Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 35
Добро утро  smile3507
Би-би тиква и ябълка не съм я пробвала.Имам едно пюре тук Тиква,ябълки и моркови.Освен него днес да пробвам да видя.Ще й спра тогава следобедното хранене с плодове да видим какво ще стане.
Отделно вчера й открих нещо в устата наподобяващо афтичка  ooooh! Не мисля,че обаче това е проблема в неяденето,понеже нямаше хич да яде  Crossing Arms Ще видя днес това пюре и ще кажа после.

# 661
  • Мнения: 20
Тайра... каши давала ли си досега? Може да пробваш с кашите да даваш зеленчуци.
Ако е афта е напълно възможно да не иска да яде от нея.То аз не искам да ям като имам афта та какво остава за дете.....бебе  newsm78
Кика най-редовно е с афти..от мръсни ръце. А детенцето на приятелка вдига и температура от афти. Rolling Eyes

# 662
  • София
  • Мнения: 35
Муки давам каши.Тя плодовите само така ги иска,явно са й прекалено сладки.Доктора иначе ми каза да не преалявам с кашите,понеже Емма имала склонност към напълняване  Crossing Arms newsm78 Ако днес не иска тиква,ябълка и морков ще я пробвам утре с каша и зеленчуково пюре.

# 663
  • София
  • Мнения: 486
Каква склонност към напълняване? Laughing

# 664
  • Мнения: 42
Здравейте мили4кииии,

аз тая тема съвсем и изпуснах края Simple Smile

пак се връщам да чета  Embarassed Embarassed Embarassed

тайра сколнност към напълняване ????!!?!? WTF  #Crazy
gundie бързо да минава конюктивита, че е много неприятно......   Hug

# 665
  • Мнения: 2
tayra, и ние от 2 дни имаме проблем с храненето, т.е. отказа млякото два поредни пъти, после започна помалко да яде от всичко, като от плодовите пюренца най-много. Сега увеличава количеството приета храна, аз не го насилвам и изчаквам, жизнен е, весел е, ходи си до тоалетна... Първо се усъмних в зъбите, но като гледам не са те.

# 666
  • Мнения: 216
Малеле, още не мога да ви настигна. Имах 36 страници за четене, поне останаха 11.  ooooh!

# 667
  • Мнения: 4 070
Бореборе,  Hug
Не се отказвайте толкова лесно да се съмнявате в зъбите , на тях  доста време им трябва. Peace

# 668
  • София
  • Мнения: 35
И аз реагирах като вас като ми го каза  Joy Защото много наддавала първите месеци и затова каза от кашата по-малко да давам...

# 669
  • Мнения: 27 524
Привет банда,  Simple Smile

Камелия е хремава много, почти не съм спала и едвам гледам  Tired Хубав уикенд на всички.  Hug

# 670
  • София
  • Мнения: 29
Принцеске, ужасно съжалявам Sad Аз най0много те поощрих и бях сигурна, че няма да има реакции Confused Хем тази каша я дават най-хипоалергенна  Rolling Eyes Прекъсни малко и после освен да пробваш с картоф  Tired
Тайра, така е, кашите са по-калорични Peace
Би-би, честито на Пепи, браво на детето Hug
Блонд, не се ядосвай, а Ками бързо да й минава хремата:hug:
Пейпър, аз тъкмо щях да те питам спря ли ти кървенето, а то  Simple Smile
Гунди, бързо да се оправя Викчо Hug
Какво става, много сменени аватари Flutter
Тефи, оправяй се бързо Hug
Още щях да пиша, но забравих newsm78
Отивам да правя грис халва и питка с много масло и сирене Flutter

# 671
  • Мнения: 20
Честит Петльов Ден!!!!

На всички мами с мъжки дечица, да съм им живи и здрави и да растат много щастливи !!!
Не съм чела от снощи, така че ще се включа после подробно

Хубав уикенд  Hug

# 672
  • Враца
  • Мнения: 800
Аз съм с вирус някакъв (като тоя летния дето обикаляше тази година).  Sad Снощи се почна едно раз**во, после в 1 ч повръщане. Сега стоя с маска да пазя малкия. За сега да чукам да дърво е добре. А-а-а-а и 37 градуса Т, ако се брои и това имам.  Tired Абе красота! И точно днес няма кой да ми помогне с малчо. Майка ми вика (понеже само свекър ми си е вкъщи), дай му на него поне да го оригва, да не го вреш много при теб. А той човека едва го носи, като го вдигне и го разнася все едно носи някаква много скъп кристален поднос примерно. Бебето лежи в ръцете му, ама само в дланите и е на поне 10 см от тялото му.  Mr. Green Не си представям, че може да го оригва.  hahaha
Бютка, то товойто Панди доказа няколко пъти, че не е средностатистическо бебе, та това с безпроблемното засукване, не се брои.  Whistling Пък и всички знаем колко е лаком.  Wink
само се мъчи да пълзи, върти се , разрушава си активната гимнастика- все едно е на стероиди   hahaha  
hahaha hahaha hahaha
Белверде, и аз много го харесвам тоя Дж.Стейтъм, хайде да си направим фен клуб.  Heart Eyes И като се позамогнем малко ще отидем на гости на КиК.  Hug Много хубави снимки. А ти си много красива. И на теб съм фен.  Wink  Hug А какво е това на тия шишове, приличащи на джаги?  Mr. Green
Муки, много е сладък Явката.  Heart Eyes
Биби
, браво на Пепи.  Hug
Пейпърче,  Hug има доста момичета като теб. Страхуват се да карат. Да знаеш от мен - да шофираш е голяма свобода.  Peace И ще се научиш и престрашиш тогава, когато тръгнеш сама с колата.  Hug


Последна редакция: сб, 02 фев 2013, 13:15 от ferriy

# 673
  • Мнения: 981
За първи път се случва, но да пиша, не съм ви чела хич. Тук едни проблеми се наредиха. Само да кажа, че ви завиждам за това, че можете да се отпуснете и да си пишете всичко онова, което ви е на сърце. Аз не мога, а така ми се иска.
И да кажа, Бюти, кашите са много полезен компонент от детското хранене, това са зърнение храни, все едно да му спреш зърнените храни. Те са богати на витамини от група Б, и са важни за правилното развитие на децата. Не го прави, можеш да ги отложиш за понатам, защото е малък, но не му ги спирай.

# 674
  • Мнения: 356
 Милички благодаря за успокоението, наистина зелените изхождания престанаха и слузта след като хремата намаля. Влизам да ви чета и да ви пратя един полезен линк за поръчки през английски сайт. Може и да го знаете, но има страхотни разпродажби и дрешки за по 5-6 лв. http://direct.asda.com/. Може да поръчвате през посредник - аз го правя с  gabco за 2 лв. на кг., мног ое изготно. Замислям се за количката на чико която в сайта е 55 паунда със зимен чувал и се сгъва на чадър.

Общи условия

Активация на акаунт