Тук има ли фенове на поредицата "Вълшебни приказки в картинки"

  • 3 306
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Пускам тази темичка, за да попитам кои приказки от тази поредица са любими на вашите деца.Аз за съжаление я открих много късно, т.е.започнах да й купувам от тези книжки от миналия петък.Харесаха ми много, за цената си са без пари направо.За каква възраст според вас са предназначени, стават ли за 3-4 годишни?Питам, защото моето дете не проявява кой знае какъв интерес към приказките, има си три любими книжки със стихчета и това е.

Ако темата не е за тук, моля модераторите да я преместят.Благодаря

Да, правилно е казала Черешката, ако се купуват с переспектива са си без пари направо.Купувам и пазя за след година-две.Една моя приятелка вече има 30 от тях и няма място и спря да ги купува, на друга пък нейната приятелка й дала няколко.И двете ми казаха, че някои приказки стават за по-малки деца, други не.Искам да попитам в темата - има ли някъде сайт, където да видя имената на излезналите до този момент книжки от поредицата?

Последна редакция: пт, 25 яну 2013, 11:26 от gitadam

# 1
  • Мнения: 15 379
Аз купувам поредицата от първата книжка.
Днес е "Малечко Палечко".
Някои приказки са за по-малки деца, други за по-големи.
Приказките, които са много дълги бих оставила за след година-две.
Пък и цената е смешна, затова си струва да се купуват и дори да се четат в перспектива.

# 2
  • Мнения: 1 027
И аз искам да помоля за линк,защото не знам за какви книжки точно става въпрос

# 3
  • Мнения: 15 379
Аз линк не намирам.
Продават се по РЕП-овете, всеки петък излиза ново заглавие.
Дотук са излезли 55 заглавия, като всяка книжка е на цена 0.90 лева.

# 4
  • Мнения: 3 675
Пробвах да намеря сайт на самото издателство, но за жалост не открива.Да, само по РЕП се продават, но на мен ми ги дават по заявка.Но има и такива РЕП, които зареждат повече книжки.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
А стават ли и за по-големи?Не съм ги виждала,но ще се загледам.

# 6
  • Мнения: 15 379
А стават ли и за по-големи?Не съм ги виждала,но ще се загледам.

Да, в общият случай за си за по-големи деца.
Харесва ми това, че доста оригинални руски народни приказки издават, не толкова популярни на братя Грим, Андерсен и пр.
Имаше приказката за зайчето Питър на Беатрикс Потър, с оригиналните илюстрации, както и Джак и бобовото стъбло - пак с оригинални илюстрации.
Не пестят от текст и приказките са в реален размер.
Сравнявала съм преводите на някои руски приказки - така са си.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Благодаря! Значи днес ще търся "Малечко Палечко".

# 8
  • Мнения: 1 027
От няколко дена все се заглеждам към РЕП-а и нещо все ме влече на там(при нас имаме  само 1РЕП)ама пусто от къде да знам.Утре съм там Peace

# 9
  • Мнения: 1 027
Ходих днес, и ми казаха че носят само по една за някакво момиче.Поръчах си за другата седмица,но ако някой има желание да снима неговата.......че изгарям от любопитство да ги видя Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 1 946
И аз моля някой да снима и да покаже. Ще се огледам по реповете.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 946
Започнахме да ги следим и поредицата много ни допада. Ако някой желае да ми продаде първите броеве (преди 50ти), ще съм много благодарна. 

# 12
  • Мнения: 15 379
Сакси, а защо не се обадиш директно в издателството? Много вероятно е да имат старите броеве на склад, а има заглавия, които си заслужават.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 946
с една майка от продавалника си направихме комбина (защото и тя търси пропуснати броене), вече звъняхме без резултат.

# 14
  • Мнения: 15 379
Няма на склад ли? Заглавията конкретно ли те интересуват?
Мога да си направя труд и да ги публикувам, ако държиш.

Общи условия

Активация на акаунт