Отговори
  • Мнения: 5
Преди да ме заклеймите, че има 9384934 теми, ще се оправдая, че в никоя от тях не открих актуална информация или е дадена толкова завоалирано и разменена предимно на лични, че освен да завидя на получилите я, не виждам какво друго мога да сторя.  Embarassed
Отскоро живея във Варна и изпитвам огромни затруднения да открия добър козметик за почистване на лице, като е важно да направя пояснение, че именно тук реших, че тази процедура е нещо, от което имам нужда, така че не съм ползвала в други градове и имам наблюдения само върху трите почиствания, които са ми правени досега. Нямам проблемна кожа, появяват ми се пъпки рядко, но пък доста лесно ми се получават белези от тях, а и носът ми е склонен към комедони. Реших, че след почистването ще светна, но в общи линии събрах 3 седмици (общо), в които да се чудя къде да се скрия, защото на нищо не приличах.  Mr. Green
Първия път опитах в Ескейп на Цар Освободител, като толва май беше най-лошия опит.  Sick Цяла седмица ходих с четворно повече пъпки, отколкото съм имала и кожата ми изглеждаше ужасно. Логично, не повторих.
Втория път заложих на SHE на Червения. Останах доволна, не беше нещо кой знае какво, но поне приличах на човек и след процедурата. Да, ама жената, която работи там, заместваше и когато се опитах да повторя успешната процедура, беше друга козметичка (с доста зъл нрав  baby_neutral ), която ме окепази не по-зле от тази в Ескейп.
Така направих последен опит наскоро в Бюти Академи в района на Спортна зала. В началото ми се стори добър ефектът, но после пак си цъфнах, а от почистване на носа ми и помен нямаше.  #2gunfire

Та вече почвам да се чудя е ли възможно да отида на козметик и да се сдобия с наистина хубава кожа или просто отивам, давам 30 лв и ходя цяла седмица като караконджул?

# 1
  • Мнения: 6
аз съм софиянка и за Варна не знам, но с каква козметика те правят, щото то и това има значение?

# 2
  • Мнения: 348
 с две ръце мога да ти предложа Елена Вичева,работи в Студио К /там е взела студиото под наем/,дългогодишен козметик съсъ страхотно отношение към клиента и работи перфектно.Аз "не и изневерявам"вече повече от 15 год.---В момента е в болнични ,започва работа от 05.02  bouquet

# 3
  • Мнения: 5
gergana__sf,
процедурите са били с продукти на Thalion в Ескейп и Бюти Академи (където се опитаха да ме убедят, че видиш ли, само те ползвали тази марка и било абсурд да си я купиш, въпреки че съм ги виждала в не една и две аптеки  Crazy ). За другия салон нямам спомен честно казано.

Neli Tr,
много ти благодаря за предложението.   bouquet Можеш ли да ми дадеш информация дали почиства лицето ръчно или с инструменти, а и цена?

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте дами.Аз съм доволна като цяло от студио Angel face,въпреки,че най-много ме дразнят с техните предложения за козметични продукти или да ти направят маникюр по време на почистване на лицето,но най-важното е,че излизам с незачервено и чисто лице оттам,т.к. аз съм с чувствителна кожа.Иначе оттук във форума пишеха добри отзиви за козметичка в Ескейп,откъдето излязох със зачервено лице и ранички и като цяло там нищо не ми харесва.В салон Тонус джи пак по хубави отзиви ходих,но просто нямам думи.Аз исках час при въпросната козметичка Галя Димитрова,понеже жената има голям опит и медицинско образование,но те ми дадоха късен вечерен час и бързаха да си ходят.Лицето ми беше почистено без пара,на всичкото отгоре не от козметички,а от нейни помощнички,които се упражняваха с лицата на хората,не бях въобще добре почистена останах с комедони за 2 маски и един крем да ми мажат лицето дадох 28лв.А би трябвало като нов клиент да бъда обслужена от компетентен козметик,за да ме привлекат отново,така,че продължавам при Angel Face стига със експериментите   Flutter

# 5
  • Мнения: 1 929
А каква е цената  Angel face?

# 6
  • София
  • Мнения: 91
Аз ходих в едно студио Taii'ss, намира се на Ул "Селиолу" 40 и съм много доволна от козметичката.
Много внимателна и отзивчива.
Ходих по една оферта за почистване на лице, която включва ръчно почистване, ултразвук и в зависимост от типа кожа различни видове ампули. Накрая на почистването ми направи лек масаж на лице, глава и врат, което беше супер.

# 7
  • Мнения: X
с две ръце мога да ти предложа Елена Вичева,работи в Студио К /там е взела студиото под наем/,дългогодишен козметик съсъ страхотно отношение към клиента и работи перфектно

Елена Вичева е страхотна наистина.
Аз препоръчвам и Ася от Фифи и Гери (до оградата на училището над Спортна зала). Много внимателна, мила и работи с хубава козметика. Всъщност от години не съм ходила при други козметичка освен горните две и нямам странични впечатления.

# 8
  • Мнения: 2 280
Почти невъзможно е във Варна да се намери добър козметик  ooooh!
Аз пък не искам да ми пускат пара на лицето, къде почистват без пара?

# 9
  • Мнения: 213
Студио К няма ли 2-3 салона в града? В кой точно работи Елена Вичева? Simple Smile

# 10
  • Мнения: X
Студио К няма ли 2-3 салона в града? В кой точно работи Елена Вичева? Simple Smile

Да, три са. Тя е в този на ул. Параскева Николау, до кораба Дръзки. Имат сайт и ФБ страница.

Почти невъзможно е във Варна да се намери добър козметик  ooooh!


 Tired

# 11
  • Мнения: 213
Благодаря!  Hug

# 12
  • Мнения: 335
А аз безуспешно издирвам Вили (Виолета), която работеше в Eleganza (близо до Лаборекспрес). Тя е с медицинско образование, внимателна и добре се справяше с моята чувствителна кожа. Загубих и телефона и не мога да я открия. Последно (преди три години) щеше да се мести в някакво студио в района на Генералите.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 3 251
Здравей Simple Smile аз имах същия проблем , дълги години се влачих от козметичка на козметичка ,които се състезаваха коя ще ми съсипе лицето повече.Най-големият ми ужас беше след Angel Face , като 2 дни след процедурата бях цялата в пъпки.После си смениха методите , започнаха да работят с някаква глупост , която почиства едва ли не само горния слой,реших да им дам шанс.Ми точно на следващия ден все едно не бях ходила на почистване.Намерих една много добра срещу училище Кирил и Методи ,в началото всичко беше ок откъм качество и цена , но на третата процедура ми поиска 50 лв и повече не отидох.И така случайно намерих Нели ,която е една страшно приятна жена , която не те обижда колко ти е зле кожата ,а прави всичко възможно да я подобри . След процедура при нея ставам и заминавам без едно едничко зачервяванийце ,не се изпъпчвам после и с редовни посещения кожата ми видимо се съживи . Работеше срещу пощата и когато един ден отидох и разбрах , че я няма вече там направо ми се прирева . За щастие я намерих пак - сега работи в уличката на На тъмно , малко над него .Студиото се казва Нова ,козметичката Нели .Взима 25 лв ,ако искаш номера и пиши ми . Само искам да добавя нещо - миналата година ходих на дерматолог и я попитах какво мисли за почистването на лице и тя ми каза , че щом ми харесва- да ходя , но нямало голям смисъл .По-добре било да инвестирам в добра козметика. Според мен някъде посредата е истината  Peace

# 14
  • Мнения: 213
След преживяното в студио К при прехвалената Елена Вичева (която все пак вярвам, че е много добър козметик, но явно никога няма да разбера), приемам нови препоръки за козметик.

Общи условия

Активация на акаунт