Бременни мами 2013 в квартал Красна поляна София

  • 9 894
  • 189
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 55
Може ли да падне само частично тапата ? newsm78

# 151
  • Мнения: 0
Аз лично не съм чувала за частично падане.

# 152
  • Мнения: 55
Аз знам ,че падането на тапата не винаги е съпроводено с последващо раждане .Може да падне и много след това, дори и месеци да последва раждане.
За събота след 14 няма проблем. Сутринта ще ходим до Хиполенд с мъжа ми да разгледаме количките и да вземем още 1 кошара , да има и при майка ми като почнем някой ден да ходим на гости.

# 153
  • Мнения: 1 700
Ооо, има си частично падане, както и частично изтичане на водите....
Падането нищо не значи, в моята подотчетна има момичета, които изкараха  по две седмици паднали тапи.
Ами направо да се уговорим за събота в 15?

# 154
  • Мнения: 55
Ок. В Събота - 15ч в Кафето Бене - отвън или вътре ?
alvelina - Изтичането на водите не  е ли признак на започващо раждане ?Дори и само частично да са изтекли не трябва ли да те види доктора ти? Аз каквато съм паника от сега се притеснявам и си мисля, че май няма да дочакам термина.

# 155
  • Мнения: 1 700
Да, при изтекли води (дори частично) се отива веднага в болницата. При паднала тапа или част от тапата, може да се изкара много време, но трябва да се внимава за инфекции.
В събота, ако е хубаво времето ще седнем навън, а ако е мрачно, или духа - вътре.

# 156
  • Мнения: 55
alvelina - още малко ти остава .Колко е голям бебчо ? Тоновете ти как са?

# 157
  • Мнения: 1 700
Тоновете са нормални, последно преди 2 седмици беше 2650 гр., утре ще го видим колко е качил, но мисля, че е стигнал 3 кг. Не останаааааа. Толкова смесени чувства ме изпълват. хем нямам търпение, хем ме е страх, хем изпитвам носталгия по това, което повече никога няма да бъде, т.е. безгрижието и отдадеността ми само към мен си..... абе много емоции, много нещо. Ту рева като луда, ту хвърча в облаците от щастие.... луда работа Laughing

# 158
  • Мнения: 55
Ние бяхме 2.300кг на 28.03 , на 18.04 сме на преглед и ще видим колко  е порастнал .И на мен ми се иска вече да се ражда да не става мн шишкв и да ме мъчи, от друга страна имам още много неща да подготвям . А и трябва да напиша 4 казуса за университета на мъжа ми. Мен си чакат, на него изобщо не му се занимава smile3518 и се притеснявам ще успея ли, ще ни изненада ли бебеока по-рано да не изпусна сроковете , а така да не ми се пише и учи вече Simple Smile Мъжа ми вчера си беше забравил телефона вкъщи и като се прибра го питам-  "Добре де ако тръгна да раждам как ще ти се обадя като си си оставил телефона у нас ? Да ти оствя бележка на огледалото ли къде да дойдеш ?  Joy "
alvelina - пристигна ли количката ? Днес как се чувстваш ?
От iremka няма вести. Дали всичко е наред? newsm78

# 159
  • Мнения: 1 700
Здравейте коремчета,
за съжаление моето присъствие на кафето утре, отпада Sad Ще имаме задачки с мъжа ми и не знам изобщо как ще съм във времето  Tired
Бебчо днес го измериха 3230 гр., дано не качва много, че не знам как ще го раждам, иначе си е добре Praynig
Количката е строена в коридора още от понеделник. Много си я харесвам.
- не знам защо сайта за прикачване на снимки ми я завърта newsm78

# 160
  • Мнения: 48
Добро утро! Simple Smile Нещо нямах време да сядам изобщо на компютъра. Все още чакаме бебо ,ама като гледам на него не му се излиза още. Тоновете са добри,всеки ден ходим да го слушат.До петък ако не се роди влизам в болница и дано всичко е наред.
Вие как сте момичета?

# 161
  • Мнения: 55
Добро утро  и от мен!
iremka - беше се поизгубила и си помислихме,че вече имаш с какво да се похвалиш, а този мъж нещо не иска да излиза . Ще стискаме палци всичко да е наред . Praynig Тоновете са добри, а контракции имаш ли?
alvelina и ти се изгуби? Как си? И ние купихме количка, също сме я строили в коридора Simple Smile
Не знам при вас как е , но много ме боли кръста и нощем не се спи. Аз съм на преглед в четвъртък . Ще видим и ние колко сме порастнали Simple Smile

# 162
  • Мнения: 1 700
И ние сме си още 2 в 1, но на мен май още не ми се ражда Simple Smile
Каква количка взехте вие?
Видяхте ли се в събота?

# 163
  • Мнения: 55
Добро утро от мен! Вчера проспах почти целия ден Simple Smile
Количкта е на Бертони.Мъжя ми я избра.
С него е мн трудно да се пазарува. Изнервя се да обикаля по магазините . Като хареса нещо и това е . Не е като мен - да харесам нещо, после да обикалям с идеята дали няма да намеря нещо по-добо и накрая да се върна да купя 1-то ,което съм харесала Simple Smile
И на мен още не ми се ражда ,поне не и до края на месеца Simple Smile , макар че вече ми е много тежко, не се спи спокойно нощем Sad
В петък се видяхме. Ти свършили задачките, които си беше поставила?
iremka - как си днес?

# 164
  • Мнения: 48
einhorn_bg  много добре  Laughing като гледам никакъв шанс тая седмица да родя. Имам разкритие 3.5 см ,тоновете са добри, контракции имам ама обичайните, стяга ми се по малко корема без болки. И нашата количка е на Бертони.

Общи условия

Активация на акаунт