Филорга - красива всеки ден!

  • 86 828
  • 746
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 35 951
Извинявам се предварително, че ще отклоня още малко темата към добавките с ХК, но питам тук защото може да е полезно за още някой Hug Пък и определено смятам, че добавките подсилват ефектът от Хидра-филър при мен Peace
denis_d , точно такъв тип приемам, но съм в чуденка за дневната доза ХК newsm78 В нета намерих инфо от 20 до 120 мг Shocked Ти каква доза смяташ, че е препоръчителна или е индивидуално в зависимост от състоянието на кожата и търсения резултат?
Също така каква е схемата на приема - 3 месеца, последвани от 3 почивка или?

Аз пия по 140 mg/дн. нон-стоп / от 6-7 години/ - питала съм / и все още го правя/ много дерматолози, естетични хирурзи, специалисти в тази област - няма проблем да се приема постоянно. Ако някой иска може да прави на 2 месеца - 2 седмици почивка, но на мен не ми се отразява добре тази почивка Simple Smile - тялото ми я дърпа и за да започна пак прием трябва да е с по-високи дози.  Е, аз съм на 40+ Simple Smile

Хиавита на Актавис ли пиеш, те посочват тази схема на прием Simple Smile - патента е на Софт-Гел САЩ

Denis, аз пия Хиавита, тя по тази технология ли е?


Имам някакви съмнения , но за да съм по-точна, ще проверя и ще пиша.

Преди 6-7 години беше точно по патент на СОФТ ГЕЛ, /т.е по същата технология и беше 1:1 с тази на  Source Naturals/ - Актавис само я пакетираха

# 196
  • UK
  • Мнения: 5 999
Каква хубава тема Hug   bouquet
Мога да кажа, че грижата за лицето ми, отвън и отвътре Blush е моя страст ooooh! Crazy Записвам се да ви следя, странно, че съм поизостанала защото не пия никакви добавки за целта(обаче се старая да хапвам природосъобразни такива под формата на храни), разчитам основно на кремчетата и маските за лице Mr. Green

# 197
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
А от къде си купувате тази ХК
http://www.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cDovL3d3dy52aXRhY29zdC5jb2 … wI21zZzI0NzA1MDQw

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 22:30 от Ally_t

# 198
# 199
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Мерси Денис  bouquet

# 200
  • Мнения: 1 165
Момичета,помогнете ми да се ориентирам кой крем става за моята кожа- комбинирана , от време на време с пъпки/по брадичката/,отделно се боря с пигментни петна следствие на пъпките.
Много ми се иска да си взема някаква нощна грижа или крем,с който да боря две  бръчки/не са дълбоки все още/,които забелязвам на челото си.

# 201
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
За нощна грижа - Sleep & Peel, за пигментните Meso-Mask, но има и други продукти за петънца, не съм ги разучавала детайлно, както и не съм ги ползвала  Hug

# 202
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
Момичета,помогнете ми да се ориентирам кой крем става за моята кожа- комбинирана , от време на време с пъпки/по брадичката/,отделно се боря с пигментни петна следствие на пъпките.
Много ми се иска да си взема някаква нощна грижа или крем,с който да боря две  бръчки/не са дълбоки все още/,които забелязвам на челото си.
При мен Слийп енд пийл не можа дори да позаглади линиите на челото, които за сега са ми най-видим проблем.Аз продължавам да твърдя, че това е козметика, създадена за превенция. Както всяка друга козметика. Честно казано, за мен е много по-оправадано при реални, видими проблеми и над определена възраст, да се боцка, както и смятам да направя. ХК съм пила доста, ефект - хидратация и подобрена еластичност...

# 203
  • София
  • Мнения: 35 951
Момичета,помогнете ми да се ориентирам кой крем става за моята кожа- комбинирана , от време на време с пъпки/по брадичката/,отделно се боря с пигментни петна следствие на пъпките.
Много ми се иска да си взема някаква нощна грижа или крем,с който да боря две  бръчки/не са дълбоки все още/,които забелязвам на челото си.

На колко си год.? На хормонална основа ли са тези пъпки / тип акне, или  АДерматит ... /?
Може да си вземеш някоя маска с Гликолова к-на и крема на Филорга за пигментации, както и Sleep & Peel - който леко и нежно ексфолира кожата и може да премахне само фините бръчки / не и по-дълбоките/
Пигментациите по кожата се премахват много трудно, трябва си постоянство и упоритост / и подходяща за тази цел козметика и добавки Simple Smile/

# 204
  • Варна
  • Мнения: 68
здравейте,
на 32 години съм и от около 7-10 дни използвам ВВ крема като дневен крем и вместо фдт, а вечер Sleep & Peel и имам чувството, че тенът ми е станал по равен и усещам кожата си по-добре като цяло.

# 205
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
В хода на времето мога да потвърдя, че ефектът от deep fill върху зоните, в които го ползвам при мен е феноменален  Shocked

Никоя козметика до сега не е имала толкова категоричен ефект, интересно ми е за колко време ще ми стигне и какво ще стане, като не го ползвам. За сега прилагам на назолабиалната област, между скулите и очите (на около сантиметър от окото) и устните  Peace

# 206
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
днес ми свърши Optim Eyes, мисля, че започнах да го ползвам през средата на януари  newsm78 , т.е. стигна ми за около 2 месеца и половина  Blush

ще трябва пак да поръчам, този път със Sleep & Peel и ще помисля дали искам и още нещо  Heart Eyes

# 207
  • Canada
  • Мнения: 3 460
Точно наскоро си мислех колко неудобна за потребителя и перфектна за производителя е опаковката на Optim Eyes и се чудех моя кога ли ще ме изненада  Mr. Green Два месеца и половина не е много време, към средата на февруари започнах аз и в началото мажех доста щедро  Mr. Green
Чакам скоро Sleep&Peel, отнема около месец доставката на продуктите до мен.

a.l.e.n.a, заинтригува ме с нанасянето на deep fill около очите, на принципа на който нанасяш около очния ли го правиш newsm78 Искам да кажа - ползваш паралелно и двата крема или заменяш около очния с deep fill-a  Peace

# 208
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
не покривам двата крема - става един под друг, около окото - на 1 см радиус - слагам Optim Eyes, а след този кръг и над скулата, но във външния край - слагам пастата Deep Fill, като се усмихна по-здраво и там точно - поне при мен се получава набръчкване, а в спокойно състояние, при по-дехидратирана кожа има фини линийки, не са ясно откроени, но при вглеждане - аз ги виждам, довечера ще покажа зоните на двата крема - на 1 снимка  Peace

# 209
  • Canada
  • Мнения: 3 460
a.l.e.n.a, благодаря ти, разбрах какво имаш предвид  Peace Знам за кои линийки говориш, имам си ги същите  Mr. Green Просто за момент ми се промъкна идеята дали би било удачно ползването на deep fill директно като около очна грижа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт