Филорга - красива всеки ден!

  • 87 208
  • 746
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 295
Приветче!
Моята дилема приключи бързо:взех си любимата Филорга-Тайм филъра.Бях в чуденка кой да избера-Изо структуре или Тайм филър-а.Следващия път май ще се мятам на Изо-структчър.

# 406
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Честито  Hug от тук ли го взе  Rolling Eyes

# 407
  • Мнения: 295
Аленка,благодаря! HugДа,взех го от тук.Аз пазарувам от аптеката на Аутлет центъра,тъй като там постоянно има 18%намаление.Кремът ми излезе 105 лева с намалението.

# 408
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Предложиха ли ти консултация при покупката  Blush

# 409
  • Мнения: 295
Консултация силно казано,но момичетата са много мили и възпитани.Аз самата също не ги разпитавах много,тъй като знаех какво ще купувам.Едната продавачка каза,че мога да ползвам и Изо структчър,ако искам по-добър и бърз ефект.Аз съм на 36г.и все още нямам сериозни бръчки,та се отказах от него засега.

# 410
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Вече използвам марката около 3 седмици и реших да споделя впечатления. Аз съм на 38 г., нормална кожа, без лунички и петна, без акне и хормонални пъпки, без разширени пори и белези, леко изразени назолабиални и лабиоментални гънки (не са бръчки все още) и по-дълбока "гневна" бръчка
Нощния крем sleep and peel е с изключително лека консистенция и наистина е продукт регенериращ кожата, много ми хареса Heart Eyes
Околоочния крем е добър, но не бих го нарекла изключителен, няма съществен ефект върху тъмните кръгове и подпухналостта, за бръчки не мога да кажа, все още нямам "пачи крак".
Дневния крем, който взех е Iso Structure- много мазен, богат на липиди, не е подходящ за лятото, утежнява и в средата на деня "лъсвам", а принципно нямам мазна кожа, дори напротив, не подобри за сега тургура на кожата, бузките ми продължават да висят лекичко надолу и да създават тези назолабиални гънки. Не е моя крем.
ВВ крема взех номер 2, много добър продукт, успешно замества фон дьо тена и пудрата при мен, леко ми тъмнее, но лятото е пред нас, ще ми стане идеален като попочернея малко
Deep filer- слагам в назолабиални и гневна- за сега не намирам съществен ефект, особено върху гневната. Аленка беше силно впечатлена от ефекта му, но вероятно тя е доста по-млада от мен, а и аз работя на смени, понякога и по 60 часа седмично, а и двете хлапета... и трудно някой козметичен продукт ще успее да тушира липсата на сън и почивка.
Пяната- това вече е нещо абсолютно иноваторско! От години ползвам само демакииращи пяни, пробвала почти всички водещи марки, но тази няма аналог, уникална! Heart Eyes
Бяха ми изпратили 11 мостри на серума Мезо +, но пробвах само една и ми хареса като консистенция, но не знам какво да очаквам от този серум и за сега не съм го слагала редовно, а и не знам как да го използвам.
Моя позната е представител на Филорга за нашия район и ми предлага да си купя новия крем от професионалната серия с 50-ти фактор на доста приемлива цена, мисля да си взема и да оставя Изо Структурата за зимата. Ще пиша и за него след това

# 411
  • Мнения: 42
Дайте приемливи цени на професионалната серия,че много ми хареса на мен!По-различни съставки има и добре се отразява на кожата,привикнала към обичайните мазила.

# 412
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Ally_t  Hug много се радвам на ревю-то ти  newsm68 newsm44

Аз съм на 37г (навършени в края на декември  Blush ), честно казано в последните дни кожата ми наистина, наистина е перфектна, днес дори си помислих да изляза без ББ крем и пудра, забелязала съм, че винаги е така няколко дни след цикъл, явно хормонално тогава положението е най-спокойно, по-проблемно става около овулация и преди цикъл  Rolling Eyes и са ми много неприятни тези моменти  Confused

Имам и дни, в които ми се привижда лека пигментация тук там, но е за 2-3 дни и нещо, което аз виждам, не мога да кажа на какво се дължи  newsm78

По описание кожите ни са много подобни, когато се впечатлих от deep fill, беше след много продължително и мъчително боледуване, с много свалени килограми и в назолабиалната зона, кожата ми беше, като отпусната мембрана, не стоеше плътно, а някак отпуснато и изпайдушено, с deep fill - не само, че моментално се уплътни, но и назолабиалните гънки се изпълниха, ползвах около 10 дни, после 2 седмици пауза и пак видях някава нужда и пак приложих - и с 2-3 прилагания постигам желания ефект  Peace

Напоследък нямам време да се снимам, но мога да видя а някакви последни снимки, ако се вижда зоната  Mr. Green при мен назолабиалните от двете страни с с различна дълбочина, не помня дали съм показвала снимки, на живо - не мисля, че прави някакво впечатление, но на снимки ясно се вижда:

Скрит текст:



За околоочния - оцених го напълно след като спрях да го ползвам, при мен има силно изразен лифтинг ефект, кожата - особено на клепача и над него е силно опъната нагоре - нещо като блефаропластика-ефект. Иначе нямам тъмни кръгове  Rolling Eyes

# 413
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Ау, само една година съм по-голяма, а мислих че са поне 5-6. Браво Аленка! Кожата ти наистина е чудесна. Контура на лицето е като на 20 годишно момиче, а при мен триъгълника взе да се обръща и тургура е понижен Sad А назолабиалните са ти толкова чаровни, отдалече личи, че си усмихната душа Hug

# 414
  • Мнения: 2 315
Момичета, нямате ли чувството, че помпичката на Optim Eyes пуска доста голямо количество?
Все ми се струва, че с двойно по-малко ще ми е достатъчно?

П. С. На мен Iso Structure-а никак не ми е мазен... newsm78

# 415
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
аз не правя  пълно изпомпване, нов началото изхабих малко "материал"  Mr. Green

# 416
  • Мнения: 3 248
И аз не правя пълно изпомпване с оптима, може би половин или 2/3 ми е достатъчно за двете очи отгоре и отдолу.

Вчера импулцивно си купих Sleep & Peel и Meso White. Тия дни ги започвам. Но гледам, че ако ги бях поръчала онлайн, което сега така или иначе няма как да направя по ред причини, щяха да ми излязат само 20тина лева по-евтино, което мога да прежаля...  Peace

# 417
  • Мнения: 2 315
И как изпомпвате по 1/2?
По-леко натискане?
Защо на мен не ми се получава?
Епона , да кажеш после за Meso White.
Аз съм си го замислила за есента.

# 418
  • Мнения: 0
Момичета помагайте Grinning Почти на 44 г съм и кожата със всеки изминат ден ми става по ужасна Twisted EvilИмам бръчки навсякъде,казвайте с какво да се мажа Praynig

# 419
  • Мнения: 2 315
Е, то само с мазане не става.
Пиеш повече вода, никакви газирани напитки, ядеш здравословно, не пушиш, намаляваш излагането на слънце и алкохола... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт