Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 401
Мама днес е рожденничка и сега седнах да ви прочета Heart Eyes

Белверде  Hug не се притеснявай че си ме поощрила,то реално аз май това исках  Heart Eyes.А точно така съм решила и аз ,почивка и после ще пробвам картофче.

Slun4o днес всичко е наред,но сме на кърмичка,не посмях да дам каша,а и педиатърката не си вдига телефона да даде мнение .

Блонди нали и Ивето изкара хрема,най важно е да промиваш често нослето с физиологичен разтвор ,ще мине но е неприятно доста.

Гунди да се оправя Викчо,не знаех че има алергии,може да си писала ама не съм разбрала Blush

Месечинке и аз се чудя за нишките много,но поне нищо не я боли,супер спокойничка и усмихната си е.

# 706
  • До морето
  • Мнения: 7 128
Тефита, ами повечето около мен захранват около 3-тия месец със сокче. И ме гледат като полезно изкопаемо като ме питат с какво съм захранила и отговоря оризова каша  Mr. Green И се хвалят, че на 5 месеца техните всичко ядат, пък мойто горкото само на обяд по малко пюренце  Mr. Green

За акото, ами промени се като почнах тиквата, някъде към 12-ия ден след захранването. Все по-гъсто  започва да става и по-кафяво. На мен доста ми е мъчно за бебешкото млечно ако  Cry Липсва ми  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy това само една изкукала мама може да го каже

При нас се промени чак на 5-6 ти ден, стана по- гъсто, по оранжево и по- миризливо  Sick

За захранването и моето дете го гледат като гладно сомалийче. Вчера една позната след като разбра, че още кърмя, ме пита дали ще захранвам направо с пилешка супичка  ooooh! Явно не съм успяла да скрия ужаса в очите ми и тя взе да се оправдава, че така била чувала, че кърмените бебета към 6-7ми месец ги захранвали направо със супа. Ама тя нейните и двете не ги била кърмила и не знаела..... опита се да замаже един вид  Rolling Eyes

Муки, страхотен вкус - и Матю, и Джерард са ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а след ПП. Обичам те, едва ли някой да измести Бътлър от сърцето ми   Kissing Heart

Белверде, наистина извади лъскава грива  Hug  Тебе явно косопада не те е хванал, аз със мойта пършива опашка, отивам да се срамувам в ъгъла  Blush

Фери, тези козуначета ги има във Варна. Като дойдеш лятото ще те заведем да ги хапнем  Grinning

Отивам да диря кренвиршките на Блонди

Абе, момичета, много случаи на АД вече. Аз преди си мислех, че това се случва много рядко, а то гледай колко наши бебчета го имат Sad

# 707
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Joy Joy Joy Joy това само една изкукала мама може да го каже
Няма майтап hahaha Но като ви чета и на мен започва да ми домъчнява, макар че Бобовото още мирише вкусно Laughing Веднага го надушвам като напълни памперса, мирише едно такова на плодово кисело мляко, пуканки, карамел... не мога да определя точно Laughing

# 708
  • Мнения: X
Ааа, козуначени коминчета има навсякъде по моловете вече  Mr. Green много обичам  Heart Eyes Heart Eyes
И на Анди акото смърди  Sick Sick ама то още откакто почнах и АМ да давам се промени  Whistling Whistling
Абе всички мъже обичам аз, малко нимфоманка си падам  Joy Joy

# 709
  • Мнения: 20
Joy Joy Joy Joy това само една изкукала мама може да го каже
Няма майтап hahaha Но като ви чета и на мен започва да ми домъчнява, макар че Бобовото още мирише вкусно Laughing Веднага го надушвам като напълни памперса, мирише едно такова на плодово кисело мляко, пуканки, карамел... не мога да определя точно Laughing


Месечинка, още ли говорим за бебешко ако, то направо вкусотия - пуканки, карамелче, плодово мляко  Joy  Joy  Joy  hahaha  hahaha  hahaha

# 710
  • Мнения: 20
- и Матю, и Джерард са ми  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes а след ПП. Обичам те, едва ли някой да измести Бътлър от сърцето ми   Kissing Heart
Е ся стана боя  #Sniper

Уфф...чак Явката усеща как не ми се ходи никъде  ooooh! У дома си е най-хубаво  Tired А малкия шушон е един крив....дриска му се,а не може и само ръмжи и квичи  Tired

# 711
  • Мнения: 251
Ааааааа,няма да се разберем с вас smile3514
То не беше Банофи пай,сега кифли,кравайчета,кренвиршки Crossing Arms Моля ви,аз ръфам тук едни стафиди Crossing Arms Hug Hug
Слънчо,при нас пак пламна всичко newsm45 Консултирах се с лекар,започвам пак фенистил,сменям праха,но с Тео бебе и стискам палци и се моля на всички богове вече да минава това.Може и да е реакция от кърмата,нищо не се знае.Само знам,че много скоро няма да издържа.Все си викам ще мине,ще мине,ще мине,гледам да не се шашкам и да го влача по лекари,но....майчино сърце не трае Sad
Принцеса Леа,да ти е жива и здрава мама.Винаги да те подкрепя Hug
Блонди,а дано всичко мине за ден при Кам Hug
А Белверде-то е много хубава Hug
Ееее,Месечинка,баш деликатес ви спрята Бобо Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Нашето ако смърди Sick Sick Sick Отврат Sick Sick Sick Sick

Сега си сипвам чай и отивам в някой ъгъл.Да взема да се нарева кат магаре,та дано ми олекне Hug

П.П.Слънчо,да ми припомниш вие с какво мазахте Йоан и колко време?И едно кремче беше препоръчала newsm78 newsm78 newsm78

# 712
  • Мнения: X
Марги, според мен не пери с Тео Бебе  Peace
Аз пера с този http://angel-baby.eu/babyshop/index.php?page=shop.product_detail … mart&Itemid=1 многократните и за дрехите също е много по-добре отколкото тия прахове, уж бебешки, ама пълни с вредни неща  Sick

# 713
  • София
  • Мнения: 39
Гунди, да си кажа и аз - на скоро едни съседи идваха да ми искат кърма за детето, защото имало конюнктивит, даже май лекарката им беше казала за кърмата. На третия ден казаха, че му е минало  Peace
Защо не се информират тези хора, защоооооо  Sad

Защото не искат  Peace Така си им е добре.
И аз като кажа, че мойто от два дни яде тиква и преди това не е вкусвала друго освен кърма и вода ме гледат с един такъв съжалителен поглед, държа си детето гладно  Laughing
Срещам тука една майка с 4 месечно момченце и ми се хвали, че вече опитал спанак и много му харесало, пък броколито нещо не го долюбва. Пък иначе яде сутрин, обед, вечер ту каша, ту зеленчук, ту плод. А на мен не знам колко млади майки вече ми обяснават колко било хубаво да се дава сокче, че да му свиквало стомахчето с нещо различно от млякото.

Да ви кажа при нас нещо не се получи желания ефект от тиквата. Тедито нещо напоследък взе да ака по един два пъти в седмицата и се надявах тиквата да я прокара, ама цъ, няма нищо вече втори-трети ден. Чудя се дали да не й почна пак БиоГая-та  Thinking
И да се оплача от няколко дни това дете такъв рев му удря като я къпя и не мога да разбера защо. Само като я натопя във водата и почва да пищи, не знам какво й става, и не мога да я успокоя, а до скоро толкова й харесваше да се плацика и да стои голичка.

# 714
  • Мнения: 251
Хм,Бютка,добре изглежда тоз прах.Ще помисля пак.Благодаря Hug
Как са зърната?Анди суче ли си редовно вече? Hug

# 715
  • Мнения: X
Маги, ако всеки път реве може би има някаква причина, странно ми звучи ей така от нищо да реве  Hug
Марги, вземи си го, особено като сте с петна, тия оцветители и аромати само ще дразнят кожичката му  Hug ми суче, ама не всеки път, бие ми отбой през нощта, ще видим още няколко дни как ще сме  Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 29
Поплаках си малко на Белият зъб Blush
Бюти, ще ме умориш, скица Hug
Принцеске, да е жива и здрава майка ти Hug
Слънчо, радвам се, че при вас върви супер захранването ,дано е все така Hug Трябва сега като има по-хубави дни, да се метна някой ден и да дойда до Драгалевци да пием по едно кафе набързо, хем да се запознаем, че с теб не сме се виждали Hug Можем един Виенски салон да направим, ма то там май не става с количките да се качим, както и в Романса Close Може в Росита Flutter
Муки, ами недей да ходиш като не искаш, аз не разбрах всъщност защо ще ходиш до Ст. Загора при вашите, оставаш сама с децата ли?
Нели, много съжалявам за диагнозата, и ние сме на границата с АД и също ползваме Уриаж, много е добър, xemose ли ви предписаха Tired
Тиина, щях да ти пиша и аз това одеве, споделяй си нещо ако те тормози и тежи, ако можем да ти помогнем с нещо Hug
Сами, имам косопад и то много, нищо че се подстригах доста Confused Така че не ходи в ъгъла Crazy Hug
Иначе за лъскавото е лъскава и много, много права, никога не ползвам дори и сешоар, нито стилизиращи продукти, само хубав шампоан, бои и маска на Christian of Roma. Преди много исках чуплива коса Sad
Би-би, ами тук на снимките си беше тъмна, боядисах я преди празниците точно, а сега като се видяхме преди 2 сед. естествено вече е доста по-светла Close но русото е голяма мафия - изобщо няма отърване от него, а я потъмнявам постепенно още като забременях Crossing Arms Ти значи и ориз вкара без да искаш Simple Smile
За сокчетата - какво да ви кажа, болна тема ми е  Tired На мен са ми дали сокче от ябълка на 1м. и 5-6 дни, майка ми е супер разумна, и ме подкрепя и за късното захранване, никога не ми е казала и дума нещо да давам и дори като лош пример ми е дала моето захранване, каза че тогава е било така, вика идват на визитация в къщи и ти казват какво да даваш, те тогава не са знаели така, както нас сега и са слушали и изпълнявали, хем тя малко или много знае елементарни неща, понеже е лаборант Confused И ми разправя, как като ми е дала сокчето, съм имала такива колики, пищяла съм, ревала Cry Много мъчно ми стана, представяте ли си бебе на 1м.  ooooh! е жива съм де Laughing
Сега като говорите за бебешкото ако - и затова ми стана мъчно, искам си да е все такова Confused Аз и днес не захраних..и утре няма, не бързам Simple Smile

# 717
  • Мнения: 20
Марги...  Hug Силна прегръдка и за вас. Дано се свършва вече и твоята одисея Hug

По повод коментарите днес се похвалих на една съседка че съм захранила Явор с пюре от тиква и тя ми се опули....."защо пък ти директно на пюре...няма ли да му дойде много.сокове по-добре" Казах й че ще съм от модерните майки и май малко ми се обиди и се нацупи една такава...ама кво да направя.
Веднъж пък станах случаен свидетел на разговор между две майки...едната казва че бебето й е на 5м. и мисли да захранва при навършени 6 и другата нададе вой....."що го държиш гладно?!"  Shocked

Ако не ми беше намаляла така кърмата можеше и аз да устискам до 6тия,но особено вечер е трудна работа.През деня е на 2 часа и съм меко казано изтощена  Tired Започнах пак да му давам и вода.....и пак напълно безуспешно.
Белверде,сама оставам,да. Tired И Кика сега е болна и ми е малко притеснено.Може да останем докато се оправи и после да се върнем,че й се ходи на градина много,а там като няма другарчета съвсем ще й доскучее.То не че е кой знае колко ужасно там....просто ми е чуждо и криво,затова си мрънкам  Embarassed

# 718
  • Мнения: 664
Ох, ние сме на село ...
На една колежка на майка, дъщеричката е един месец по-голяма от Неско и оня ден й се похвалила, че вече ядяла попарки, кисело мляко, жълтъци, бисквитки и какво ли още не ...  Shocked Луда работа, а е учителка, уж образовано момиче!

Последна редакция: нд, 03 фев 2013, 00:31 от Vaseto29

# 719
  • Мнения: 2
за картофа - бях купила няколко пюренца на хип, е няма такава гадост, изхвърлих ги, купих био, ами на вкус и те за нищо не стават, да не говорим, че от 3 картофа само един не е целият за изхвърляне, сега му правя от розовите картофи от пикадили, някакви френски са и са сладки, забравих сорта, слагам и по малко зехтин и ги намачквам във водичката, в която са врели, после с пасатора и накрая малко АМ разбърквам с лъжички, става пухкаво и вкусно пюре. Важно е да се яде на момента.

Това е моят скромен опит с Картофа  Wink

пп - има и много вкусен пащърнак от Пикадили, ама и цената му е една  Shocked

лека нощ   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт