Филорга - красива всеки ден!

  • 86 831
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Вчера си взех от Франсето новите придобивки, но ме озадачиха 2 неща: Слийп енд пийл крема дойде без предпазно фолио отгоре, което ми се струва абсурдно за козметика от подобен ранг и второ изпратили са ми вместо Исо ейдж Изо структура.... Rolling Eyes Аз съм на 38 г. и се чудя да не би да ми е рано за този крем, т.к. не ми се занимава с връщане... той поне е с предпазно фолио и валидността му е до 2015... мога да изчакам поне да стана на 40 преди да го ползвам, след година и половина ще е все още в срок на годност. Какво ще ме посъветвате, да го ползвам ли, поне през ден да речем...

# 226
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз бих го ползвала, като стой та гледай   Blush

denis_d, брилянтни са ти обясненията - трябва да ги събирам и да се добавят в 1 пост  Blush bowuu

# 227
  • София
  • Мнения: 35 951
Вчера си взех от Франсето новите придобивки, но ме озадачиха 2 неща: Слийп енд пийл крема дойде без предпазно фолио отгоре, което ми се струва абсурдно за козметика от подобен ранг и второ изпратили са ми вместо Исо ейдж Изо структура.... Rolling Eyes Аз съм на 38 г. и се чудя да не би да ми е рано за този крем, т.к. не ми се занимава с връщане... той поне е с предпазно фолио и валидността му е до 2015... мога да изчакам поне да стана на 40 преди да го ползвам, след година и половина ще е все още в срок на годност. Какво ще ме посъветвате, да го ползвам ли, поне през ден да речем...

за SLEEP & PEEL
Намалените продукти, в повечето случаи, са с нарушени външни опаковки. При козметиката на Филорга - рядко се случва, но поради изчепване на  някои продукти, най-вероятно са ти изпратили крем с такава опаковка.
Ако фолиото на самото бурканче е здраво и ненарушено - няма проблем да го ползваш


за ISO-STRUCTURE - няма значение възрастта - ако кожата ти е суха, откъм липиди може да го ползваш, той съдържа и НА - така, че осигурява и хидратация
 

# 228
  • Мнения: 3 826
денис , има ли някъде обяснение на всички продукти на филорга - какви и за какво са ,
за да не питаме постоянно ...

# 229
  • Wolwedans
  • Мнения: 396

Ако фолиото на самото бурканче е здраво и ненарушено - няма проблем да го ползваш

 
Целуфана и кутията си бяха без дефекти, добре запечатани, но бурканчето изобщо нямаше предпазно фолио, като отворих крема, половината се оказа върху капачката...
за Изо стуктурата благодаря, ще го ползвам  bouquet

# 230
  • София
  • Мнения: 35 951
денис , има ли някъде обяснение на всички продукти на филорга - какви и за какво са ,
за да не питаме постоянно ...

В сайта на   
                       

# 231
  • София
  • Мнения: 35 951
Целуфана и кутията си бяха без дефекти, добре запечатани, но бурканчето изобщо нямаше предпазно фолио, като отворих крема, половината се оказа върху капачката...
за Изо стуктурата благодаря, ще го ползвам  bouquet

Машината е пропуснала да сложи предпазно фолио Simple Smile - не е проблем ползвай  го.
И на мен ми се е случвало да получа такъв крем, това не влияе на качеството - продуктите на Филорга са много добре стабилизирани

# 232
  • Мнения: 2 805
Благодаря ти Денис  Hug

Следващата ми поръчка ще е пигмент перфект - нямам проблеми с далак, ЩЖ, черен дроб, но имам прекомерно излагане на слънце и вероятно хормонален дисбаланс около цикъла.
Май трябва да си изследвам хормони  Rolling Eyes

Мезо Уайт може да се използва целогодишно, нали? Но Пигмент перфект предполагам само зимните месеци?

# 233
  • Мнения: 9
Здравейте! Някой знае ли дали има ограничение за ползването на AGE PEEL през пролетта/лятото? В сайта на Филорга пише единствено да се избягва продължителното излагане на слънце в следващите 48ч. след употребата на продукта.Чудя се дали AGE PEEL може да бъде приложен успешно у нас през април/май.  Rolling Eyes
Прави ми впечатление също, че никой* от продуктите на Филорга няма обозначение за SPF, а в същото време марката май изобщо няма крем за защита от слънце. Възможно ли е козметика от този ранг изобщо да е пропуснала това?!

*освен ББ кремовете, които са с фактор на защита 15

# 234
  • Мнения: 2 843
Понякога козметика от висок ранг с претенции за натуралност няма  SPF и това е целенасочено.

Много съм запалена по Филорга, нищо не съм купувала до сега, но следя темата. Най-вероятно следващите ми продукти ще са от този бранд.

# 235
  • Мнения: 42
Професионалната серия на Филорга има слънцезащитен крем с фактор 50-лек и с анти-ейдж действие.

# 236
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Здравейте! Някой знае ли дали има ограничение за ползването на AGE PEEL през пролетта/лятото? В сайта на Филорга пише единствено да се избягва продължителното излагане на слънце в следващите 48ч. след употребата на продукта.Чудя се дали AGE PEEL може да бъде приложен успешно у нас през април/май.  Rolling Eyes
Прави ми впечатление също, че никой* от продуктите на Филорга няма обозначение за SPF, а в същото време марката май изобщо няма крем за защита от слънце. Възможно ли е козметика от този ранг изобщо да е пропуснала това?!

*освен ББ кремовете, които са с фактор на защита 15

мисля, че би трябвало да няма проблем; предполагам ограничаване излагането на слънце е поради пилинг ефекта и повишената фоточувствителност след това  Rolling Eyes, но при нас април/май няма силно слънце  Hug

поне за себе си - така го разбирам  bowuu

# 237
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Здравейте дами
Бих искала да попитам дали някой е ползвал това


 http://www.filorga.com/en/details_produit.php?id_articles=92
http://eva.bg/categories/%D0%BA%D0%BE%D1%81%D0%B0-%D0%B8-%D0%BA% … D0%B3%D0%B0-.html
http://www.ifilorga.ru/-/peeling
http://irecommend.ru/content/zametnyi-rezultat-obyazatelno-budu- … rsy-etogo-pilinga
Опитвам се да намеря отзиви за него открих го в един сайт и му се чудя...

Последна редакция: нд, 07 апр 2013, 15:44 от sl

# 238
  • Мнения: 166
Аз ,за съжаление, никъде не мога да намеря тестер ISO Age,защото няма да се произвежда повече и ще бъде заместен от  Time Filler. А има ли разлика като усещане върху кожата,коя е по-добрата формула според вас?

# 239
  • София
  • Мнения: 35 951
Аз ,за съжаление, никъде не мога да намеря тестер ISO Age,защото няма да се произвежда повече и ще бъде заместен от  Time Filler. А има ли разлика като усещане върху кожата,коя е по-добрата формула според вас?

Iso-Age ще се произвежда.
 Филорга са имали намерение да го спират от производство и дори за кратко производството му е било спряно / за 4 месеца/, но заради големия интерес към него -  и по настояване на търговци и потребители - производството е било  възобновено. Няма да го спират
Решението  да не се произвежда, е че пускат на пазара нови формули
 
'Новият' Iso Age  е абсолютно същия като стария, без никаква промяна на  формулата - специално съм питала за това Филорга / преди повече от месец/

Тайм-филъра сравнен с Iso-Age  има по-силно действие, не намирам разлика като усещане, много години съм ползвала Iso-Age и бях много доволна от него /купувах го за 123лв от БГ и то с отстъпката, която правеше  фирмата официален вносител/

Общи условия

Активация на акаунт