Слънцето с усмивка ни дари, ФЕВРУАРЧЕ тръпне за нови игри

  • 69 857
  • 662
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 71
 Joy Краси, и в боклука има хубави неща, например:
Много пари се изкарват в "боклучения бизнес" и да не забравяме поговорката "Роди ме мамо с късмет, пък ме хвърли на смет", така че детето добре се ориентира  Laughing

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Върнах се в стари теми.Пускам първия пост за 28 ми ноември 2008 година

Профил Лично Съобщение (Offline)
MayaG
Регистриран

Re: Мама чака и мечтае,но до ФЕВРУАРИ трябва да потрае
« #83 Пет., 28 Ноем. 2008, 01:07 »
   
Здравейте!
m.mega - ходихме в началото беше отекчително, но после стана по интересно. Следващата лекция ще е на 11.12 в Мол Варна в Капела Плей.


Ето линк към темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=351735.75 .Много мило ми стана.Преди толкова години какви неща сме си пишели

# 617
  • Мнения: 71
Елфи, аз в първите теми не се бях включила, но ноемврийските ще прочета с удоволствие -:))

# 618
  • Мнения: 67
Да , толкова бързо лети времето, че чак на моменти ми става едно ревливо Cry.Кога бяхме бременни, с първите трепети от малки ритничета, кога се родиха  и се гушнахме за първи път.Кога отмервахме месец по месец колики , първи зъбчета, първи крачки....................................................
Кога се превърнаха от малки беззащитни човечета в такива бандити с хиляди въпроси и бели Mr. Green.

# 619
  • Мнения: 71
Тони, мечтая си да се повтори ...

# 620
  • Мнения: 236
 Бисе, Praynig Praynig Praynig.

# 621
  • Мнения: 67
Бисерче , няма момиче от темата , което да не ти го желае от все сърце Praynig.

# 622
  • Мнения: 409
Biserche- нека се повтори и потрети, прекрасно е.

# 623
  • Мнения: 71
Дано да е скоро, благодаря!!! Hug
Уви, отново пропуснат шанс, догодина пак ...

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 18:29 от biserche

# 624
  • Мнения: 945
Здравейте. Дано новата година донесе много бебета. Ние растем, аз работя. Липсвате ми.                                         

# 625
  • у дома
  • Мнения: 1 160
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!
Здраве и благоденствие!
Нахлувам в темата,за да попитам имате ли вече паднали зъбчета?

# 626
  • Мнения: 71
Честита Нова Година скъпи момичета, да сте живи и здрави!!!
Пожелавам на вас и семействата ви много любов, топлина и сбъднати мечти
през тази година!!!

# 627
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА, МИЛИ МОМИЧЕТА! Желая ви много здраве, щастие, любов, късмет и успех!

Честито на именниците днес и вчера! Бъдете здрави и щастливи! Simple Smile  Hug   bouquet

# 628
  • Мнения: 67
Здравейте, честита нова година на всички ,здраве щастие и благоденствие на всички.
Честито и на всички малки и големи имали поводи за празнуване през последните дни.
dgidgi ние нямаме още паднали зъбчета , но не е ли още рано за това newsm78.

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За много години!Мир и любов в семействата ни.Господ да ни напътства в делата ни

dgidgi ,паднали зъбчета нямаме и не се,и клатят.На приятелче,което е по-голямо с 3 месеца,му паднаха двата предни зъба.Първо са започнали да се клатят и после са паднали.Явно се случва,но е рядко за тази възраст

Общи условия

Активация на акаунт