Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 59

  • 39 139
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 282
Местя си един пост от предишната тема, отговор на Госпожата, щото ми се струва актуален и във връзка с новия анонс.
''Не знам за какво е отишла, но сигурно Дж позвънява в един момент, та така е настръхнала.  Има едно интересно мнение, че отношенията между З. и Кузей са по-сложни, отколкото ги обясняват някои потребители в нашата тема. Не били женени и затова нищо не я оправдава. Двусмисленото поведение на К. и желанието за мъст на З. доказват категорично, че двамата са стигнали до крайност при оная сцена.З.използвала при разговори с К. израза ''липсваш ми'', което било типично за героите в турските сериали, които са споделяли леглото си.   Затова не смее да я гледа в очите. И се чувства виновно.''

# 31
  • Мнения: 2 282
Добро утро, не че нещо.....ама и интелигентните и възпитани хора, с добро образование имат право да си изпуснат нервите, нъл тъй ? Щото и на тях им писва на шнорхела да ги правят на маймуни !
Пък Джемрето, щото е върло интелигентна и тя, че и много добра, затова така изсъска, че щеше да си изкриви захапката !   Mr. Green
Joy Joy Joy Joy Точно!

# 32
  • Мнения: 0
Краката на Зейнеп няма да стъпят в този дом''. Явно ще има някакво парти и З е поканена. С какво право Дж се разпорежда в тая къща. Като с единия крак е навънка.


Ми тя нали каза , че ще се държи като госпожа Хакмен.Дошло е времето значи. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 371
Софи,  Laughing абе вече, ама тя има добра дългосрочна памет ! Няма да забрави никога това, което преживя и обидата и унижнието !
Според мен, най- после реагира наистина адекватно - показва дълбока болка, освен това агресията е външна  насочена към точният човек !  Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 685
Прилъстена и изоставена....Само такава жена може да има такива налудни4ави реакции.Ако съм на мястото на Кузи,ще я изритам навън и ще я вла4а като парцал,та може и да се осъзнае тогава,но...тя си е за лудница определено!

# 35
  • Мнения: 2 282
Малиии, как е изпънала жилите и изкривила устата. И точно Баръш ще я послуша. Обаче Дж се кротна накрая. Нема лабаво при Баръш.

# 36
  • Мнения: 0

Според мен, най- после реагира наистина адекватно - показва дълбока болка, освен това агресията е външна  насочена към точният човек !  Peace

 Heart Eyes Болка, гняв, злоба, ярост, свирепост и лудост дори.Още веднъж ще спомена, че има голямо значение , че Зейнеп обича Кузей...Границата на любовта с омразата е много, много тънка....Това се случва в момента със Зейнеп.

# 37
  • Мнения: 3 371

Според мен, най- после реагира наистина адекватно - показва дълбока болка, освен това агресията е външна  насочена към точният човек !  Peace

 Heart Eyes Болка, гняв, злоба, ярост, свирепост и лудост дори.Още веднъж ще спомена, че има голямо значение , че Зейнеп обича Кузей.Границата на любовта с омразата е много, много тънка....Това се случва в момента със Зейнеп.

И това е нещо, което никога не сме отричали, даже го предвидихме далеч по- рано ! Peace

# 38
  • Мнения: 2 282
Да ти кажа Дафне, Hug  нашето моме е уж второстепенна героиня, но предизивква емоции и коментари като първостепенна такава.Ама хич не е зле за мен.Бравос, бравос!
HugИ от мен, голямо браво за Зейнеп. Като  дяволско изчадие и световен злодей, няма грешка.

# 39
  • Мнения: 3 371
Ама Кузей беше абсолютно същисан, завалията. Laughing Никак не очакваше подобна реакция, ала Симай !Беше по- загрижен да не се нарани тя, отколкото да не го нарани него !
И за голямо разочарование на някои, дори и сега не я хвана за косите. Laughing

# 40
  • Мнения: 2 282
If i won't make you beg me on your knees my name is not gonna be Zeynep
Ще го накара да й се моли, след което ще го отсвири. Някой съмнява ли се,че това ще се случи.  

# 41
  • Мнения: 1 413
Браво и на Баръш- хитър и провокативен, няма общо с махалата на пекари и фризьори...
Широк фронт се очертава срещу ВНЛ, ще рухне като Берлинската стена... Peace

# 42
  • Мнения: 3 371
Браво и на Баръш- хитър и провокативен, няма общо с махалата на пекари и фризьори...
Широк фронт се очертава срещу ВНЛ, ще рухне като Берлинската стена... Peace

Да, Баръш беше учудващо хладнокръвен, да не кажа ехиден. Типичната му физиономия, все едно е сигурен, че само той държи каре Аса ! Peace

# 43
  • Мнения: 2 282
Ама Кузей беше абсолютно същисан, завалията. Laughing Никак не очакваше подобна реакция, ала Симай !Беше по- загрижен да не се нарани тя, отколкото да не го нарани него !
И за голямо разочарование на някои, дори и сега не я хвана за косите. Laughing
Отидоха зян яйцата на пекарната. Направо му взе акъла на Кузейката. Евала!

# 44
  • Мнения: 3 371
Ама Кузей беше абсолютно същисан, завалията. Laughing Никак не очакваше подобна реакция, ала Симай !Беше по- загрижен да не се нарани тя, отколкото да не го нарани него !
И за голямо разочарование на някои, дори и сега не я хвана за косите. Laughing
Отидоха зян яйцата на пекарната. Направо му взе акъла на Кузейката. Евала!
Остави се ! Заради тази зла жена, цял Истанбул остана без Макара ! Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт