По-бърз растеж на коса ?

  • 3 524
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 564
Себорал-Форте, хининова вода, стимуланта за коса на Икаров Peace
Със сигурност помага. newsm10

# 16
  • Мнения: 10 614
Аз съм за Икаров. Ползвах го няколко години, но по време на бременност не се препоръчва и сега съм само на витамини. Косата ми не само растеше, но и косопада много намаля. Чувала съм и за изплакване с отвара от коприва, но ми се струва голяма занимавка.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз в момента ползвам Себорал-форте, но все още немога да кажа дали има ефект.

# 18
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
    И двете   можеш да си купиш от аптеката, като  хининовата вода се продава и по козметичните магазини препоръчвам ти тази която е с пулверизатор много по удобна е за ползване !

Аз търсих и изобщо не мога да намеря с пулверизатор. А колко пари е?

# 19
  • Мнения: 280
    Купувала съм я миналата година струваше около 2.50лв.

# 20
  • Мнения: 6 155
    И двете   можеш да си купиш от аптеката, като  хининовата вода се продава и по козметичните магазини препоръчвам ти тази която е с пулверизатор много по удобна е за ползване !

Аз търсих и изобщо не мога да намеря с пулверизатор. А колко пари е?

Хининова вода с пулверизатор имаше в Хит /люлинския/. На "Мишел" е, в тънко прозрачно кафяво шише, около 250 мл. Цената й беше около 3-4лв.

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
    И двете   можеш да си купиш от аптеката, като  хининовата вода се продава и по козметичните магазини препоръчвам ти тази която е с пулверизатор много по удобна е за ползване !

Аз търсих и изобщо не мога да намеря с пулверизатор. А колко пари е?

Хининова вода с пулверизатор имаше в Хит /люлинския/. На "Мишел" е, в тънко прозрачно кафяво шише, около 250 мл. Цената й беше около 3-4лв.

Ей, днес тамън Веско ходи в Хита. Пфууу. Нищо утре ще го пратя пак. Mr. Green
Мерси, Биби!
А може ли всеки ден да се пръскам с нея?

# 22
  • Мнения: 8 505
Маски с бадемово масло.Освен това спират и косопада.

# 23
  • Мнения: 6 155

Ей, днес тамън Веско ходи в Хита. Пфууу. Нищо утре ще го пратя пак. Mr. Green
Мерси, Биби!
А може ли всеки ден да се пръскам с нея?

Предполагам, че може  Thinking
На мен обаче от хининовата вода много бързо ми се омазнява косата и стои на клечки, та не я ползвам много-много.

А щом ще пращаш Веско - да поясня, че в същото такова шише има и течен силикон за коса.  Wink Да не обърка  Laughing

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
има олио за растеж на косата на фито. Слагат се няколко капки. Не си го изспивай цялото, защото една припаднала от него. Миризмата му е приятна, но силна

Общи условия

Активация на акаунт