Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 59

  • 39 145
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 363
Фрагман


# 16
  • Мнения: 8 544
Ромина,  Hug благодаря за новата тема.   bouquet

Започваме я с подигравки, чудесно. Peace Ако това не е нарочно, не знам кое. ooooh! Както и да е, щом ви доставя удоволствие, давайте. Wink

# 17
  • Мнения: 2 282
Ромина,  Hugи от мен благодарности!



Люляковият календар е приказка! Peace



Нещо интересно... newsm78
Шани, Hug дай жокер!
Благодаря на Ромина за новата тема.  bouquet

# 18
  • Мнения: 123
Страхотен Фрагман Терзийска  Hug   bouquet

Не ,че нещо ама.... много интелигентно и с финес разхвърли тавите в пекарната Зейнеб, Mr. Green  само от дипломата и досетливостта плюс, добродушието на диамант да печели шоково Кузей ще дъ е  Mr. Green Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 3 371

Майко мила !  #Crazy Това вече е екшън !  Peace
Дафне, Софи, Peace прави бяхте - Демет е в колата, а на Шереф - жална му майка !
Интересно, от какво ли е провокирана тази реакция у Зейнеп ?

# 20
  • Мнения: 0
Роминка, благода за новата темичка! newsm51

Терзийска, благодаря за фрагмана и видето с Бурга и Серхат! newsm51

Зейнеп е за лудницата вече.Освен, че е вселенското зло, е и за психиатрия.Да прави компания на Бану. Joy Joy Joy Този епизод няма как да не е интересен. Mr. Green


Лагуни, интересно ми е, за какво според тебе Кузей трупа негативи?


Вече писах по въпроса. Peace

# 21
  • Мнения: 3 371
Добро утро, не че нещо.....ама и интелигентните и възпитани хора, с добро образование имат право да си изпуснат нервите, нъл тъй ? Щото и на тях им писва на шнорхела да ги правят на маймуни !
Пък Джемрето, щото е върло интелигентна и тя, че и много добра, затова така изсъска, че щеше да си изкриви захапката !   Mr. Green

# 22
  • Мнения: 8 544
ТерзийскаHug мерси за фрагмана.  bouquet

Все пак Демет е била в колата и е ясно защо е полудял Кузей. Не, че на мен ми е ясно, защо се меси в живота на момичето, де.  ooooh! Не бях права, че е Симай.  Peace

# 23
  • Мнения: 0
Да ви кажа на мен ми хареса изпълнението на Зейнеп.Ще  играе открито.Кузейката вече ще е наясно с всичко.Сега ще чакаме да видим какво ще направи той.Интересно!А Джемрето нещо каза на Баръш за Зейнеп.Да видим дали Зейнеп ще изхвърчи от холдинга.Така трябва да е, защото вече всички са отвратени от нея. Whistling

# 24
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Леле, майко!  Shocked Зейнеп му изпусна края! Не знам коя я прави на какво, ама хайде холан, както обича да казва Госпожата  Crazy Вече отдавна никой на нищо не я прави. Обаче тя и при Баръш и Джемре се появява нещо  newsm78 с приятна физиономия на лицето.
Демет и Шереф, жална им майчица просто - Северната буря ще атакува. Никакво право няма Кузей, обаче.

# 25
  • Мнения: 2 282
Да ви кажа на мен ми хареса изпълнението на Зейнеп.Ще  играе открито.Кузейката вече ще е наясно с всичко.Сега ще чакаме да видим какво ще направи той.Интересно!А Джемрето нещо каза на Баръш за Зейнеп.Да видим дали Зейнеп ще изхвърчи от холдинга.Така трябва да е, защото вече всички са отвратени от нея. Whistling
И на мен ми хареса. Типично женска реакция. Щом не му счупи главата, пак добре. Джемрето казва нещо от рода ;; Краката на Зейнеп няма да стъпят в този дом''. Явно ще има някакво парти и З е поканена. С какво право Дж се разпорежда в тая къща. Като с единия крак е навънка.

# 26
  • Мнения: 2 282
З казва на Кузей, ще те накарам да ми се молиш на колене. И ще го направи.

# 27
  • Мнения: 0
Да ти кажа Дафне, Hug  нашето моме е уж второстепенна героиня, но предизивква емоции и коментари като първостепенна такава.Ама хич не е зле за мен.Бравос, бравос!

# 28
  • Мнения: 3 363
FB

Z: Ι am bored.If i won't make you beg me on your knees my name is not gonna be Zeynep
B:the day of the accident he was wearing this shirt
C: Zeynep won't make a step through this door

Друг превод


Zeynep: I am fed up! I am fed up of everything! If I don't make them beg me and bend to me, they won't call me Zeynep! (I don't call you Zeynep, I call you Rexona! Simple Smile)
Burak: That day, the accident day, you were wearing that shirt!
Cemre: Zeynep won't make a step from this door!

# 29
  • Мнения: 1 413
Леле, какъв фрагман- мечта! Grinning Кузи да им дава по една боксова ръкавица и да се почват, пък дано го разделят! Кузей не знам каква буря е, ама Зейнеп е като фортуна, толкова бясна не съм я виждала...Сериозно е сгазил лука Кузей, не на колене, ами челна стойка ще трябва да прави ...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт