Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 808
От около две години прясна риба купуваме само от Пикадили. Кауфланд, Лидл, Фантастико и Била са ми по- удобни, както и една Европа, в която от месеци не съм влизала. Ще следя вашите отзиви и промоции за различните продукти.  Hug

# 16
  • Мнения: 1 338
Онзи ден открих, че до нас има CBA (във Варна съм) и понеже нямах лощи впечатления от тях, тези в Бургас ми се струваха добре заредени, каквото търсиш го намираш и т.н. ... и отивам и търся захар Захира - няма, търся тоалетна хартия Милде - няма, накрая взех няколко други неща, сред които и едно пр.мляко на промоция - излизам и си гледам бележката, отбелязано на нормалната му цена ... върнах се, съвсем спокойно им казах, че има грешка .... прехвърлиха ме на една, на втора, на трета, чаках около 20мин и накрая последната, която ми взе и бележката изскача и ми вика "Ама ТИ още ли си тук, колежката не ти ли върна парите?"  Shocked - тръгна да ми обяснява все така на "ти" как тяхна била грешката, то такова, онакова - "извинявайте" и "съжаляваме" така и не се появиха ... И аз съм била на тяхно място и не исках да се карам и да се правя на важна, но прави много лошо впечатление подобно нехайно държание Naughty - та все пак тези дни ще отида пак  Laughing понеже видях на брошурата им, че любимите ми бисквити Хогаренас са намалени над 50% и са около 60ст, а иначе са над 1,20лв ... в същата тази брошура гледах и някакъв кашкавал за 8,90 мисля беше, някой ако е взимал да сподели как е .... (малко подробно и дълго стана, ама хич не го умея това късия разказ  Blush)

# 17
  • Мнения: 1 883
Да, като цяло в Метро като че ли е скъпо, но определено понякога пускат промоции, които си струват.
Сега съм си набелязала тенджера под налягане 9л. за 19.99лв в неделя, 27-ми и спални комплекти чаршафи от памук намалени с 50% на цена 21.59 лв. за три части и 4и 5 части за 33.59лв. напоследък промоциите в други магазини са все за микрофибър, в който аз поне не спя добре.
Обаче за чаршафите ще трябва да се отиде рано, миналия път мъжът ми отиде към 11 ч. и служителка му казала, че още в 7ч. свършили  #Crazy
Миналата година ходих за едни гофретници намалени на 12 лв от 45лв. в 6 часа сутринта. В 10ч. отиде моя приятелка и вече нямаше, на нея пък и казали ,че още в 6,30 ч. са свършили . А имаше страшно много, не като да се били 20 бр.
Преди Коледа два пъти ходих за едни конфети на д-р. Йоткер и нямаше. А единия път бяха обявени в брошурата. Отидохме в 11 часа с милото и ми заявиха ,че камиона бил още на рампата и стоката не била стоварена. А една риба на цена 15 лв. ми я бяха маркирали на цена 30. На опаковката се лепнал някакъв етикет и служителката маркира по скъпото. Добре ,че се усетих още в колата на паркинга. Върнаха ми парита ,ама си е разправия и чакане. Е как да отида пак. Още повече ,че нито ми е на път, нито ми е близо. Crossing Arms

Чаршафи съм купувала от там и станаха на топчета.Не повторих повече. Още нещо което съм забелязала ,че праха за пране ако е в по- голяма разфасовка, е по- скъп от по-малките разфасовки. За мен това е нелогично.

# 18
  • Мнения: 1 338
Ние преди много пазарувахме от Метро и нищо лошо не съм видяла от техните продукти, може в последно време да има промяна  Rolling Eyes
Иначе имам едни ботуши Пума, които тогава струваха там 100лв, а в аутлета на Пума бяха 169лв  Shocked - и вече сигурно 5-6-та зима нямат мърдане - като мини снегорини са, никога досега краката ми не са били по-сухи и топли през зимата ... Та най-вероятно като във всеки магазин - има си положителните и отрицателните неща  Peace

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
Даа, марковите обувки са на доста прилични цени там.  Peace Купувала съм Рийбок маратонки, високи , естествена кожа, за 45-46 лв. Детето ги носи вече две години - не са мръднали. Щом при нея оцеляха, значи са направо перфектни!!!  Mr. Green

Темата е супер, само имам една забележка - защо го няма моя любим Т-маркет?  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 1 338
Даа, марковите обувки са на доста прилични цени там.  Peace Купувала съм Рийбок маратонки, високи , естествена кожа, за 45-46 лв. Детето ги носи вече две години - не са мръднали. Щом при нея оцеляха, значи са направо перфектни!!!  Mr. Green

Темата е супер, само имам една забележка - защо го няма моя любим Т-маркет?  Crossing Arms

Защото не съм се сетила  Blush

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Полезна тема, браво!

У наше село няма Карфур, а толкова го харесвам! И Пикадили няма, но сякаш не съжалявам толкова за него. Метро- също. Преди години ходехме във варненското Метро, но си заслужаваше, сякаш. Напоследък все нищо не си купувам, ако отидем до там.

Пени и Кауфланд са ми основните магазини на мен. В Била ходя рядко, когато харесам нещо от брошурата или за стоки на Клевер, които си заслужават.

# 22
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
От Клъвър-а на Била  купувам грах в консерви, много е добър. Ако не се лъжа, беше производство на Сторко. Царевицата също си заслужава. Peace

# 23
  • Мнения: 5 097
Moringa, благодаря за темата, мила   bouquet Аз, уви, имам близо до себе си единствено Лидъл, Фантастико и Т- маркет.  Искаше ми се и Била да имаме, защото хайванчето много обича котешката консерва на Clever, която е и чувствително по- евтина от всички останали, които път тя не обича Laughing А, да, и Пикадили имам сравнително близо, на 3 спирки с трамвая в Мол София Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 338
Добавих и логото на Т-Маркет   bouquet и магазин Европа, не знам последните дали ги има още, сега виждам, че магазина в Бургас на Краснодар, от който съм пазарувала редовно, е закрит  Shocked

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
Добавих и логото на Т-Маркет   bouquet и магазин Европа, не знам последните дали ги има още, сега виждам, че магазина в Бургас на Краснодар, от който съм пазарувала редовно, е закрит  Shocked
Hug
За Европа - чух, че ги били купили...Интересно, че в нашия квартал знам три техни магазина. Два затвориха още през лятото, като щандовете и всичко остана вътре, даже светят през нощта. Иначе няма стока, празно е вътре. Третият магазин си работи. Знае ли някой какво се случва? newsm78

# 26
  • Berlin
  • Мнения: 11 312
Аз не знам какво се случва, ама кракът ми няма да стъпи в магазин Европа.

Има някакво намаление на бебешки стоки в Карфур, някой знае ли какво точно се включва?

# 27
  • 1st floor
  • Мнения: 9 132
Аз не знам какво се случва, ама кракът ми няма да стъпи в магазин Европа.

И аз не съм им много фенка, но единият от двата затворени ми беше точно пред входа. И ми беше удобно за бързи покупки - мляко, хляб...

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Включвам се в темата.Ще следя основно за Била,че мие квартален.

# 29
  • Мнения: 48 057
При нас има Т-маркет и Фантастико, а и една Била, но никога не ходя там- доста е скъпа, дори в сравнение с Фантастико, който също не е чак толкова евтин магазин
Но работя в близост до Карфур и пазарувам главно от там, особено храна
Напоследък откривам все повече добри продукти с марката Карфур- консерви, например спанак, грах и т.н., са много хубави и без никаква вода...бисквити, шоколади, чипс- също много добри
Купувам ги дори и да не са на промоция- просто са сравнително добра цена и много ни допадат

Общи условия

Активация на акаунт