Коя марка предпочитате?

  • 2 100
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 125
Доволна съм от:

Арома - пастите за зъби

Елеа - тоалетното мляко

За другите Thinking не знам.

# 16
  • Мнения: 8 505
От изброените-Елеа,по-точно зелената серия.

# 17
  • Мнения: 1 564
Регал-почистващо мляко от серията Beauty - много съм доволна.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Преди време имаше доста обстойна тема Българската козметика

Темата, определено ще ти помогне да разрешиш дилемата Wink

# 19
  • Мнения: 428
Гласувах за Елеа - ползвала съм голяма част от продуктите им и няма нещо от което да не съм била доволна.
От останалите марки не съм ползвала нищо

# 20
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз съм доволна от Епителизиращия крем на Талодерма и хумата, която е разкошна и няма нищо общо с тази дето се продава по аптеките.
Водите на БГ Роза - розова, маточинна, градински чай - вместо тоник са супер. Вече половин година ги ползвам и съм изключително доволна.
Ексфолииращия тоник, хидратиращата маска и крема Мелабел на Биотрейд.
На Арома сапунчето с пшенични трици е жестоко. Пасти да ядат всички ексфолииращи гелове. А това сапунче струва стотинки.
Това се сещам за сега!

# 21
  • София
  • Мнения: 2 164
Нито една от изброените.

# 22
  • София
  • Мнения: 418
Споделете моля къде намирате тези води на БГ Роза? Не съм ги виждала изобщо, а на времето съм ползвала розова вода и прави чудесни неща с моята ужасна кожа.

# 23
  • Мнения: 1 006
От изброените съм ползвала само Регал, но гласувах, защото наистина ми действа добре. Ползвала съм Тоалетно мляко и тоник и на чувствителната ми и смесен тип кожа действаха много добре.
Иска ми се да пробвам и други марки, но не се престрашавам. Confused Досега само нивеята ми понася без проблеми. newsm78

# 24
  • Мнения: 680
само лореал Peace

# 25
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм петата опция. Рядко ползвам нещо българско. Най- добри отзиви съм чувала за Елея. Сега се сетих, че се мажа от врме на време с антицелулитния на Дева, но не мога да изкажа мнение, щото съм непостоянна.

# 26
  • Мнения: 1 547
Нито една от изброените. Привършвам зеления измиващ гел на Елеа. Мислех си, че съм доволна, че ми действа добре. Купих си Лореал и вече изобщо не съм сигурна, че съм доволна. Категорично не харесвам продуктите на Дева. Ползвала съм оранжевия крем за лице, антицелулитния - нищо. Кофти кожа, а целулит премахва, ама друг път.
Любопитна съм за Талодерма. Не съм ги виждала (или по-скоро не съм се заглеждала). Трябва ми нещо за крака, но в крайна сметка Dr. Sholl е класиката  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 46 526
От изброените Елеа, измиващия гел и тоника съм ползвала, но като ги ползваш по-дълго ефектът намалява  Confused

# 28
  • Мнения: 35 973
Споделете моля къде намирате тези води на БГ Роза? Не съм ги виждала изобщо, а на времето съм ползвала розова вода и прави чудесни неща с моята ужасна кожа.

дали да не споделиш къде живееш?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт