косопад

  • 4 179
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 991
Мон.. прасето е с 98% съвместимост човешкото ДНК, дори на бащата на моя приятелка му присадиха свинска клапа на сърцето скоро и това е нормална практика , или телешка или свинска , дават ти да избираш. Да ям месо , за мен е да ям хора все едно. Коприва спанак , лапад и други пращат от желязо повече отколкото в месото някога ще има , защото го има там защото ядем тревопасни,  които го усвояват от растенията , аз просто ги поемам от първоизточника. Протеини в бобови и други растения също има в изобилия, до скоро ядях много млечни , прекомерно , сега съм на пост, от няма и 2 седмици и пак се замислям , защото ако ни беше присъщо млякото , майките ни щяха да ни кърмят до 50 годишна възраст. Витамини Б и прочее ги има в бирената мая в изобилиe, днес си купих да пия  и тя пак се прави на растителна основа. Ще пиша при резултати. Косата ми я поддържах до кръста дълги години , като почти не подстригвах , по съм склонна да вярвам ,че дължината я е изтощила.

Последна редакция: нд, 31 мар 2013, 09:38 от adelinda

# 16
  • Мнения: 123
Въпросният продукт REGHAAR - HAARSTIMULATOR дали ще има ефект при косопад дължащ се на себореен дерматит? В описанието на продукта не пише нищо конкретно и това не ми вдъхва много доверие, но пък може и да помага.

# 17
  • Мнения: 21
Оооооооо моля виииииииииии вегетарианците си отворете отделна тема за вегетарианството. Съпругът ми е веган. Имам три приятелки вегетарианки. Всичките се отличават с няколко неща: Неуслужлива памет, висока уморяемост, ниска издържливост, бледа кожа и слаба коса, нерешително поведение, психическа неуравновесеност. Дайте ми гадната токсична свинска пържола, църната на тиган и хрупкава..... После ме наречете гадна месоядка, докато работя на 2 места и нося 2 заплати...
Яжте си каквото искате, но не ме убеждавайте...Аз уважавам вашия избор, уважавайте и вие моя.

marko polo, не знам мила, дали ще ти помогне Регхар. Най-добре питай дерматолог. Както казах вече няколко пъти, изписа ми го кожен лекар. Видях голяма файда от него, затова го споделих. Освен това, когато тръгнах да го търся преди 3 години за съпруга ми, във всички аптеки, в които попитах, ме гледаха като голям камък. Накрая го разпечатах от сайта и минах по аптеките с разпечатката. Същата работа. Можеш да се го купиш само от сайта с кредитна карта, което си е неудобство.

# 18
  • Мнения: 123
Оооооооо моля виииииииииии вегетарианците си отворете отделна тема за вегетарианството. Съпругът ми е веган. Имам три приятелки вегетарианки. Всичките се отличават с няколко неща: Неуслужлива памет, висока уморяемост, ниска издържливост, бледа кожа и слаба коса, нерешително поведение, психическа неуравновесеност. Дайте ми гадната токсична свинска пържола, църната на тиган и хрупкава..... После ме наречете гадна месоядка, докато работя на 2 места и нося 2 заплати...
Яжте си каквото искате, но не ме убеждавайте...Аз уважавам вашия избор, уважавайте и вие моя.

marko polo, не знам мила, дали ще ти помогне Регхар. Най-добре питай дерматолог. Както казах вече няколко пъти, изписа ми го кожен лекар. Видях голяма файда от него, затова го споделих. Освен това, когато тръгнах да го търся преди 3 години за съпруга ми, във всички аптеки, в които попитах, ме гледаха като голям камък. Накрая го разпечатах от сайта и минах по аптеките с разпечатката. Същата работа. Можеш да се го купиш само от сайта с кредитна карта, което си е неудобство.


Мерси за информацията!


ps Само 'дет' не съм "мила", а "мили" ама карай.   Laughing  Laughing  Laughing

# 19
  • Мнения: 21
Ако си мъж, мисля, че не търсиш отговори на правилното място. Дори шампоаните за мъже и жени се различават. Най-добре говори с дерматолог.

# 20
  • Мнения: 123
Ако си мъж, мисля, че не търсиш отговори на правилното място. Дори шампоаните за мъже и жени се различават. Най-добре говори с дерматолог.

Принципно си права за шампоаните, но доколкото ми е известно това състояние (защото според някои специалисти то дори не е точно заболяване) себореята протича еднакво и при мъжете и при жените (като разбира се се има в предвид, че симптомите му варират в различни граници, но те не се влияят от пола). А иначе по доктори съм ходил, но без особен ефект, та затова вече списвам по такива темички в различните форуми, надявайки се да намеря някой ефективен пенкилер, ама нещо и тука удрям на камък.

# 21
  • Мнения: 21
Абе защо ти е коса... до колкото съм чувала, при мъжете плешивостта може да е генетично заложена.
Та защо ти е коса? Моя мъж е по-чаровен с леката си плешивост. Видях му стара снимка с много коса и въобще не го харесах!
Разчитай на чара си и вярвай, той не е в косата Simple Smile
Ако все пак искаш да експериментираш, поизнавам мъж, който си натриваше 2 пъти дневно косата в корените с.... скилидка чесън. И то в продължение на месеци. И вярно - има коса. Но за мен този метод се оказа плашещ.... аз се въздържах.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
To ako говорим за бабини рецепти, има хора, които се мажат с пчелно млечице по скалпа и твърдят, че им израства коса ... мъже става дума. Може и да е вярно не знам.
Но истината е, че при един мъж не е чак такъв проблем, да не кажа никакъв /много мъже може и да не са съгласни, но от женска гледна точка е така/.  Peace

# 23
  • Мнения: 123
maria_magdalenna, Мон..., като цяло съм съгласен с вас, че при мъжете този проблем не е толкова голям, дори при някои има своя чар, ама честно казано си се харесвам повече с коса. Е ако дойде ден да стана "кабрио"  Laughing, едва ли ще се тръгна да се гърмя или нещо подобно, но все пак предпочитам "керемидите" да останат на мястото си, но пък хората са казали: "Акъл коса не държи". Дааа няма пълно щастие - хем хубав, хем интелигентен - очевидно не става!  Laughing

# 24
  • Мнения: 21
Ха-ха-ха-ха така си е, мамка му.... Желая ти късмет.

# 25
  • Мнения: 123
Ха-ха-ха-ха така си е, мамка му.... Желая ти късмет.

Мерси.  Grinning

# 26
  • Мнения: 2 484
Косата ми я поддържах до кръста дълги години , като почти не подстригвах , по съм склонна да вярвам ,че дължината я е изтощила.

Не.

Общи условия

Активация на акаунт