Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 20

  • 44 208
  • 1 034
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 766
Nikincety, при мен също имаше известно облекчение при спане с възглавница между краката. Но и това не беше спасение, защото често се схващах и трябваше да се "разтъпквам" в леглото.

# 16
  • Правец
  • Мнения: 94
Ще взема да пробвам с възглавници, пък дано поне малко ме облекчи. Че нито на ляво,нито на дясно мога да спя, а по гръб да не говорим, че там вече и кръста се обажда...  Интересното е че само през нощта ги има тези болки

# 17
  • Мнения: 105
Аз винаги съм имала бяло течение и мисля, че не е инфекция или водите, но исках да знам, когато започнат да изтичат  дали ще ги разпозная.
Иначе и аз с възглавница между краката спя по-добре и съм забелязала, че на другия ден болежките са ми по-малко  Peace

# 18
  • Мнения: 211
Здравейте,
и аз искам да пожелая лека бременност на всички мами и едни много здави бебоци.

Също така искам да попитам дали има бъдещи мами, който не могат да спят нощем от разширяването на тази и как евентуално се справаят с този проблем?
Направо вече не се издържа при мен...

Напоследък и аз усещам болки точно в тазобедрените стави, предположих, че е свързано с наближаващото раждане, но и идея си нямам, как може да се облекчат тези болки. Хубавото е, че не са постоянни и за момента се търпи  Praynig

# 19
  • Мнения: 1 656
Аз винаги съм имала бяло течение и мисля, че не е инфекция или водите, но исках да знам, когато започнат да изтичат  дали ще ги разпозная.
Иначе и аз с възглавница между краката спя по-добре и съм забелязала, че на другия ден болежките са ми по-малко  Peace

знам че лекарите раздават нещо, с което на момента да провериш дали са води или някакво течение, нямам представа какво е- лакмус или нещо подобно, но попитай твоя  Peace

# 20
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте,
и аз искам да пожелая лека бременност на всички мами и едни много здави бебоци.

Също така искам да попитам дали има бъдещи мами, който не могат да спят нощем от разширяването на тази и как евентуално се справаят с този проблем?
Направо вече не се издържа при мен...

Напоследък и аз усещам болки точно в тазобедрените стави, предположих, че е свързано с наближаващото раждане, но и идея си нямам, как може да се облекчат тези болки. Хубавото е, че не са постоянни и за момента се търпи  Praynig


Момичета аз от 8мия месец си я имам тази болка , а сега вече в 9тия е нетърпимо . Болката на подобава мускулна треска и е много неприятна , като легна едва ставам , едва се завъртам , пък да походя малко повече и става страшно  Confused , и болки в слабините много кофти .. Това е от разширяването , и от това че малко по малко бебето слиза надолу вече и тежестта е там  Peace На мен поне малко ми остава и живи и здрави скоро няма да ги имам тия болежки  ooooh!  Mr. Green

Последна редакция: вт, 29 яну 2013, 10:03 от bunny : )

# 21
  • Мнения: 471
Аз винаги съм имала бяло течение и мисля, че не е инфекция или водите, но исках да знам, когато започнат да изтичат  дали ще ги разпозная.
Иначе и аз с възглавница между краката спя по-добре и съм забелязала, че на другия ден болежките са ми по-малко  Peace
Ще разпознаеш,повярвай!При мен се бе пукнал високо горе мехура и два дена изтичаха по малко,докато накрая при едно пишкане се изля все едно от мен една чаша с вода,която не можех да контролирам.Иначе си бях в болницата,постоянно с мини-превръзка,защото течността,колкото и да бе малко,бе достатъчна да ходя като опикана.

# 22
  • Правец
  • Мнения: 94
Аз съм в 6-ти месец все още нямам болки в слабините, но от външната страна на бедрата...
болката е ужасна и то само когато лежа. Когато ходя нямам проблем, но легна ли на една страна след 5 минути се започва мъчението.Стига се до там, че целият ми крак се схваща и го чувствам като чужд...

# 23
  • Мнения: 19
Здравей те искам да попитам дали някоя от вас,която е  бременна в 7 месец или вече го е минала   има силни болки в кръста!моментни са но едва се изправям!Дали е нормално и имали лек????

# 24
  • Мнения: 8 163
Дари, най-вероятно някой нерв реагира на промяната в центъра на баланс. Изправяй се бавно, като разгъваш гръбнака прешлен по прешлен, ако наистина се налага да се навеждаше от кръста. Ако не, по-добре ще е да клякаш с изправен гръб или да молиш някой да ти помогне.

# 25
  • Мнения: 2 286
Това е от разширяването , и от това че малко по малко бебето слиза надолу вече и тежестта е там  Peace На мен поне малко ми остава и живи и здрави скоро няма да ги имам тия болежки  ooooh!  Mr. Green[/color][/b]

Малко след като родиш (няколко месеца), таза започва да се прибира Crazy Whistling . Но определено е по-леко от разширяването.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 766
Малко след като родиш (няколко месеца), таза започва да се прибира Crazy Whistling . Но определено е по-леко от разширяването.
Не искам да плаша, но при мен беше по-зле. Изобщо не можех да спя, не можех да стана от леглото,...
Педиатърката дойде на домашно посещение на 2рия ден след изписването (11 дена след раждането). Аз бях легнала, съпругът ми помага да стана, тя ме вижда и пита "Епизиотомия ли?"  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 286
Малко след като родиш (няколко месеца), таза започва да се прибира Crazy Whistling . Но определено е по-леко от разширяването.
Не искам да плаша, но при мен беше по-зле. Изобщо не можех да спя, не можех да стана от леглото,...
Педиатърката дойде на домашно посещение на 2рия ден след изписването (11 дена след раждането). Аз бях легнала, съпругът ми помага да стана, тя ме вижда и пита "Епизиотомия ли?"  Laughing

Да ти кажа, по време на прибиране на таза ми започна косопада, нали уж подготвена, че се случва, ама като си видях косата, дълга до кръста да пада на кичури Crazy Cry , може и много да ме е боляло, но най ме болеше сърцето за косата ми Crossing Arms

# 28
  • София !
  • Мнения: 1 240
Малко след като родиш (няколко месеца), таза започва да се прибира Crazy Whistling . Но определено е по-леко от разширяването.
Не искам да плаша, но при мен беше по-зле. Изобщо не можех да спя, не можех да стана от леглото,...
Педиатърката дойде на домашно посещение на 2рия ден след изписването (11 дена след раждането). Аз бях легнала, съпругът ми помага да стана, тя ме вижда и пита "Епизиотомия ли?"  Laughing

Да ти кажа, по време на прибиране на таза ми започна косопада, нали уж подготвена, че се случва, ама като си видях косата, дълга до кръста да пада на кичури Crazy Cry , може и много да ме е боляло, но най ме болеше сърцето за косата ми Crossing Arms

Косопад  #Shocked и тая ''екстра'' задължително ли е да се случи ? Или при всеки индивидуално  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 286
Сигурно е индивидуално, но с всички жени, които съм говорила "го имаха" Sick . При мен започна на 3тия  месец.

Общи условия

Активация на акаунт