Vip/Big Brother Bulgaria (All Stars) 2012 - 6 тема - след финала.

  • 6 669
  • 134
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Венета на гости на Пацо в Гълъбово!
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/419606_33 … _1668543739_n.jpg

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 26 686
Какви са тези 8 чаши пред тях  cheers

# 77
  • София
  • Мнения: 3 762
А какво става с Дими след трагедията с дъщеря му?Някой чел/чул ли е нещо?

# 78
  • Мнения: 11 607
А какво става с Дими след трагедията с дъщеря му?Някой чел/чул ли е нещо?

Днес не трябваше ли да гостува на Милен Цветков? newsm78


Гледахте ли Златка и Божидар Димитров в Стани богат?

# 79
  • Варна
  • Мнения: 18 168
А какво става с Дими след трагедията с дъщеря му?Някой чел/чул ли е нещо?

Днес не трябваше ли да гостува на Милен Цветков? newsm78


Гледахте ли Златка и Божидар Димитров в Стани богат?

Златка ще играе заедно с Б. Димитров? smile3544


Снощи гледах, но не цялото, А. Слабаков, заедно с една жена, май е някакъв министър (жената , де Laughing)


Смятайте колко съм го гледала
Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 11 607
Златка ще играе заедно с Б. Димитров? smile3544


Снощи гледах, но не цялото, А. Слабаков, заедно с една жена, май е някакъв министър (жената , де Laughing)


Със здравният министър игра - темата, около която се въртяха бе - за и против пушенето, естествено......Симпатяги....харесаха ми....

За разлика от дуото Златка - Божидар....Очаквах повече от Божидар Димитров, обади се на приятел бе......Кристина Патрашкова......Голяма обич, голямо чудо между Златка и Кристина по телефона....В крайна сметка Патрашкова предположи грешен отговор, от тук и Златка - Димитров дадоха грешен отговор и играта им приключи......

# 81
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Ахахаах, явно Патрашкова е примера на Златка за ерудит. Wink

# 82
  • Мнения: 0
Не може да се отрече, че Златка има талант да превръща простотията и тъпотията в доходоносен бизнес  Joy
На въпроса "Какво работиш?" Златка трябва да отговаря "момиче за присмех по тв". hahaha

Последна редакция: вт, 05 фев 2013, 12:18 от Въздишкова

# 83
  • Варна
  • Мнения: 18 168
Не може да се отрече, че Златка има талант да превръща простотията и тъпотията в доходоносен бизнес  Joy


А, глупости! Ако можеше нямаше да разчита на богати любовници..

# 84
  • София
  • Мнения: 23 137
Златка снощи само се смееше в играта. Б. Димитров каза, че тя е най-красивата българка.Златка вече употребява думата: ерудит. Браво! Напредва! Каза, че с  Кристина Патрашкова са много добри приятелки. Явно си ходят на гости, защото знаеше каква картина е получила Кристинка от съпруга си, който бил колекционер на картини. Картината била много красива!
И аз не съм впечатлена от представянето на Б.Димитров. Можеха да спечелят повече пари за децата.

# 85
  • София
  • Мнения: 23 137
От този понеделник в "Черешката на тортата", която се оказа, че е повторение от миналата година участват Никол и Иван Ласкин. Там са на нож. Никол във вчерашния епизод ми събра очите: не знае как се хваща рибата; дали е жива или умряла..........глупости! Лигла!
А Иван Ласкин се държи отвратително! Най-вече с Никол! То за него не е изненанда такова поведение.
От 2 дни по Нова върви реклама с Пацо за ново предаване: "Укротяване на опърничавия". Сигурно ще е водещ.

# 86
# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 434
Той на Пацо с другото му предаване нещо не му се получи,сега пак ще се пробва!
Те и без това Нова имат да запълват ефирно време!

# 88
  • София
  • Мнения: 23 137
Нова ТВ закъсва с хубави , гледаеми предавания. И......прибягва до Пацо!  Joy Joy Joy
Смях пред тв-екраните......... Joy Joy Joy

# 89
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                 Защо ли си мисля,че Александра ще страда много с този Ласкин?!Не го харесвам този човек,ама никак!

Общи условия

Активация на акаунт