Добър гинеколог в Стара Загора - 2 тема

  • 193 870
  • 860
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Аз бях в Патологична бременност и там е малко пресилено да се каже, че имаше баня.
Имаше нещо като душ, на което да се подмиеш, но то не беше отелено от тоалетната нито със врата, нито със стена. Добре, че лежах само един ден, та издържах без да я ползвам, за да се къпя цялата, защото буквално не знам къде можеше човек да си закачи хавлия и нощницата, с която после да се облече.
Мивката в стаята беше запушена, та и сутрешния тоалет нямаше как да си го направи човек в стаята. В онова помещение, което съдържаше душа и тоалетната и кошовете за боклуци, имаше и една мивка, на която слава Богу, да можеш да си поизплакнеш лицето и зъбите.
Мен ме приеха по спешност, та доста неща не си носех. Но да знаеш, че тоалетна хартия и сапун няма. Носи си.

Относно интимната прическа, най-добре се оправете сами, ако имате време и възможност и не сте по спешност, че аз лежах на кълката, че ще ме приемат на следващия ден и се наложи да ме бръснат с онези страховити бръсначки, с които нито ме избръснаха като хората, но да ме порежат успяха.
Ох ужасии.. Аз си бях решила да си нося хартия и сапун, ама те защо не предупреждават..
Така като слушам, да взимам пирон и чук и хавлията в голяма торба и ако се наложи миене - да се приспособяваме някак..
Не знам на другите етажи как са условията. Може да са малко по-добри. Peace

# 61
  • Мнения: 0
Здравейте мами -бъдещи и  настоящи!:) Темата  ми  бе  полезна с  оглед на  предстоящото  знаменателно  събитие в  живота  ми, за което  ви  благодаря!Остава и  аз да  се  ориентирам  към специалист , който  да  ми  извърши  секциото и  всичко  да  мине  добре. Имам  още  време  да  се  справя  с това  и  ще  продължавам  да  чета  мнения и впечатления.Поздрави !

# 62
  • Мнения: 311
Здравейте,искам да попитам знаете ли кога ще местят родилно отделение?

# 63
  • Мнения: 2
Здравейте:))) Какво мислите за д-р Стоян Стоянов?? Аз сам при Мария Ангелова, но смятам да я сменям, защото все ме праща в най-скъпите центрове да си правя изследванията и ми изписва най-скъпите медикаменти, а и от следващия път и 25 лв за преглед:(((

# 64
  • Мнения: 9 492
Стандартните изсл. можеш да направиш във всяка една лаборатория. Това, че тя те "праща" еди си къде-няма никакво значение, още по-малко задължителен характер Wink
Нямаш осигуровки ли, че ще плащаш за прегледите? Rolling Eyes

За д-р Стоянов мога да кажа само хубави неща. И двете секциа ми прави той, както и проследяването на втората бременност. Peace

# 65
  • Мнения: 2
Имам си осигуровки, като отидох първия път и ми каза , че от касата се поемали 2 прегледа с видеозон,за следващите по 25 лв!!! Ама аз който и да питам казва,че никакви пари не дават за прегледи!

# 66
  • Мнения: 9 492
По принцип за видеозоните имаше накакво ограничение в бройката Rolling Eyes, но това си е издребняване от нейна страна...била съм бременна 3 пъти и никой никога не ми е правил подобни цигании...разбира се всичко в крайна сметка опира до човека.

# 67
  • Мнения: 2
Да точно така е, ама явно тя гледа да си избие техниката от такива като нас, аз по добре на частно да си ходя като ще давам пари!! Просто не мога да реша сега при кои да ходя при Стоянов или Даков, и за двамата има много добри отзиви. А ти къде си раждала?

# 68
  • Мнения: 9 492
Първия в държавното АГ (тогава нямаше частни-2005г), втория в "Ив.Рилски".

# 69
  • Мнения: 311
Здравейте,бихте ли ми препоръчали гинеколог за Фетална морфология и кой гинеколог  да избера по здравна каса ? Благодаря ви  Hug

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
За феталната морфология ти препоръчвам д-р Тодоров.Много съм доволна от него.

# 71
  • Мнения: 311
Мерси, Bubaaa_1  Simple Smile  и аз съм се насочила към него,освен за фетална мисля и при него да си следя бременността,но се чудя при кой да ходя по здравна каса Confused

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
По каса аз ходя при д-р Начева -МБАЛ"Иван Рилски".Важно е да обяснява и да те следи редовно според мен.Има и такива които много не им се говори Naughty Пожелавам ти да намериш добър лекар по ЗК. Hug

# 73
  • бургас
  • Мнения: 4
мнение за д-р минчев моля

# 74
  • Мнения: 0
И  аз ходя при  Начева по  каса,доволна  съм-наистина  обяснява.Освен това не се  чака  дълго,което не  е  без значение,защото предишната ми  гинеколожка, същата тази ,която  смених /Илияна  Колева/,независимо  че закъсняваше, ами  и  отиваше да  пие  кафе...., а  аз  да  вися там,но  тава  е най -малкото,което  мога  да  добавя за  последната !!!Така че с  избора си   на  д-р  Начева, мисля постигнах оптимален  вариант,но  се  налагаше  да  ходя и  при Бузалов на  кабинет,тъй като  бременността ми  е  проблемна.Що се  отнася до  брой прегледи  с 2D апарата/видеозон/ - да  , намалили ги  по ЗК.Свели ги  до  2 прегледа за нормално  протичаща без оплаквания бременност и три  - за  проблемна , но  това  не  беше  проблем за  д-р Начева , въпреки  че ме  извести за тях,  си  извъшва  прегледите  по  нейна преценка-допълнителни и без да ги  таксува. Сега  остава  да   реша при кой  лекар ще  раждам, че  наближава. Дано  съм била  полезна с  информацията!Поздрави!:)

Общи условия

Активация на акаунт