Домакини - първи сезон / четвърти епизод

  • 24 823
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • UK
  • Мнения: 5 999
Вио аз чакам да се похвалиш, че си видяла вече двете чертички  Mr. Green И ние си го отбелязваме Crazy Ще правя торта аз, пак в оназ hahaha опасната форма Joy
Лека нощ от мен, утре ще липсвам вечерта Crazy ще се опитам да вляза  Hug

# 661
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Лека, Коконче...

Лус...много си хубава...

Вио и ние не празнуваме св. Валентин...

Но това не пречи пак да се обичаме. Ще пием по чаша червено вино и така...


Последна редакция: пн, 11 фев 2013, 23:12 от Марѝ

# 662
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001

 Нона Йотова http://www.youtube.com/watch?v=zKA3sD3QwtA&feature=related

# 663
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
http://www.youtube.com/watch?v=cWz_J4AFOZc


И.... лека нощ!

# 664
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Вио,ние отбелязваме 14 ти февруари.Купувам сладкиш във формата на сърце,вечеря,винце.Детето ни прави компания  Mr. Green .Милото ми носи цветя.Някои години ми е правил и по-големи подаръци-изненада:лаптоп,телефон,златни обеци.Зависи как ни върви фирмата.Тази година определно ще е само с цветя  Joy

# 665
  • Мнения: 50
Здравейте, благодаря за посрещането   bouquet
По-активни сте вечер, ама аз пък не мога да се добера до компютъра тогава.
Бонболина, аз също много се паля по темата с бабите, но пък нашите са далеко. Което също е минус, защото почти 3 години няма на кого да го оставя и за 5 минути, по цял ден сме заедно.
vio, в темата за диетата имаше доста добри обяснения, ама на мен хем ми е писнало от ограничения, хем като стане време за ядене само се чудя с какво да се натъпча Sad
Ерма, и аз мисля, че е хубаво да си го гледа майката детето, обаче сега ми се иска поне за половин ден да ходи някъде. Защото зимата, примерно, няма много деца, с които да може да си играе навън. Също така, въпреки, че започна да ми харесва да съм домакиня, ми се иска и да поработвам малко, не за друго, ми парите не стигат.
МариHug четох тук за вашите тревоги, много положителни мисли ви изпращам.
QueenBee, честит рожденик, да е много здрав и много да ви радва и усмихва.
ма14, защо така?  Hug
кокона, много се смях с твоите готварски перипетии, на глас
14 февруари не празнуваме, много ми е комерсиален този празник, ама то вече май всички са ми такива. Още помня като ме сваляше ММ, как ми изпрати цветя на 13 февруари, щото бях казала, че не празнувам ден на влюбените  Heart Eyes Ама вече не прави такива неща  Naughty
 Усмихнат ден ви желая на всички!

# 666
  • при късмета
  • Мнения: 24 119
Добро утро,
 малкия остана вкъщи и двамата сме болни. Аз май съм по-зле.
Св. Валентин празнуваме, когато не забравим  Embarassed
vio, ще чакаме да се похвалиш  fingerscrossed

# 667
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро,

Мама-коко, вирус ли е? Оздравявайте, много е гаден тоз вирус.

Коконче,големи приключения в кухнята, ама виж любимия ти как реагира. Браво!

Мари, благодаря! 

ма14, дръж се, момиче и аз всяка сутрин рева в кинефа, после 2-3 часа докато ми мине, сега и кръста ми се схванал... Ама няма да рева, децата много се притесняват. Ще гоним болката с усмивка, само аз ще зная... Peace

Ние не празнуваме 14 февруари....

Искам да се похваля. Като писах, започнах 8-часова диета. Ям всичко в бая количества. 8 часа ям, през останалото време - само вода! Хем вчера към 10:00 не се сдържах и хапнах 2 малки ябълки... Днес съм -800 гр  Shocked

Пишат толкова много за вирусите, че май ще оставя Петьо цялата седмица вкъщи.

Приятен ден на всички!!!

# 668
  • Мнения: 274
Допивам си кафето и чета назад малко. Вчера метнах тортата, днес ще довършвам, утре сигурно още ... Нали съм сръчна  Mr. Green Обаче хващам и ви почвам от където сварих!
Мразя мобилните оператори  Twisted Evil Извинявай, Ангелче! Теб никак не те мразя  Hug
Марче  Hug знам какво те боли, знам и как боли  Cry Не се отпускай на депресията и сълзите, че почва да боли още повече гадтта. Всяка силна емоция, особено отрицателна засилва болките. Повтаряй си, че ще се справиш! Най-гадно боли, това което усеща, че те боли.  Hug
Скоро попаднах на думи на Ванга. Ще перефразирам. Никой не е роден само за щастие. Всеки го очаква и добро, и лошо.
Коконче, не пипай фурната! Дай и поне ден почивка да си вземе дъх.   Joy
Вио и вие ли  Laughing И нашата годишнина е на 14.02. Събрахме се за Трфон зарезан, а то ... И така 7-8 години. Сигурно нищо няма да правим. Финансите са кът. Ще си се обичаме и толкоз  Sunglasses
Брееееей, Лус! Браво на теб! Много добра ще се окаже тази 8 часова диета!
мама-коко оздравявайте!
Ние вчера си взехме реултзтите от посявките. Обзавели са се иделано момчетата! Малкия с Пневмокок, големия с други, но пък 2 да се чувства изобилието. Почнаха антибиотика от снощи и ще се пазим от грипа, че пипнат ли го преди да сме избили гадините са готови с пневмониите.
Хайде писах пак в промишлено количество  Laughing Малчо стана, чакам големия и отиваме до магазина и малко работа да свършим, в 14ч сме на зъболекар да пломбират зъбчето на големия и някъде из между всичко ще меся фондан и ще си довършвам тортата. И ще сготвя. Ако ми пораснат крилца, няма да се разсърдя!
Хубав ден момичета!  Hug

# 669
  • Мнения: 2 169
Момичета, много благодаря за палците, ама то още е съвсем, съвсем рано...Ще се похваля първо тук, обещавам, ама все си мисля че няма да е този месец  Rolling Eyes
Люс, браво, - 800 грама си е постижение за толкова кратко време. Май май ще се навия и аз.

# 670
  • при късмета
  • Мнения: 24 119
Не знам какво е, педиатърката е следобяд. Нищо не съм му давала засега Т не е висока.Аз пия фервекс и бульони, че да се освестя да го заведа после.
Марче, няма да се даваме  Heart Eyes
Трябваше да пазарувам днес, че не знам какво да готвя. Мислех чушки да пълня, ама нямам чушки, някой да знае, как да стане номера Laughing
Булка Марулка , пийте АБ и ги пази, че ужас ако пипнат пневмония.
Уж сутринта казаха, че намалявала грипната вълна, даже се разминала епидемия. Май тепърва се разболяваме, трябваше да си оставя от вчера малкия вкъщи  smile3538 можеше поне на него да се размине

# 671
  • София
  • Мнения: 2 265
Марулче, голяма реколта при вас, няма да минете без антибиотик Hug

Вио, чакаме чертички...

Мама-коко, направи ориз "по-китайски" или кюфтета по-чирпански Peace

Аз реших - малкия вкъщи... Голямата - днес на лекар да кажат какво й е. Миленка таз и миналата година почти всеки месец пи антибиотик заради операциите на мъдреците(3 ги вадихме)

# 672
  • Мнения: 2 169
Тия болести са ужасни, ужасни  Confused
Аз да ви кажа за една случка от преди 2 - 3 седмици с мойто мъж. Та значи малкия беше вдигнал температура. Нищо друго, даже и температурата не беше кой знае колко висока. Зъби му никнеха, и всички знаехме че е от това. И този моя големия мъж, цифром и словом 150 кила (а може и повече  Embarassed ), със сълзи е плакал. Ужас, не знам кого по - напред да успокоявам. Дребното ми виси на циците, баща му седнал до нас и реве  Laughing А един ден ако (когато) Ванко се разболее, не знам какво ще правя, наистина  Rolling Eyes

# 673
  • София
  • Мнения: 2 265
О, Вио, миличките..., много мила реакция ... Ще се справите... Peace

# 674
  • при късмета
  • Мнения: 24 119
Аз го измислих. Ще направя ориза до готовност в тенджерата и като ходим до лекарката, ако намеря чушки ще взема, ще ги напълня и във фурната само да се изпекат чушките.Ако не намеря така ще го ядем и без това малкия маха чушката и яде само ориза.
Умирам за китайско, обаче домашно приготвено още не съм яла и да е като в китайския ресторант.И аз не мога така да го направя.
vio, детето като беше по-малко, като плачеше за каквото и да е, при баща му се успокояваше по-бързо. Като беше с колики спеше върху баща си корем в корем и това вършеше повече работа от грейката. Моя мъж гледа детето, като е болно, обаче за всяко лекарство за давене пита по 100 пъти все не може да запомни.

Общи условия

Активация на акаунт