Филорга - красива всеки ден!

  • 87 202
  • 746
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 891
Здравейте, ако някой има излишен Hydra-Filler или слънцезащитния нека ми пише на ЛС.  Hug

# 496
  • Мнения: 3 248
A Iso-Age за след каква възраст е подходящ?

# 497
  • Мнения: 776
Здравей,Денис!Как не сам разбрала че има и МАТ следващият път задължително ще пробвам него....

Hug
Не се ядосвай Simple Smile - той е наличен в сайта отскоро и затова не сме го коментирали
Нов продукт е
 

Имате ли представа дали се продава и в БГ?  bouquet Или вие чрез сайт го купувате? Благодаря предварително за отговора!

# 498
  • София
  • Мнения: 36 183
A Iso-Age за след каква възраст е подходящ?

За след 20-25 год. - при първи видими много фини бръчки


ПП
След 20 год. възраст ХК в тялото започва да намалява Simple Smile

# 499
  • Мнения: 3 248
Мерси. Може би него ще си взема за дневен тогава.  Peace

# 500
  • София
  • Мнения: 36 183
Здравей,Денис!Как не сам разбрала че има и МАТ следващият път задължително ще пробвам него....

Hug
Не се ядосвай Simple Smile - той е наличен в сайта отскоро и затова не сме го коментирали
Нов продукт е
 

Имате ли представа дали се продава и в БГ?  bouquet Или вие чрез сайт го купувате? Благодаря предварително за отговора!


Трябва да се появи н на БГ пазар. Ние просто понатиснахме Фармашоп да ни го осигурят веднага, след  неговото лансиране от Филорга

# 501
  • София
  • Мнения: 36 183
Мерси. Може би него ще си взема за дневен тогава.  Peace

За лятото  и за дневен си вземи Хидра-филър, защото ако ти е нормална към мазна кожата, може Iso-Age  да ти е тежък.

# 502
  • Пловдив
  • Мнения: 5 993
В каква последователност трябва да се използват UV defence, Iso Age, Hyal Defence и евентуално BB?

# 503
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 450
аз бих подредила Hyal Defence, Iso Age, BB

UV defence не м ползвала, но евентуално след Hyal Defence и преди Iso Age  Peace

# 504
  • Мнения: 58
  Само за инфо -  в ремедиум има промоция на Hyal Defence + BB на цената от 73 лв.

# 505
  • Милано
  • Мнения: 965
Здравей,Денис!Как не сам разбрала че има и МАТ следващият път задължително ще пробвам него....не че не съм доволна от Тайм-Филър ,но имам пори,не много,но се набиват в мойте очички Simple Smile....така че много ти благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

Hug
Не се ядосвай Simple Smile - той е наличен в сайта отскоро и затова не сме го коментирали
Нов продукт е
 
      Безкрайно ти благодаря,Денис!!! Hug  bouquetЗначи при следваща поръчка ще е той.....

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дами,sleep and peel крем за какво ще го препоръчате? Моята кожа е комбинирана,на 33 години съм,подходящ ли е за мен? Hug

# 507
  • София
  • Мнения: 36 183
Дами,sleep and peel крем за какво ще го препоръчате? Моята кожа е комбинирана,на 33 години съм,подходящ ли е за мен? Hug

Идеален е

Регенерира / подпомага клетъчното обновяване/, подхранва, хидратира кожата, премахва малките несъвършенства и фините бръчки, изравнява тена
Почиства кожата докато спиш - край на запушените пори и черните точки Simple Smile
Действа и противовъзпалително / при проблемна кожа/

# 508
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Дами,sleep and peel крем за какво ще го препоръчате? Моята кожа е комбинирана,на 33 години съм,подходящ ли е за мен? Hug

Идеален е

Регенерира / подпомага клетъчното обновяване/, подхранва, хидратира кожата, премахва малките несъвършенства и фините бръчки, изравнява тена
Почиства кожата докато спиш - край на запушените пори и черните точки Simple Smile
Действа и противовъзпалително / при проблемна кожа/
От тези думи най ме беше страх Mr. Green Измолих си един тестер newsm03

# 509
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Искам да кажа ,че след като сложих снощи от тестера sleep and peel ефекта е точно ''Уаааууу''!  newsm03 newsm03
Страхотен продукт!!! Кожата ми на сутринта беше повече от перфектна! Искам го!!Казвайте сега от къде да го взема и това с паспорта и пет продукта още ли важи? Тук ми го предлагат за 110 лв? Нещо към него за комбинира кожа на 33 ?Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 14:21 от armira

Общи условия

Активация на акаунт