Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 179

  • 52 989
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 535


"Бърза помощ" от природата Peace Grinning

# 721
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

И аз, като Канти  Hug бързам към  Wink ''родното гнездо'', ама и препятствия попрескочих, та едва сега успявам да се разпиша!  Hug

Надин, Ванче  Hug благодарности   bouquet за новостите!

Прекрасни снимки, особено пък тези двете - много ми харесват!  Peace




Линка  Hug аз обичам френска музика, но от малко по-късен етап, та  Thinking не мога да съм от полза в случая, подозирам, че е Едит Пиаф,  Thinking на Мирей Матийо сякаш и е по-нежен гласът.  newsm78 Но... предполагам, че Баги ще знае, тя нали ги разследва докрай френските...  Simple Smile

Здравейте, може ли да ми кажете коя е песента...  Cry

http://www.vbox7.com/play:9dd30ca5a0&start=577

Момичето търси песен, но аз не зная да помогна - ако вие можете...

# 722
  • Мнения: 4 248
Клари  Hug добре дошла отново в къщи. Това с преинсталиране на Windows и загуба на информация като го чуя и ме втриса  Sick Затова от известно време започнах да копирам по-важните неща и на друг носител  Peace


"Бърза помощ" от природата Peace Grinning
Надин  Peace много ефикасно лекарство си заредила Wink. А че има вариант и за венозен прием  не знам дали е добре или зле Joy Защото нали сме малко заплеснати  hahaha Та ако сложим още от дозата няма ли да ни стане множко  Joy Party

Линка  Peace и на мен ми звучи като Едит Пиаф, ама... мисля, че Баги ще е по точна

Цвети  Hug писали сме почти едновременно

Последна редакция: чт, 31 яну 2013, 20:34 от kanti

# 723
  • Мнения: 4 535


Канти, аз все пак да осигуря 'лекарствата' , че болестта се задълбочава Wink Да му се чудиш на умника наш, какво ли откри в Хасрет, та се затръшка и завайка искайки я за себе си Joy Не че аз не знам, де Sunglasses

# 724
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Клари  Peace напълно ти влизам в положението, та  ooooh! нали и аз преди дни го преживях, ама сега си посъбрах някои неща, а за други  Sad едва ли ще ги намеря, но... какво да се прави!  Peace

Канти  Wink а аз се чудех  newsm78 на какво ли аджеба се дължи подобно творчество, ами  Thinking че  то може да е точно от предозиране?  Simple Smile
Ама и на много по-тежки случаи съм попадала.  Peace

# 725
  • Мнения: 10 031

Канти, аз все пак да осигуря 'лекарствата' , че болестта се задълбочава Wink Да му се чудиш на умника наш, какво ли откри в Хасрет, та се затръшка и завайка искайки я за себе си Joy Не че аз не знам, де Sunglasses

Да бе, ти ме подсети, направо се чудя - тая циганка, без да е от сой, без образование, не свири на никакъв инструмент,  пали от четвърт, взима непрекъснато грешни решения, не е сигурно, че го обича, сгоди се за най-добрия му приятел, и така развали суперското мъжко приятелство,  нерви майка му, не знае френски, не спортува редовно,  и т.н. с какво го привлече, бе... Определено не е страстна любов - та той не я пипаше - само я гледаше. Никаква причина не виждам да е влюбен в нея, що се тръшка... Да не би да са му взели играчката...  newsm78

# 726
  • Мнения: 4 535



За всички, които могат да понесат и друг пианист освен Оджата Joy Някакъв си Елтън Джон Sad

# 727
  • Мнения: 2 195
За съжаление, тази песен не я познавам, нито разпознавам.  Embarassed Звукът ми се губи заради репликите. Гласът ми звучи малко по-плътно от този на Едит Пиаф, но то зависи и от записа. А текстът си е в нейния стил: щастието е по-кратко от удоволствието, както често става в най-хубавите любови.

Ето още нещо френско: "Аз вярвам на всичко, което той ми каже" Въпрос на избор Wink



# 728
  • Мнения: 22
Лина не се чуди любовта за това е любов за да дойде неочаквани и непредвидимо.Да циганка да необразована но дива и различна от момичетата които Мурат познава.Острия и език и откровеността го привлякоха.Плюс това тя беше НЕГОВОТО създание.Различното винаги предизвиква тръпка.

# 729
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Wink може и да се намират някои, които се чудят за нещата, които изреждаш, ама пък има други  Simple Smile които изобщо не се съмняват в това. Ето, вижте и какво става в дизито  Wink, нали тече повторение на Пленителката и на АТВ, та... освен за ''20 минути'' се намират и много неща за нашият, а за количество да не говорим / темата започна миналата вечер и вече прехвърли 50 страници  Crazy/.  Peace



# 730
  • Мнения: 10 031

За всички, които могат да понесат и друг пианист освен Оджата Joy Някакъв си Елтън Джон Sad

А за които не могат  Mr. Green - свири Джансел...  Peace


# 731
# 732
# 733
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 734
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Има и ''усмивки от старите ленти'',  Wink с участието и на Накие и Левент -  Crazy божее, ама тези от дизито откъде знаят, че точно тях обсъждаме последните дни!  newsm78




А и аз тъкмо мислех да пиша точно за Накието - тази глуповата и весела жена в първи сезон ми беше много забавна, ама...  ooooh! сега започва все повече да ми досажда, особено в следващите епизоди около тайният обожател или пък мнението и за Хасрет, което все по-смело изказва, ама  Wink според това на Несрин / много мразя подобни хора - без собствено мнение, да отразяват чужди само за да се харесват на околните/.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт