Филорга - красива всеки ден!

  • 87 110
  • 746
  •   1
Отговори
# 75
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
а за колко време ти стига в реален размер?

# 76
# 77
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
определено бих го пробвала   bowuu

30 мл се чудя за колко време ще ми стигнат  newsm78 изглежда гъстичък поне от суочовете, които намирам  newsm78

# 78
  • София
  • Мнения: 1 956
а за колко време ти стига в реален размер?
Ми още не съм го привършила. По принцип 15 мл околоочен при мазане сутрин и вечер ми стига за 5-6 месеца.

# 79
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
излиза по лев и нещо на ден (250 лв за 5-6 месеца), така погледнато - не е ужасяващо много, особено, ако ти действа добре  Peace

единствено кофти е да извадиш парите на куп  Blush

# 80
  • София
  • Мнения: 1 956
Ми... аз ползвам 20-тина неща ежедневно... Всяко ако ми излиза по лев и нещо...

# 81
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
 Shocked какво толкова ползваш  Embarassed  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 1 956
Shocked какво толкова ползваш  Embarassed  bouquet
Mr. Green Ще ти напиша в лично съобщение  Crazy

# 83
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
добре  Heart Eyes

аз поръчвам бб крема, time filler и deep fill  Blush

# 84
  • Canada
  • Мнения: 3 474
Да побутна малко темата Flutter

След едноседмично ползване на Хидра филър-а мога да кажа, че ми харесва! Назолабиалните линии са видимо изгладени, кремчето определено ми напомпва и устните Heart Eyes Ползвам го само вечер, взимам и добавки Peace
За оптим-айс още нямам категорично мнение, но и аз съм мн капризна и взискателна към около очните Blush Добре стяга, но на мен не ми е достатъчно подхранващ. Добавям масло от жожоба след като попие Peace

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 16:24 от Foncé

# 85
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
определено е впечатляващ бустер за устните  Heart Eyes  bouquet

при мен  от оптим айз ефектът беше моментален, но то си е до кожа и състоянието й  Blush

# 86
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Да споделя радостта си, че вчера успях да взема тези прелести (благодаря нa denis_d   bouquet )

може би ми е рано, но ...





най-светлия цвят



Днес ползвах  ББ кремчето - разкошно, много ми хареса и ме изненада доста - няма го филм или маска ефектам, попива моментално и от тази гл.т. не е много икономично, т,е, поема, слива се идеално с тена ми, нито е сив, нито е розов, особено телесен, любов от първа капка  Heart Eyes

Ето една снимка с него, вижда се и врата ми, за сравнение - цвят лице и шия  Peace



Мисля сутрин да ползвам него, а вечер серума hyal defence, хидра филъра и оптим айз

# 87
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, ще ми помогнете ли да се регистрирам в сайта и да си поръчам от кремовете.Или ми кажете как да си направя регистрация. Как става заплащането? Hug

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
кой сайт? за  pharmashopdiscount има в раздела за пазаруване от чуждестранни сайтове  Peace

# 89
  • Мнения: 87
идва 8 март и бих искала да купя подаръци.
Какво бихте ми препоръчали от Филорга?

Общи условия

Активация на акаунт