АФК~181~Процесът на израстване на една личност изисква определена цена.

  • 56 609
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 449
в туитъра на Хабертюрк и според гугу ooooh! ooooh! 15 човека в това число и Чаатай са освободени...

# 16
  • Мнения: 21 201
в туитъра на Хабертюрк и според гугу ooooh! ooooh! 15 човека в това число и Чаатай са освободени...
Да, Мери, така пише.
Ето  и статия по този въпрос.

http://www.habershow.com/v4/50097-cagatay-ulusoy-ve-15-kisi-serbest-birakildi


Благодаря   bouquet за новата тема.

# 17
  • Мнения: 6 105
Дано наистина да е освободен.

# 18
  • Мнения: 12 719
И Чаатай и Гизем и Юсуф са свободни  Peace

# 19
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Чаатай е свободен.Обвиненията му са свалени . Да благодарим за добрата работа, която свърши майката на Хазал + останалите двама адвокати. Още не се знае , кой е бил водещ, но това не е от значение. Важен е резултата.

# 20
  • Мнения: 6 105
Тинче  Hug

Обаче ми е интересно защо от толкова много адвокати в Турция тя е отишла да го защитава(не че нещо не ми харесва), но ме кара да се замислям Simple Smile

# 21
  • Мнения: 12 719
Тинче  Hug

Обаче ми е интересно защо от толкова много адвокати в Турция тя е отишла да го защитава(не че нещо не ми харесва), но ме кара да се замислям Simple Smile
Може да са близки  hahaha hahaha hahaha

# 22
  • Мнения: 6 105
Диди  Hug

Честити дрешки,най-вдясно на подписа ти,тия двамцата ги харесвах много.

Интересно ми е сега дали приятелските кръгове на Чаги ще се променят или всичко ще бъде както преди.

# 23
  • Мнения: 12 719
Диди  Hug

Честити дрешки,най-вдясно на подписа ти,тия двамцата ги харесвах много.

Интересно ми е сега дали приятелските кръгове на Чаги ще се променят или всичко ще бъде както преди.
Благодаря ти мила тъй като съм го гледала само един път сега пак си го гледкам та си се смея пък и никой не го повтори а беше разкошен сериал особено Назлъ и Нико Heart Eyes
Дано не се промени нищо и Чаги да е щастлив и усмихнат както си беше преди и да не изживява повече такива ужаси  Praynig Praynig Praynig

# 24
  • Мнения: 11 820
Диди, мн съм се смяла с тоя филм особенно дядо Мимик къртеше  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 12 719
Диди, мн съм се смяла с тоя филм особенно дядо Мимик къртеше  Mr. Green
Joy Joy Joy Joy мен Кахраманчо ме разсмиваше само като изкрещеше: РУШЕН и БОже боже на Рушен това ми беше голям смях  Joy Joy ама и Дядо Мемик беше голяма скица  Joy Joy и баба Ефтелия също  hahaha hahaha hahaha

# 26
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Вижте само колко е щастлив.

Много се радвам , че всичко се разреши.Колкото до това , че майката на Хазал му е била адвокат не мога да дава коментар по този въпрос.Дали като приятел или като любим на дъщеря и важен е жеста.




# 27
  • Мнения: 6 105
Тинче, наистина изглежда щастлив.

Каква разлика само от преди.

И аз не мога да коментирам,радвам се,че все пак му дадоха шанс и дано повече не се забърква със същите хора и да не ги допуска до обкръжението си.

# 28
  • Мнения: 12 719
http://webtv.radikal.com.tr/Turkiye/2681/cagatay-ulusoy-ve-gizem … raca-serbest.aspx

Ето и едно видео с пускането на Чаги на свобода  Party

# 29
  • Мнения: 11 820
много се радвам...дано това му е като обица на ухото и да внимава занапред какво прави и с кой го прави

Общи условия

Активация на акаунт