Филорга - красива всеки ден!

  • 86 793
  • 746
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
Благодаря ви за насоките. Ще попитам днес в Ремедиум Гео Милев, дано да имат тестерчета Simple Smile
Днес питах, казаха ,че нямат тестери.

# 136
  • Мнения: 2 272
Denitii, ето го сайта, но е базиран в щатите и доставя безплатно само до щатите и канада.
http://www.frenchcosmetics.net/products.php?cat=318
Иначе, френският сайт от който си поръчвате за България, на мен ми иска 30 евро за доставка и... #Crazy

# 137
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
напоследък наблюдавам нещо интересно, когато ползвам optim eyes, и след това база и сенки - комбинацията е бетон, гримирам се в около 6:30, а в последните месеци съм се прибирала и около 22ч, което означава мнооого часове  Blush

базата ползвам от над година, новото е кремът и за сега така си обяснявам явлението, прави ми впечатлеие, че ако вечерта си сложа крема, то на сутринта, като мия очите - зоната става хлъзгава, вероятно поддържа зоната в кондиция така, че сенките над базата - да не се разпрашават или потъват

ще продължавам да наблюдавам  Heart Eyes

# 138
  • София
  • Мнения: 3 880
За Sleep and Peel - очакваш ли видим ефект от първо ползва и аз имам тестер, който все още чака да съм вдъхновена за него  Blush

Time Filler е за по-зряла кожа (35-45), подобно на хидра филъра напомпва кожата (той е за по-млада кожа), това, което има в повече е и ефект подобен на ботокс ефекта - да да ограничава съкращаването на мускулите, което води до мимическите бръчки

не знам дали не ти е рано, ако искаш разнообразие от iso-age - ми се струва, че хидра филърът е по-удачен  Rolling Eyes Embarassed  bouquet



бб кремът и на мен ми стана любим  Blush а и като знам и другите ползи - още повече  Heart Eyes

Time Filler и на мен ми се струва тежка артилерия, но ми дадоха тестер като един от новите продукти и го похвалиха. За Sleep and Peel ми казаха, че е най-продавания крем. имам 3 тестерчета от него, но ще слагам през вечер. Само 1 път съм слагала, много е рано да усетя каквото и да е, най-вече исках да тествам, тъй като имам чувствителна кожа да не би да не ми понесе. В началото ми беше  неприятно, леко се зачерви едната буза, но после премина бързо.

бб кремът обаче е убиец. Алена, ти какво слагаш под него? аз първия ден сложих Iso-Age, но втория сложих само BB и пак беше супер усещането на кожата.
Lip structure продуктът е също много добър, особено ако човек е прекалил със ските и има изсъхване на устните Wink

# 139
  • Мнения: 166
Здравейте и от мен.Заинтригувана от добрите отзиви тук,вчера и аз си взех тестери на Hydra Filler /от аптеката на Bulgaria Mall/.Консултантката беше много мила,но честно казано,не й се доверих напълно.
Аз съм на 32, с едва забележими бръчки в назолабиалната зона. Кожата ми е смесена, с неравен тен,широки пори,повяхнала и пигментирана.Препоръча ми Hydra Filler-а.Дали този крем е ок за мен?
Бях се насочила към Sleep and Peel, но ми каза,че било рано,препоръчвал се при дълбоки бръчки?
също така ми хареса и серума EAU Anti Age, той не е ли по-подходящ за летните месеци за смесена кожа?

Какви кремове бихте ми препоръчали,които да са подходящи за смесена кожа,но да не я правят фоточувствителна?
А ББ крема може ли да се ползва лятото? Той освен да тонира има ли друго действие?
Извинявайте,ако съм ви затрупала с въпроси,но виждам,че в темата има дами с доста опит с тази марка и козметичните продукти въобще.

# 140
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Aurora  Hug благодаря за споделеното  Heart Eyes

Сутрин, като стана - измивам лицето с вода, попивам и нанасям по очния контур - Optim Eyes ( хиляди благодарности на  denis_d, че го предвиди, като подходящ    bouquet ).

След това нанасям по лицето малко (не обилно) серума, който пречи на ХК да се разгражда  - Hyal Defence. Изчакам малко, тих дръпва кожата и напомня, че крем не е ползван и е нужно и до 10-тина минутни полагам и Hydra Filler, след това започвам да се гримирам, кафе .... някъде след 15 минутки (поне) слагам от бб крема, но при мен - много попива и не слагам обилно да е "намазано", а по-скоро - като лек воал - отгоре - тонира кожата, без да прави филм и моментално попива, малко ми свиди и го пестя, гледам да наблегна на крема преди това, като крем, а бб-то основно за "здравословно и грижовно тониране"  Blush



В една друга тема се повдигна въпроса за ролера и доста се зачетох, интересно ми е някой ползвал ли го е  Rolling Eyes



Ползва се с конкретен продукт за мезотерапия - с лек натиск - да не ранява кожата, очакване за по-млада кожа, еластична и озарена, видим ефект до 3 седмици, като след първата - озаряване, след втората еластичност и т.н. да не преразказвам - ето линка в сайта http://www.filorga.com/en/details_produit.php?id_articles=124

# 141
  • На острова
  • Мнения: 1 273
тоник, горе долу съм с твоите характеристики /кожа, год./ и на мен Hydra Filler-а ми идва слаб.
Бяха ми пратили и мостра на Sleep and Peel и много, много повече ми допадна. Точно такъв ефект очаквах на сутринта.
Обмислям дали да не си го взема, чакам още да ми мине от разбитите надежди, които метнах на Хидра филър-а и Deep fill-a Mr. Green..
Консултантка, консултанкта, ти най-добре си знаеш кожата, виж, че и ти не си и се доверила напълно, явно има защо.

# 142
  • Мнения: 1 875
Пробвах бб крема, light вариант и ми е тъмен.
Но само аз си знам, че е така - иначе изглеждам свежа и с гладка кожа.
По принцип съм много бледа.

# 143
  • Мнения: 166
тоник, горе долу съм с твоите характеристики /кожа, год./ и на мен Hydra Filler-а ми идва слаб.
Бяха ми пратили и мостра на Sleep and Peel и много, много повече ми допадна. Точно такъв ефект очаквах на сутринта.
Обмислям дали да не си го взема, чакам още да ми мине от разбитите надежди, които метнах на Хидра филър-а и Deep fill-a Mr. Green..
Консултантка, консултанкта, ти най-добре си знаеш кожата, виж, че и ти не си и се доверила напълно, явно има защо.
Миа, а ползваш ли слънцезащитен?
Аз вече си мисля за комбинация от двата - вечер Sleep and Peel, а като дневен Хидра Филър или серума,ако крема ми мазнее.
А за ползването на Deep Fill има ли възрастово ограничение? Дали ми е рано да започна да го ползвам за назолабиалните?

# 144
  • На острова
  • Мнения: 1 273
В момента другият крем, който си взех е със SPF 25 /не на тази марка/.
За Deep fill-a не съм чела да има възрастово ограничение. Сигурно съм прекалено млада да го ползвам и за това не ми изпълва бръчките  Joy
То като цяло на тази козметика не съм срещала ограничения, доколкото чета из сайтовете, може би по-скоро препоръки има  Rolling Eyes
А ти за кой серум говориш?

# 145
  • Мнения: 166
А ти за кой серум говориш?

EAU ANTI Age, в рекламната им брошура пише,че е идеален за летните месеции не води до фоточувствителност,свива порите

# 146
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
...
Бяха ми пратили и мостра на Sleep and Peel и много, много повече ми допадна. Точно такъв ефект очаквах на сутринта.
....

Направо ми запали чергата  Blush аз още се помотвам  Rolling Eyes и от 1 прилагане има ефект, така ли  Shocked

# 147
  • София
  • Мнения: 941
Да се включа и аз с отзиви и с питане по темата..Simple Smile  Ползвала съм няколко продукти на марката - Хидра Филъра, Optim Eyes, Meso White, Meso Mask..., мостри на Изо Ейдж и Слийп енд Пийл. Доволна съм от всичко. Прочетох и за пяната, която ще е следващата ми покупка от марката, само да привърша настоящата ми на Клиник. Сега съм в чуденка кой крем да поръчам за лятото, да не оставя мазен филм. На 32год съм, имам мимически бръчки на челото и леко забележими назолабиални. Миналото лято ползвах Хидра Филъра, но ми се струва лекичък. Иска ми се хем да хидратира, защото имам нужда, хем и да е превенция против бръчки. Бях решила да си взема Тайм Филъра, но четейки тук, че се препоръчва за по-зряла кожа, се отказах.Sad  Изо Ейджа не мога да преценя дали ми е ок, хем че вече ползвам трета мостра..  Може ли съвет?  Rolling Eyes

# 148
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз бих ползвала deep fill точно на зоните с бръчките и time filler, като грижа за цялото лице - именно за успокояване и ограничаване съкращаването на мускулите - за да няма мимически бръчки

# 149
  • София
  • Мнения: 941
Да..И аз се колебая за този Тайм Филър... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт