, алергии и други такива - не мисля, че е чак толкова опасно. Ако има болни и заразни деца - то те са местните и едва ли са повече от колкото на друго място.
   202uu

# 738
  • Мнения: 452
Ние също изкарваме по няколко месеца в Сандански и никога не съм виждала деца с абокати, дори и на люлките в парка. Ако е имало такива, най-вероятно са били деца от детското отделение. Болницата е над тях.
Нали не очаквате навсякъде в парка да се разхождат деца с абокати  Shocked? Паркът е достатъчно голям, има пейки колкото искате. Ако видите болни деца на люлките се местите на някоя пейка и готово.

# 739
  • Мнения: 4 292
Момичета защо четете между редовете? Казах за конкретна площадка и уточних, че е до болницата. с абокати има да и това са болни дечица, на които майките не ги свърта с тях в отделението и излизат там. Не отказвам никой от почивка в Сандански, място за разходки много. Споделих, понеже аз живея там и тази площадка беше радост за детето ми, което още не ходи и се радва много на люлките.
Ники, тази улица е до нас, но не съм там тези дни, така че мога да видя в понеделник.

# 740
  • Мнения: 19
Аз пък отивам в Сандански точно за да кашля детето там. Няколко човека вече ми казват, включително и педиатърката, че там детето ще кашля много. Последното, което чух е "Кашля, кашля, кашля и оставя кашлицата там!" Не, че ще я водя болна там, де. Да чукна на дърво, мисля да е напълно здрава, даже няма и на ясла да я пусна предната седмица, че да не лепне нещо в последния момент.

# 741
  • в рaя
  • Мнения: 233
А ще споделите ли за процедурите в санаториума? Четох, че се правят инхалатори ... аз имам, дали ще има ефект ако си донеса моя? С нещо "вълшебно" ли правят инхалациите? Нагревки за трета сливица? По принцип ми се иска да включим нещо оздравително освен чистия въздух в почивката. За кашлящите деца - ами и моите кашлят след бягане, скачане и всякакво задъхване. Смятам да ги изтормозя там, да катерим баири, да се отворят максимално дробовете и да поемат от въздуха, пък да видим Simple Smile)

# 742
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета! Ние също посещаваме Сандански с децата от две години вече. Отсядали сме в Студио Запад, за което вече е станало дума тук в темата. Доволни сме, но е малко далече от парка. До миналата година бяхме с количката и нямаше проблем навръщане като са уморени да ги возим до там, но сега вече ще им дойде много пътя. Затова резервирах друг апартамент, по-близо до парка. Надявам се да останем доволни и от него. В началото мислех да отседнем в Свети Никола, но се оказа, че там е невъзможно в двойна стая да ми сложат две детски кошарки. Затова се спряхме отново на апартамент.
За мамите, които питат за детска кухня...ние взимахме миналата година от яслата. Купуваш си купони и си я взимаш. Наистина улицата до там е доста стръмна, но то в Сандански има много такива улици, ако ходите с кола няма проблем. Децата я хапваха, въпреки, че на мен специално нашата ми се струваше по-вкусна. Ако се интересувате мога да се опитам да намеря телефона и да ви го дам, за да  си заявите и да имате храна и в деня, в който пристигате.

# 743
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Аз все още се бъркам и не ми е ясно много...има два градски плажа в града?Единия е близо до Интерхотел Сандански в началото на парка и другия е до Стадиона.Нали така?Кой от двата е бил в ремонт през 2013г. и на кой има детски басейн?

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Така е, Роси. Миналата година в ремонт беше този на Интерната, където има и детски, в близост до хотел Сандански.  Другият е точно след езерото.
Ето го



# 745
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
За мен е важно да има детски басейн, заради малкия, че има страх от вода.Значи ние сме за този на Интерната.Дано тази година го отворят! Praynig
Благодаря ти, Морена! Simple Smile

# 746
# 747
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Това са добри новини!  Grinning

# 748
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ето малко снимки и от мен от Сандански, от миналата година. Ще кача  и от предишни години.

# 749
  • Мнения: 1 804
Жабче - Прекрасни снимки!  bouquet

Тези със зайчетата от къде са!?

Общи условия

Активация на акаунт