Добър гинеколог в Стара Загора - 2 тема

  • 193 290
  • 860
  •   2
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Късмет, Бубе. Hug
Мисли си, че ги даваш парите за хубаво и толкоз.
В частните клиники сигурно е двойна цената, макар и условията да са далеч по-добри.



Много ти благодаря  Hug Най-важен е късмета  Praynig В частните чените са не тройни,ами даже и четворни.В Иван рилски нормалното раждане е 500,а секциото е 1000.Като цяло гледам да мисля положително и да си казвам,че всичко ще бъде наред.Не мисля за тези пари,ако си поискат поискат,но да си вършат и работата  Naughty

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
А къде да попитам дали е вярно че щели да местят АГто около или след март горе до спешното?

# 17
  • Мнения: 843
И аз да се запиша,че да не изтърва нещо:)))

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
А къде да попитам дали е вярно че щели да местят АГто около или след март горе до спешното?






Вярно е !!!След март месец ще го местят...

# 19
  • Мнения: 105
Да така е всичко си е до късмет  Praynig

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Момичета имам въпрос - има ли от вас ползващи 30 дневни болнични. Сега болничния от кой се издава...ходи ли се на комисия или се издава от гинеколога? И ако се издава от лекаря трябва ли той да работи със здравната каса?

# 21
  • Мнения: X
Здрасти Хера,

Аз ползвах 30 дневен болничен по време на бременността.
Ходех при д-р Качаров на ЖК и той ме изпрати на лекарска комисия при д-р Георгиев. Те и двамата работят във Втора поликлиника и кабинетите им са един до друг.
Сега след аборта пак ми дадоха болничен, тъй като имах усложнения и пак беше с ЛК и пак по същия ред.
Но определено трябва да работи със ЗК лекарят, който те праща на комисията.
Гинекологът, при който ходиш ти написва един талон с оплакванията и диагнозата и го прикача към амбулаторния ти лист. С него  отиваш при д-р Георгиев от ЛК. Той те пита основните неща и ги записва на амбулаторния ти лист. После ти дава едно листче с печат и ти казва кога да отидеш да си вземеш болничния от него ( обикновено на следващия ден), през това време амбулаторната карта си стои при него, за да има време да ти оформи болничния.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Здрасти Хера,

Аз ползвах 30 дневен болничен по време на бременността.
Ходех при д-р Качаров на ЖК и той ме изпрати на лекарска комисия при д-р Георгиев. Те и двамата работят във Втора поликлиника и кабинетите им са един до друг.
Сега след аборта пак ми дадоха болничен, тъй като имах усложнения и пак беше с ЛК и пак по същия ред.
Но определено трябва да работи със ЗК лекарят, който те праща на комисията.
Гинекологът, при който ходиш ти написва един талон с оплакванията и диагнозата и го прикача към амбулаторния ти лист. С него  отиваш при д-р Георгиев от ЛК. Той те пита основните неща и ги записва на амбулаторния ти лист. После ти дава едно листче с печат и ти казва кога да отидеш да си вземеш болничния от него ( обикновено на следващия ден), през това време амбулаторната карта си стои при него, за да има време да ти оформи болничния.
Благодаря ти.
Така беше и с мен...но нещо ми се върти в главата друго...но явно аз съм в грешка.

# 23
  • Мнения: 838
Какво мислите за др Иван Иванов?

# 24
  • Мнения: 105
Какво мислите за др Иван Иванов?
Аз се следя при него, и мога да кажа само хубави неща, изключителен професионалист  Peace, но много не обича да говори (когато всичко е наред де), само гледа към екрана по 10-15 мин и се усмихва,ако го питаш отговаря естествено  Hug
Ако имаш конкретен въпрос питай, ако мога да помогна   bouquet

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
ТиаРа къде ти пуска Иванов изследванията за спин и хепатит? Моята приятелка е при него и като и ги пуска я кара да ходи на три различни клиники. ThinkingКара я и да си ги плаща

# 26
  • Мнения: X
СПИН и Хепатит + Васерман можете да си направите във ХЕИ.
Плащат се, доколкото знам и аз. Близо 60 лв. бяха изследванията за СПИН, Хепатит Б и С и Васерман.
За СПИН знам, че ако си правиш анонимно изследване, е безплатно, но щом трябва да ги има посочени трите ти имена, трябва да си платиш.
Може да я е накарал да си ги направи на отделни места, с цел да излезе по-евтино.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Да,ходи и в ХЕИ и си плати 20 лева.Аз ги пуснах в Българо-германския за скромната сума от 2.50.Та се зачудих,защо има такава разлика м/у лекарите. Thinking

# 28
  • Мнения: X
Ами...не знам, аз моите изследвания ги пусках преди ин витрото и тогава изобщо не знаех дали може да се използва направление по ЗК, за да се направят по-евтино.
Ти тези 2,50 по касата ли ги плати?

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Моята докторка е в МБАЛ Иван Рилски и е по ЗК.Даде ми 5-6 направления и ми каза да отида там.И като излезнаха резултатите и бяха ми направили и СПИН,ВАСЕРМАНА И ХЕПАТИТА. Оказа се,че тези 2.50 където сум платила са били за чашката за урина. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт