Срещи на дамите от Тортената тема 4

  • 17 873
  • 325
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 264
Да взема и аз да се запиша къде трета страница да не пропусна нещо важно !  На срещата беше много приятно както винаги, на мен проблема ми е че говоря много и не ми стига времето да видя всички!

# 46
  • София
  • Мнения: 122
Срещичката беше чудна  Hug много съм доволна от покупките  Mr. Green А и разпитвах сума народ за кейкпопсовете/дано съм запомнила повечето Blush/, благодаря на всички за споделеното.
А, изпуснахте нагледен урок от Валерия как се прави панделка, не зная как успя, но и от салфетка и се получи перфектна  Sunglasses
Ванче, шоколада веднагически беше подпочнат на филийки  Blush
Малко се чудя за какво ще употребя кутийките които си взех  hahaha, но ще им измисля приложения.

# 47
  • Мнения: 1 965
Ехооооооооооооооо!
Февруарска среща няма ли да има????

# 48
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ади, че откога не съм ви виждалаааа! Направо сълзи роня!  Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 148
Направете я ако има възможност за началото на март ,моляяяяяя.Искам и аз да дойда,но до края на месеца съм под домашен арест.

# 50
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Направете я ако има възможност за началото на март ,моляяяяяя.Искам и аз да дойда,но до края на месеца съм под домашен арест.
Ми пък да дойдем ние у вас!  Mr. Green Нали знаеш от кога мечтая!?  hahaha

# 51
  • Мнения: 148
Ами няма проблем,ама то лятото е хубаво.Сега сме като във болница малко,на единият етаж бременна,на другия оперирана.Горките ни мъже се изявяват като болногледачки.

# 52
  • Мнения: 368
Ами няма проблем,ама то лятото е хубаво.Сега сме като във болница малко,на единият етаж бременна,на другия оперирана.Горките ни мъже се изявяват като болногледачки.

На ръце да ви носят, ей! Иначе ще се изсипе една тортена тумба да видят те  Mr. Green
Аз съм на линия за когато кажете. Таман ще дам на Танчето шоколада, дето не знам как още е оцелял Simple Smile  Mr. Green

# 53
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Ами няма проблем,ама то лятото е хубаво.Сега сме като във болница малко,на единият етаж бременна,на другия оперирана.Горките ни мъже се изявяват като болногледачки.

На ръце да ви носят, ей! Иначе ще се изсипе една тортена тумба да видят те  Mr. Green
Аз съм на линия за когато кажете. Таман ще дам на Танчето шоколада, дето не знам как още е оцелял Simple Smile  Mr. Green

Мани, мани - за срам станАх!  Laughing

# 54
  • Мнения: 368
Още една доза от ония бисквитки и го забрави  Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 1 078
То свърши февруари кажи-речи.  Mr. Green
Ама да турим в темата предложение за срещата, току виж се е напълнило с величия.  Mr. Green

# 56
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Аз се броя за поне 3 величия!  Crossing Arms Ако посетя Валерия още веднъж, ще стана 4 величия даже!

# 57
  • Мнения: 1 965
Аз се броя за поне 3 величия!  Crossing Arms Ако посетя Валерия още веднъж, ще стана 4 величия даже!
Искаш да кажеш 4 стола да ти резервираме, така ли? Щото то с тия шоколадови бомби и Петя да отиде, ще стане за 2 стола...........
Ей, сега турвам една анкета.

# 58
  • Мнения: 148
Аз няма да гласувам да не ви обърквам .За двете дати от март съм ок,за февруари няма да мога.

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ама, Ваня, датите са ви грешни!!!!  Mr. Green
Аз за 3-ти март неделя гласувам, заради Диди, пък тя ще раздава мартеници за здраве.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт