Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 6 част

  • 378 634
  • 3 655
  •   1
Отговори
# 2 955
  • Мнения: 487
Не не трябва.

# 2 956
  • Мнения: 56
А да попитам дали предварително трябва да се обадиш да си запазиш час за запис на тонове?
Не, нетрябва предварително да се записва час, отива се там и ако има свободно легло в стаята за тонове, влизаш веднага.  Simple Smile

# 2 957
  • София
  • Мнения: 38
Благодаря за отговора, дами   bouquet

# 2 958
  • Мнения: 4 070
Аз в сряда ще ходя на отворените врати в ТК и ще питам за изоскванията за памперси и мокри кърпи:) после ще докладвам:)
Хм, никой ли няма никакви отзиво за този д-р Стерков? Нищо почти не мога да намеря за него в нета..
Прекрасен лекар. Раждах втория път при него, без избор на екип- държеше ми ръката и ме милваше. Не че имах нужда, ама човека е такъв, от вътре му идва. После идваше да види своя пациентка до мен и винаги се интересуваше как съм.

# 2 959
  • София
  • Мнения: 579
Gundie, благодаря ти за отговора! Наистина много малко инфо намирам за този лекар, а мой близък (АГ), горещо ми го препоръчва. Казва, че е добър професионалист и с много опит.

# 2 960
  • Мнения: 43
Момичета, искам да попитам по отношение "Ден на отворените врати" дали се заплаща и може ли да присъства таткото или е само за бременни?

# 2 961
  • София
  • Мнения: 809
 Напълно безплатно е, присъстват и татковци  Peace

# 2 962
  • Мнения: 43
Благодаря много за бързия отговор  Blush

# 2 963
  • София
  • Мнения: 783
Здравейте, понеже не става ясно от ценоразписа в болницата. Ако таткото присъства, освен избор на екип и за присъствие на таткото, трябва ли да плащаме и за вип залата?

# 2 964
  • Мнения: 505
Да, и ВИП зала се плаща.

# 2 965
  • Мнения: X
Няма как бащата да присъства в общата родилна зала.

# 2 966
  • София
  • Мнения: 783
Благодаря, беше логично, ама кой да помисли! Mr. Green

# 2 967
  • Мнения: 18
Момичета,някоя от вас раждала ли е нормално при д-р Богданова?Или само секцио?




















# 2 968
  • София
  • Мнения: 1 740
Аз съм нормално и съм сигурна, че и доста други мнения бяха споделени не само за секцио. Давала съм подробно описание миналия септември някъде или края на Август.

# 2 969
  • София
  • Мнения: 783
Момичета, някоя от вас, която е раждала в ТК искала ли е веднага след раждането да постави бебето на гърдите си, за да засуче? Искам да раждам естествено и съм се спряла на д-р Киров, предстои ми среща с него, тъй като е още отпуска.

Общи условия

Активация на акаунт