Фотография за начинаещи - 4

  • 26 524
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Λάρισα
  • Мнения: 45
Повечето т.н. дамски камера чанти са padded само вътрешните прегради между фотоапарат/обектив и т.н. докато цялостната чанта не е.

Това не го знаех и не бях обърнала внимание, благодаря за инфото - ще го имам предвид. За мен си остава вариант, не разнасям кой знае каква техника, а и понякога съм толкова непохватна, че шансът да я потроша докато я държа в ръцете си е доста по-голям  ooooh!. Временно съм решила да си взема един инсърт, пък нататък ще видим.

# 736
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
влизам да ви кажа, че току-що открих снимки на дъщеря ми в един доста смущаващ сайтhttp://imgsrc.ru/main/comments.php?id=900194 не съм много сигурна за какво става дума, но самите снимки, на момиченца, не ми изглежда да са сложени за добра кауза!
хич не разцъквах, че ми падна пердето и ги пратих на тукашната полиция.
ако искате проверете и вие за ваши снимки

# 737
  • Варна
  • Мнения: 1 423

На този съм хвърлила око...обаче се чудя дали 150 или 250 и каква е разлика всъщност? Сега чета още и се мая..трудно избирам пусто  Tired


Хера, разликата е в диоптъра. 150 е около 5 диоптъра, 250 е 8.

lili_78, ето снимка с моя конвертор, снимано е от ръка, което не е добър вариант, но нямам още статив.


Untitled by Mim'sMadMoments, on Flickr

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Мимс благодаря...и аз прочетох вече  Hug

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 5 991
Mims, и аз благодаря, стана ми ясно. Ще си го взема и аз.

# 740
  • Мнения: 24
Момичета, направихте седмичната тема изключително цветна и красива! Поздравления!   bouquet

О'Хара, много неприятно.  ooooh! Дано проблемът се разреши!  Praynig Peace


След снимките на цветя, вчера бях на лов за снежинки. Simple Smile
Вдъхнових се от снимката на Svetoslava, за което й благодаря!  Hug


Snowflakes by Colorful Place, on Flickr

# 741
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Страхотна снежинка...с какво я снима?
ОХара не мога да отворя сайта...но е доста, доста неприятна ситуацията.


Ден 53 by anton.slavi -hera, on Flickr

# 742
  • Мнения: 263
влизам да ви кажа, че току-що открих снимки на дъщеря ми в един доста смущаващ сайтhttp://imgsrc.ru/main/comments.php?id=900194 не съм много сигурна за какво става дума, но самите снимки, на момиченца, не ми изглежда да са сложени за добра кауза!
хич не разцъквах, че ми падна пердето и ги пратих на тукашната полиция.
ако искате проверете и вие за ваши снимки

на децата скоро не съм намирала, но вчера видях това http://www.fuxoft.cz/vyplody/krasnezpravy/permalink--1361469600.htm доколкото разбирам това е новинарски сайт и новината, която снимката ми илюстрира е, че педофил убиец остава в затвора. не че е кой знае какво, но усещането не е приятно.

# 743
  • Мнения: 24
Страхотна снежинка...с какво я снима?

Благодаря, Хера!  Simple Smile С китовия обектив (единствения, с който разполагам). Би трябвало да може да се виждат подробностите в Exif-а. Вече сериозно взех да се замислям за обектив, скоро дори питах тук и момичетата ми дадоха полезна информация. Проблемът е, че трудно се решавам, а сега вече се чудя между макро лещи или макрообектив, но 50-тицата не ми излиза от главата (и от време на време и 85-чката ми намига), трудно ще да е.  ooooh!

Да ви е жив и здрав рожденикът!   bouquet



Аз успях да отворя сайта, посочен от О'Хара, но бързо го затворих и не мисля, че снимките са обвързани с приятна информация наистина.

# 744
  • Варна
  • Мнения: 11 340
О'Хара, ужасно! Close Не мога да отворя сайта, заради защити на компютъра и не мога да видя какви снимки има вътре...

Как си откривате снимките в нета? Rolling Eyes И от Фликр ли смятате, че са взети? Tired

# 745
  • Мнения: 0
Една снимка от мен по темата

IMG_3902 by Villi.Marinova, on Flickr

# 746
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 396
И аз не мога да отворя сайта. Самият факт, че не го отварям, значи не е чист. Ужасно неприятно. Аз все се каня да проверя за мои снимки, ама понеже са доста във фликр, ме домързява.

Isabell ако ме питаш мен вземи 85-ца  Peace

# 747
# 748
  • Мнения: 0
О'Хара,как намирате така снимките? инатересно ми е , защото  имам снимки на деца , неискам да попадат в такива сайтове

Общи условия

Активация на акаунт