От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 9

  • 48 886
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 517
Има ли някой, който трябва да има неща в Курс 161, а не са му отбелязани в профила? По принцип трябва да имам общо 3 неща като само 1 ми е отбелязано в Курс 162..  Sick Чудя се дали е възможно да не са обработили всички неща в Курс 161 или просто всичките ми неща са в 162, но не са разделени..
нали видя, че пуснаха извънреден курс след 162... най-вероятно не са натоварили всичко и затова  Peace

# 16
  • Мнения: 17
Мен ме интересуват нещата от 161, не от 162. Имам пратка, която е подписана при тях петък, а курса (161) тръгна събота вечерта.

# 17
  • Мнения: 4 936
и аз поръчвам с тях - най-изгодно е, а и свикнах с тях, но ме нерви именно мудната работа в бг! Как ги обработват и препращат бързо в UK а тук се моткат седмица?!

# 18
  • Мнения: 17
Ами пратих им един мейл пък да видим. Наистина прекаляват с това обработване и доста често те държат в някакво неведение относно къде и какво става с нещата ти. Трябва да въведат малко ред в работата си

# 19
  • Мнения: 219
Хич не си мислете, че в UK са много бързи и си дават зор. Напротив точно обратното е,  такова мотане в БГ няма (или поне в повечето случаи), в UK по принцип не си дават зор нито куриери, нито банки, нищо, така, че не сме ние в последна глуха, само така си се залъгваме, че видиш ли другаде всичко е уредено, но не е така.
А иначе дано Габко почнат по-бързичко да ги оправят, ще влязат в релси, може би сега с тези курсове от UK и DE са се поомотали, може да търсят работници бе и още да не са намерили  Grinning

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте мацки, искам да пазарувам от чужди сайтове, но си нямам и идея как става това, половин ден разглеждах форума и тотално се обърках. Някой би ли бил така добър и да ме въведе в нещата?  Cry БТВ Харесала съм си ето това http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-lined-bomber-jacket-ladies-668426

# 21
  • София
  • Мнения: 424
Tsvetito за темата   bouquet
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   
Поръчка пак от Пъмпкин, пътуваща след тази, която не успяха да ми доставят на адреса на КД, днес е доставена - получател E.EVA. Досега не съм имала такъв подпис. Надявам се до довечера и първата да успеят да доставят, въпреки че ми е странно, че не са занесли и двете. Само да не са я върнали обратно Tired
Tsvetito    bouquet
И при мен е същото с поръчките от Пъмкина едната доставена днес https://www.fedex.com/fedextrack/?cntry_code=us&tab=1&tr … lienttype=ivother   другата не е https://www.fedex.com/fedextrack/?cntry_code=us&tab=1&tr … lienttype=ivother ,а и на двете пишеше доставка 28.1.Ако утре не я доставят ще им пиша тези от Федекс са по зле и от Хермес май   Crossing Arms
А въпросната Е.ЕVA е съпругата на К.Узунов (днес говорих с КД) .
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

# 22
  • Мнения: 8 242
E.Eva имам подписани още на 15ти. явно са приобщили и мацката към бизнеса  Crazy
А за моткането - всичко е въпрос на персонал и организация - както във всяка дейност Simple Smile

# 23
  • В реалността
  • Мнения: 214
Dzuls, разконспирира ги  Mr. Green. Тъкмо мислех да им звъня днес, да ги питам дали вече не затварят по-рано офиса и да не може куриера да ги остави. Иначе в събота /с Еконт/ ми пристигна една малка поръчка - тя пък беше разписана от Рушанова.
И на мен снощи ми смениха очакваната дата на доставка на N/A. Но не мога да разбера на какъв мейл да пиша на Федекс. Досега винаги съм била много доволна то тях, но...

# 24
  • Мнения: 49
Вместо запис, ако може на първа страница да се добави, че КД имат офис и в Бургас.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 761
Да ви следя с информацията за КД Simple Smile.

# 26
  • Мнения: 498
Здравейте, незнам дали питането ми е точно за тази тема, но все пак ще се надявам на помощ от ваша страна  Praynig Искам да поръчам от САЩ стока на стойност 50 долара, която е 1 кг. Съответно питах фирмата посредник -Габиели-БГ, колко евентуално следва да заплатя, изключвм 1.70 без ДДС за килограм. Техния отговор е
Цитат
Когато се купува стока от държава извън Европейския съюз , се заплаща мито и ДДС за тази стока.
Ние не можем да Ви кажем каква ще е сумата  , която ще трябва да заплатите , това се определя от митническите власти в Англия.

Все пак искам да знам дали наистина се заплаща ДДС и мито и ако някой от вас се е сблъсквал с подобно нещо да ми помогнете?

# 27
  • София
  • Мнения: 424
Jáne ღ ,ето имейла на Федекс  ukmaster@fedex.com ,ако и днес не я доставят им пиши.

# 28
  • В реалността
  • Мнения: 214
Dzuls, благодаря   bouquet Сега ги дебна - появи ми се
8:47 am   
On FedEx vehicle for delivery      
LONDON GB

и чакам да видя какво ще стане.

ina.gg , не е ли същото като при пазаруване от китайците? Имам спомен, че някъде из темите съм чела за САЩ същото - ДДС за над 30лв и мито над 150 /ама лв. или $ забравих/

# 29
  • Мнения: 659
Здравейте мацки, искам да пазарувам от чужди сайтове, но си нямам и идея как става това, половин ден разглеждах форума и тотално се обърках. Някой би ли бил така добър и да ме въведе в нещата?  Cry БТВ Харесала съм си ето това http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-lined-bomber-jacket-ladies-668426

В този подфорум има тема за сайта,можеш да прочетеш в нея как се поръчва  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт