Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 28

  • 32 584
  • 740
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 1 611
Веси, в творческа пауза съм Simple Smile  Whistling Сега само седя и се радвам на вашите творения  Heart Eyes

# 646
  • София
  • Мнения: 1 544
Ето и от мен любимите ми и най- често използвани гримчета:
Скрит текст:
No7:


Too Faced- The naked look:


Catrice:


Seventeen:


Smashbox:

При интерес ще мацна където трябва и ще снимам с фото, не с телефон  Hug

Успешна седмица красавици.

П.П. Много ме е яд, че чак в неделя разбрах за срещата ви, иначе щях да се домъкна.. някои муцини не съм ги виждала от една лакова от преди 2 години Wink

# 647
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Много интересно ми звучат тези срещи, идва ми се, обаче честно казано не мога да си представя как изглеждат за останалите посетители в заведението. Аз лично ще умра от срам да седна на маса, да наизвадя гримове и да пробвам, отварям, а хората отстрани да си мислят "гледай каква кифла"  Joy Как го решавате този проблем? Или не се притеснявате?

# 648
  • София
  • Мнения: 1 544
gadamer- Преди 2 години лакова ни среща я организирах в кафето на една позната, близо да театър София.. Голяма веселба беше.. лакове навсякъде и от миризмата почти нямаше нормални клиенти  Joy Заведението е доста малко и общо взето си бяхме ние.

# 649
  • Мнения: 31 394
Много интересно ми звучат тези срещи, идва ми се, обаче честно казано не мога да си представя как изглеждат за останалите посетители в заведението. Аз лично ще умра от срам да седна на маса, да наизвадя гримове и да пробвам, отварям, а хората отстрани да си мислят "гледай каква кифла"  Joy Как го решавате този проблем? Или не се притеснявате?
Въобще не се притеснявам. Била съм на толкова парфюмни срещи, където не вадим гримове, а пръскаме с парфюми, често силни като атомни бомби. Mr. Green Абстрахирам се тотално от околната среда и се радвам само на веселите, хубави съфорумки. Нямаш време да мислиш кой, какво мисли за теб.

# 650
  • Мнения: 5 022
На срещите за грим още не съм се класирала, но на парфюмните вярно изобщо не съм гледала досега настрани  Laughing имам по-нитересни занимания на масата, докато издушиш всичко и се наприказваш със съфорумките.

# 651
  • Мнения: 4 428
Много интересно ми звучат тези срещи, идва ми се, обаче честно казано не мога да си представя как изглеждат за останалите посетители в заведението. Аз лично ще умра от срам да седна на маса, да наизвадя гримове и да пробвам, отварям, а хората отстрани да си мислят "гледай каква кифла"  Joy Как го решавате този проблем? Или не се притеснявате?
Въобще не се притеснявам. Била съм на толкова парфюмни срещи, където не вадим гримове, а пръскаме с парфюми, често силни като атомни бомби. Mr. Green Абстрахирам се тотално от околната среда и се радвам само на веселите, хубави съфорумки. Нямаш време да мислиш кой, какво мисли за теб.

Абсолютно е така  Laughing Толкова неща се случват на масата, че нямаш време да си мислиш кой какво си мисли от страничните наблюдатели  Mr. Green

# 652
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Може да се престраша да дойда да някоя, обаче като се знам, по закона на Мърфи точно тогава ще ме види я някой познат, я преподавал от университета, я колега  oops

# 653
  • Мнения: 4 428
Е и? Теб да не те е срам да те видят, че си отишла на кафе  newsm78

# 654
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Ел, а ти къде се изгуби? Скоро не си показвала нищо  Flutter

Аленка, много красиво  Heart Eyes Кои Шанелски сенки са тези, аз нещо не съм разбрала  Crazy Те попринцип не правят ли по-лек грим? Чувала съм, че нарочно не са особено пигментирани и стоят нежно и по-светло.

Веси, тези са



Влюбена съм в тях, пристрастена, няма такава изисканост с толкова злато в тях, Шанел са уникални, номер 1  bowuu bowuu bowuu bowuu

Няма бруталност и натрапване, като лек повей на вятъра в градина с разцъфтяли дървета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

На другата среща, наистина ще съм гримирана с тях, за да се види ефекта на кожа  Peace

И според мен ще уникални за руж-хайлайтър  Peace



Елфи  bowuu bowuu  bouquet мерси, мила  newsm03 newsm03 newsm03

# 655
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 384
Е и? Теб да не те е срам да те видят, че си отишла на кафе  newsm78

Аз не си го представям точно като кафе, нали се изваждат доста гримове на масата, това се забелязва все пак. Може би зависи и от мястото на срещата. Аз си представям едно заведение тип "оупън спейс" и 20 съседни маси, от които хората зяпат към нас и се подхилкват. Все пак идвате доста хора на срещата, гримовете са много, не е като да седнат две приятелки и да си покажат едно червило. Но всъщност това е само моето въображение, не знам как протичат тези срещи  и затова подпитвам, че да мога да събера смелост за следващата.

# 656
  • Мнения: 532
Допускам, че за страничния наблюдател сме голяма атракция, особено на по-масовите срещи като последната Heart Eyes Гледаме гримове, охкаме и ахкаме при всяка новоизвадена прелест, допускам и, че сме доста шумни Crazy Но и на мен досега не ми е оставало време да се чудя зяпат ли ме, дали не минава познат и т.н. Преди първата среща имах подобни притеснения, оттогава не съм пропускала и ми е голяма забава Hug Така че идвайте, няма да съжалявате Peace

Днес сложих Белия шоколад вместо светли сенки над клепача, в комбинация с минералните Socialite на ЕЛФ, получи се страхотна комбинация Crazy Но не успях да снимам, че ме чакаха за работа ooooh! Утре може да пробвам същото и да го щракна, дано се вижда добре на снимки..

Алена, страхотни са сенките и ти стоят прекрасно Hug

# 657
  • Мнения: 31 394
20 съседни маси? Ходим в най-посещаваното, бързооборотно заведение в София и са доста повече масите с любопитни. А и освен масите почти винаги сме точно на входа, та и всички чакащи на опашката да влязат ни гледат. Да гледат, да се учат на веселба и красота!
Не са за срамежливи тези срещи обаче. Peace Трябва да дойдеш да видиш и сама да се отърсиш от притесненията си. Hug Направи го, смятам че няма да съжаляваш.
Какво като вадим кометични продукти, да не съм ги краднала или "бяло" да вадя? Като "кифли" не изглеждаме и няма кой да каже такова нещо. Те "кифлите" отдалеч личат, а и са в друга възрастова група! Whistling

Наистина са страхотни сенките на Шанел. Колкото не харесвам палитрите им, толкова бурканчетата са ми на сърце.

# 658
  • Мнения: 2 716
Майка Зайка, много хубави колекция.
Алена, отново страхотен грим.
И аз искам вече новата колекция на Есенс да дойде при нас. Харесах си някои неща.

# 659
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Благодаря, Момичета  bowuu    bouquet

Никога не ми хрумвало то нещо да се притеснявам на срещите, отивам в отлично настроение и то се покачва много там, някакъв вид емоционална дрога, превъзбуждаш се, щастлив си, влюбен си  newsm76 newsm76 newsm76 newsm76

Изобщо не съм забелязала някой да гледа  Rolling Eyes може би защото не ме интересува нищо друго освен момичета и нямам RAM да се разсейвам настрани  Mr. Green

А имам доста богат форумен живот със срещи - преди бг мама, особено - автомобилните  Mr. Green където се вадят "други неща"  Joy hahaha и усещането ми е било същото  newsm03 newsm03 newsm03

Общи условия

Активация на акаунт