какво правят мъжете по време на раждане?

  • 9 235
  • 168
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 345
Раждах и двата пъти планово секцио,което наложи от предния ден да съм в болницата...

Моя мъж не искаше да седи в болницата,правеше се,че работи,по-спокоен бил така,разбрах го,а и аз не исках да обикаля коридорите,като знам,че е на 5мин от мен,а не мога да го видя,това би ме изнервило ужасно.Но непрекъснато говорехме по телефона.

# 16
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 782
Моят мъж чакаше вкъщи. Дори не съм се интересувала може ли да присъства.

# 17
  • Мнения: X
Моят мъж присъстваше, но не ми беше до главата да ми стиска ръката/там беше като ме шиеха  Mr. Green/ ами беше до доктора..срещу краката ми, всичко е видял милия и го е яд, че не е направил клипче  Mr. Green за второто живот и здраве пак искаме да сме заедно в родилна зала  Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 2 286
Остави ме в болницата, стоя с мен докато траеха прегледите и процедурите по приемане и после си тръгна. Бил е у майка си до след обяда. Остави ме в 13ч, аз родих в 19:55, като родих и ме зашиха му се обадих да дойде да ни види с бебето. През повечето време си говорехме и пишехме SMSи.

Надявам се, ако имаме врото, да може да присъства Praynig .

# 19
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз бях няколко дни в Патологична преди плановото секцио, мъжо дойде рано сутринта преди да ме преместят в родилно. Свекървата и тя дойде, та се видяхме преди голямото събитие за малко. После са чакали пред отделението, слезли за по цигара и точно тогава изкарали бебетата но по-късно ги пуснали да ги видят. Помня го в просъница (не бях много будна) как ме целува на път за асансьора първите 24 часа бях в интензивно. Таткото ги видя преди мен а на мен донесе апарата да ги видя.

# 20
  • Мнения: 8 163
Моят мъж присъства и на двете раждания. Беше ми страхотна подкрепа, а и за него изживяването беше незабравимо.

# 21
  • Мнения: 1 402
Нашият тати вторият път остана да ни чака във фоайето, защото като ме приеха докторът каза, че ще сме готови до два-три часа. После като видяха, че съм спокойна го пуснаха в предродилна да ми прави компания, поканиха го и в родилна да реже пъпната връв, но аз то изгоних,  Mr. Green, като излезе бебето се върна, после го пуснаха и в стаята и стоя при нас много време. Не сме плащали за присъствие на таткото. Но това е в частна болница. Първото беше в държавна болница - Пуснаха го до прага на вратата колкото да ми подаде чантата и го изгониха много грубо, казаха му да си ходи - нямало да родя скоро. Но той се върнал след два часа, вече съм била родила, но поне час всички са го подминавали без да му дадат информация и аз не можех да му се обадя защото бях под упойка. Когато най-сетне докторът при който раждах благоволил да му обърне внимание му се троснал, че имал син и дума не обелил за проблемът с детето, но слава богу всичко се оправи.

# 22
  • Мнения: 556
Бях с планирано секцио и моят чакаше отвън да мине операцията и да му покажат бебето. После за малко го пуснаха в реанимацията да ме види.

# 23
  • Мнения: 506
Нашият татко ме закара до родилното и отиде на работа. Естествено си е тръгнал по някое време и се е прибрал вкъщи.
В България освен, че е ВИП услуга присъствието на бащата, е по-добре да не е там, да не вземе да убие някой доктор  Mr. Green Лошото тук е че в родилните домове не гледат на родилките като на хора, а като на касички и работят на "кило". Груби са и гледат всичко да мине бързо  Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 301
Да ти кажа мила,аз СЛЕД като родих исках таткото да е бил с мене през цялото време,4е ДА ВИДИ ЗА КАКВО ИДЕ РЕ4;) ха ха,а не да трамбова нервен вкъщи и да пие кафе след кафе в трепетно по4укване с пръсти по масата и поглед вперен в телефона!!!
Оба4е,преди да родя и докато ме приемаха не исках да е с мен изобщо,да си ме остави сама да си "свърша работата" Wink)))) ми то си е женска работа!!! аз само да го уплаша исках да е с мене  hahaha hahaha hahaha !!!

Успех ти желая и леко,леко раждане!
ПРДСТОИ ТИ НЕЩО У-НИ-КАЛ-НО!!!

# 25
  • Мнения: 2 286

Оба4е,преди да родя и докато ме приемаха не исках да е с мен изобщо,да си ме остави сама да си "свърша работата" Wink)))) ми то си е женска работа!!!

Ама той така или иначе не може да я свърши вместо теб Joy Joy . Но мисля, че е хубаво бащата да присъства на раждането на бебето и ако не беше 300лв и ние щяхме да сме заедно.

# 26
  • Мнения: 2 216
В България освен, че е ВИП услуга присъствието на бащата, е по-добре да не е там, да не вземе да убие някой доктор  Mr. Green Лошото тук е че в родилните домове не гледат на родилките като на хора, а като на касички и работят на "кило". Груби са и гледат всичко да мине бързо  Peace
Не във всички родилни домове е така Stop Гинеколог ми е казвал, че предпочита татковците да не са в залата

# 27
  • Мнения: 2 286
Да,бе, те нашите лекари предпочитат, ако може, и пациентите да не са в стаята Stop .

# 28
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Моя мъж чакаше вкъщи. Остави ме в събота сутринта, 8ч. да слушаме тонове и чак в неделя на обяд дойде, защото бебо се роди по нощите  Simple Smile

# 29
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аз пък раждах и двата пъти в Окръжната ни болница, и съм супер доволна от отношението и вниманието от лекарите и акушерките, дори за миг не съжалявам, че съм родила в тази, а не частна болница. След като родих и в двата случая пуснаха таткото да ни види минути след раждането, а втория път пуснаха и баткото и майка ми.

Общи условия

Активация на акаунт