Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 180

  • 89 624
  • 733
  •   1
Отговори
# 270
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А сега ви пожелавам хубав ден  Hug и до довечера, нищо, че ни чакат още тъжни моменти - ние все пак си обичаме нашата ''Пленителка''!  Peace



Скрит текст:

# 271
  • Мнения: 1 056
Привет и от мен! На мен сцените, в които Хасрет се унижава, следейки Мурат, не са ми по вкуса. Дори и да са комични. Защо отиде Хасрет в ресторанта? От ревност и може би, за да си изясни какви са точно отношенията на Мурат и Джерен. На мен Джерен, въпреки позитивното си излъчване и красотата си, ми е противна заради ролята, която играе. Умна и уж позитивна жена, но се съгласи съзнателно да нарани Хасрет. Защото участието й в играта на Мурат не е нищо друго. Разбира се, преди това Хасрет нарани Мурат с годежа си. Връщат си един на друг, вместо открито да поговорят. Явно не са готови за такъв разговор.

# 272
  • Мнения: 4 535



Добро утро! Grinning Пращам ви една "Френска целувка", Цвети е написала защо, около едната минута има част от кадрите взаимствани в епизода ни. И аз не ги обичам тези епизоди Sad Прилича ми на ситуация, в която виждаш, че човек се спъва и пада на улицата. В първият момент имаш порив да се засмееш, но после ти става мъчно и болно. Е, виждала съм и хора, които продължават да се смеят Wink Хора всякакви Grinning
Хубав ден, аз съм малко "тука- има, тука нема" заради едни други сериални герой, но колкото и да ми е интерсна тяхната история и да признавам качествата на филма и актьорите, няма опасност да ми стане "приспиващ" Joy

# 273
  • Мнения: 2 195
Добро утро  Hug

Цвети, все пак може да пийнем по едно  кафе -  традицията го изисква, а и съответства на дрескода на темата - сърце в шарени по махленски пламъци:

За епизода снощи писах, но да репликирам Вали, ама и не само нея  Peace  За мене Хасрет не искаше да нарани Мурат с годежа, а се хвана като за сламка - под балкона на хотела светът й рухна. Не само, защото Мурат я излъга, но реши, че е победена от сестрата на най-голямата си съперница - жената, която е била всичко, която тя не е и притежаваща всичко, което се полага на конакчиите - умения, образование, изисканост и най-вече сърцето на Мурат.  Е, не беше рационален ход, но така реши, че хем си спасява достойнството в този момент (то и Мурат по същите причини се сгоди Mr. Green), хем да се накаже, че твърде далеч е отишла в мечтите си и се е доверила. След това последваха и гадните номерца и игрички. Като партия тенис.  #Crazy

А Мурат се чудя защо предприе тази играчка с ресторанта, след като много добре знаеше, че Хасрет ще го  последва - веднъж вече го бе правила.  Да я унижи пред Джерен  Stop

И малко предизборна агитация:

Хубав ден Hug

# 274
  • Мнения: 0
Привет
Днес думата унижение е доста употребена  

Доблестен и почтен човек  не би унижил човек ,с когото общува ,защото тогава унижава НАЙ-ВЕЧЕ себе си

А какво показаха и нашите герои

Левент
Самоунижаваше се с подли номера при басовете с Мурат,с цел нечестна победа
Подло скара Хасрет и Мурат  в края на 1 сезон
Подмолно принуждаваше Мурат да заяви ,че се отказва от Хасрет/професионално/ ,когато знаеше за любовта му и сам  бе допринесъл за скарването им.
Предложи брак на Хасрет ,знаейки ,че Мурат я обича и без дори да го уведоми  за действията си.
Унижи Хасрет с поведението си  - като я насили да напусне  класната стая и фитнеса
...
Хасрет
Унижи Мурат ,като му тръшна вратата в края на първи сезон
Унижи Мурат ,като не му отвори вратата вечерта след като го видя на балкона с Бахар
Унижи Мурат като не му повярва ,че е помагал като приятел на Бахар
Унижи Мурат ,като се сгоди за Левент  / и  като  Мурат и даде обяснение на заблудата и за Бахар/
Унижаваше Левент ,като го използва с годежа
Унижаваше Левент като бе безотговорна професионално.
Унижаваше майка си и сестра си.
Самоунижението  от ревност към Мурат си е  САМО за нейна сметка ,защото тя официално  се  отказа  от Мурат
....
Мурат

Не унижи Хасрет след  униженията ,които понесе от страна  на Хасрет
НЕ УНИЖИ ЛЕВЕНТ /и себе си/ И НЕ СЕ ОБЯСНЯВА В ЛЮБОВ НА ГОДЕНИЦАТА МУ / някои  очакват подобна подлост и от Мурат ,както от Левент/
Мурат  допуска ,че Хасрет има чувства към него ,но не е сигурен ,какви са те/лични или професионален респект /  ,а и не е сигурен  какви  чувства има тя  към Левент.
Логично бе да я освободи  от  евентуална  нейна благодарност  към заслугите му и   даде шанс на нея и Левент .
Затова Джарен бе необходима за да  разбере и Мурат ,а и  самата Хасрет  какво точно иска от живота си - СПОКОЙСТВИЕ с Левент или трудна любов   ?
Не мисля и ,че щеше да е почтено и спрямо Хасрет Мурат да и говори за любовта си ,след като тя е сгодена за друг

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 17:19 от handsome

# 275
  • Мнения: 659
Добър да е денят ви и привет от мен, Рали.  Simple Smile
Надин, достави ми истинско удоволствие с този клип.   bouquet newsm10
Мег Райън ми е любимка, а особено, когато си партнира с Хю Грант.
Определено са заимствани сцени от други филми в ПС и нищо чудно. Не е само в този филм. Колкото повече го гледам, толкова повече откривам разни бъгавини, но все пак не напразно се казва –киноизкуство.  newsm78
От една страна се сблъскваш с житейски неща, а от друга се откъсваш от действителността, за да се насладиш на художествената измислица. Ето защо хората обичат да ходят на кино или при удобствата на телевизора и компютъра да си ги гледат в къщи.
И аз се подразних малко от тези сцени, но пък героинята на Туба е с гореща циганска кръв и въпреки, че се научи да говори правилно, да се движи и държи подходящо, тя си остава дълбоко в себе си „луда глава“, непризнаваща понякога снобските окови.
Въпреки че забелязва надменното поведение на Мурат, при нея то се претопява в голямата й любов към него.   Kissing Heart
За сцените с изборната агитация – върхът. Нали си ги имаме и наяве такива агитации, а като ги гледаш отстрани и то толкова правдиво представени ..... хем да се смееш, хем да ти се доплаче от фарса.  Simple Smile Cry
И все пак в цялата тази предизборна галимация, аз съм за Гюлназ, като най-реално поведение в ситуацията. Де да имаше повече такива кандидати и в живота.
До нови срещи довечера.  Hug

# 276
  • Мнения: 659
Цитат
Доблестен и почтен човек  не би унижил човек ,с когото общува ,защото тогава унижава НАЙ-ВЕЧЕ себе си

handsome,  wavey
Точно казано! newsm10
Допадна ми поста ти с добре охарактеризираните герои в контекста на думата "унижение", защото и аз така реагирах вътрешно и в тези моменти направо ме беше яд за поведението им.  Thinking  bouquet
И пак казвам, та това е само филм, но с история, която не е чужда на действителността и ние също сигурно сме изпадали в някои подобни ситуации и ето повод да ги видим отстрани и поне да си вземем някоя поука. Thinking
Приятен ден. Simple Smile

# 277
  • Мнения: 4 535
Като жена мечтаеща някой да и изпере килимите, докато си гледа сериали, съм на страната на Гюлназ в тези избори Peace Но като човек реалист, смятам тази агитация за губеща. Grinning Не напразно още в първите кадри на сериала виждаме ромка перяща килим. Ами за нея това си е свещенодействие Wink, показва на цял свят отношение не толкова към чистотата, колкото,че и тя е човек и има къща. Какво е дом на изток без килим, та той си е символ, щом в много случай виси окачен на стената, а не на земята Rolling Eyes  Grinning





Колко хубаво го каза Сайме: "Хасрет, аз съм ти майка, мен не можеш да ме излъжеш..." Разбирам защо си обичам Хасрет, сигурно защото и аз я гледам през очите на майка, а не на "любима" на Мурат Grinning

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 14:57 от nadine1111

# 278
# 279
  • Мнения: 0
Привет запленени.  Hug  bouquet Hug
Аз нещо се изгубих в сериалите, но от време на време минавах и през темите. newsm78
Роси,  wavey
И аз мога да кажа, че Пленителката го гледам за n-ти път. Дори,за да съм по-точна започвам и завършвам деня с епизод от сериала. Гледам го и дублиран, но определено предпочитам варианта със субтитрите.
Благодарение на Рина и аз имах удоволствието да изгледам последните епизоди с превод.
Рина, още веднъж благодаря! newsm51 smile3525 newsm51
Веднага бързам за пореден път да изкажа възторга си от преводаческия екип и да им благодаря за удоволствието, което ни дават с отличната си работа /Гледала съм и в момента гледам сериали с техни субтитри/.   bouquet newsm10 newsm51
Запленена съм от Туба. Разкошна жена и прекрасна актриса. Гледам и „20 минути“ и започнах „Гордата Аси“. Набелязала съм си и един филм „Питай сърцето си“.
В каквато и роля да влезе, направо я извайва. Всеки жест е истински, дори едно такова обикновено нещо – да изчистиш несъществуваща прашинка от палтото на годеника си /пред дома на Мурат, докато чакаха на вратата/, но направено с такава съпружеска нежност и любов. Heart Eyes
А партньорите й? Много точно избрани.  newsm10
Признавам си, че исках да я виждам само и единствено с Джансел, но сърцето е казало друго – Онур. Е, не мога да отрека, че Онур е май по-добрият като артист, но в Джансел има един особен чар. Ами Али от „20 минути“, този умен, любвеобилен, честен и добър и т.н. „смотаняк“.  newsm51
Както съм започнала, мога да си пиша така цяла нощ.
Понеже вие ни предоставяте толкова красиви колажи и клипове за нашите любимци, аз реших пък да ви подаря песен на една прекрасна певица за историята на една любов, в унисон с любимият ни сериал.
Хубава вечер и нощ от мен Ралица. Hug






Привет rprm wavey,

Явно си от новите зрители и не си уведомена за подробности около личните връзки на Туба.
Туба е била в много близки отношения с Джансел лятото  преди да снима Аси .
Когато снимат този филм  /особено през 2 сезон /двамата са отново неразделни в личен план .Има много снимки и кадри  от папараци .Двамата признават ,че са неразделни и в личния си живот ,но официално отричат връзка ,защото официалното изявление  казва -"ТЕЗИ СЛУХОВЕ ВРЕДЯТ НА
БИЗНЕСА".

http://www.dailymotion.com/video/xj49pu_tuba-buyukustun-cansel-elcin-starlife-5-haziran-2011_shortfilms#.URPaDfLLfFx[/video]


Всеки сам си отговаря ,защо тя е била неразделна с  Джансел   бременна  до края на снимките,а не  с бъдещия си съпруг.../навличайки си негативи в личен и  професионален план/
В стари теми можеш да видиш мнения и коментари  и как 99,99% от писалите в тази тема нямат съмнения в любовта им /макар и бурна/
Надявам се морала ти да не осъжда   любовна връзка ,която не е завършила с брак и не мислиш ,че е била обидна или злепоставяща за някой от двамата


http://www.dailymotion.com/video/xii6pv_tuba-buyukustun-cansel-elcin-dizitv-1-mayys-2011_shortfilms#.URPabfLLfFw[/video]



Обърни внимание как бременната Туба флиртува , с Джансел май 2012
и само след 2 месеца двамата  се държат като   бивши  любовници /не   скарани  , а заради партньорите си -дистанцирано/


Относно Онур и предположението ти ,че сърцето/а не разума и / на Туба  е направило избор:
Информацията от самата нея е/цитирам по памет/
-Приятели са с Онур  от 5 г , и той е свидетел на личния и живот през този период
-Не се е влюбила в него
-Не харесва Онур /при въпрос  отговаря ли той на идеалите и за мъж/
-Трябвало е да се ожени ВЕДНАГА  за него ,защото ,ако изчака щяла да се откаже/ на въпрос колко са били гаджета ,а и тя е бременна в 4-месец/
-Чувства се спокойна  с него ,действа и като противоотрова,обича го /но  всеки човек обича приятелите си, нали?





Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 19:50 от handsome

# 280
# 281
  • Мнения: 659
handsome,
Ти буквално ме засипа с информация и въпроси.  newsm78
Аз обаче отивам в друг сериал и после ми се иска да осмисля казаното от теб и едва тогава ще реша, как да се включа с отговор. Thinking
Хубава вечер.

# 282
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

Тази вечер малко поокъснях, ама... реал - какво да се прави,  Wink не живеем само във филмите, нали?  Simple Smile

Надин  Hug благодаря за ''Френската целувка'', ей  Simple Smile ама много харесвам тази Мег и тя ми въздейства подобно на Туба, не съм пропуснала нито един неин филм / дори и старта и в сапунка/, а и с всеки партньор и се получава.  Peace



Баги, Рали, Никол  Hug

И след поредната повторена лекция да се подготвим за новия епизод, другото ...  Simple Smile



п.п. Забравих да напиша, че клипът ми излезе преди 20 минути във фейса!  Crazy
Не е ли странно, точно сега!  Laughing

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 21:40 от Cveti67

# 283
  • Мнения: 4 244
Здравейте момичета с днешна дата и от мен!  Hug
Цял ден нямах възможност да влезна в темата и ето, че чак сега успях да го направя

Цвети
Цитат
Прекрасна вечер беше снощи  , настроението в темата ни се завръща - много интересни коментари и кадри видяхме от последният засега и май на доста от нас нелюбим епизод.
  Hug Да продължим в този дух  Peace И на мен Мег Раян ми е любимка Peace

Да отговоря и аз на въпроса на Роси  Hug за това защо отиде Хасрет в ресторанта? Според мен на този етап тя е разкъсвана между дълга на даденото обещание да се омъжи за Левент и любовта си към Мурат. Peace Освен, че обича Оджата, в нея Бахар успя да посее и семенцето на съмнението и ревността. А тя все пак както казва Баги Peace не е на нивото на конакчиите  по умения, образование, изисканост. Така, че има малко чувство за непълноценност, че не му е на нивото  Peace Видя ги как се държат двамата на острова, а и Мурат я представи като приятелка Peace Така, че естествено е едно младо 21-22 г момиче, на когото хормоните бушуват,без много-много да се задълбочава да се "запали" и ревността да отиде на макс. А и в болницата той доведе Джерен със себе си  Peace Следователно, за Хасрет, двамата са заедно и са двойка. Когато Левент й отказа да отидат, тя реши, че трябва да види дали предположенията й са правилни. А и както неведнъж казахме "пали от четвърт" Peace- от една страна поради гена си, от друга-годините, както и събитията преди този ден Peace

Надин  smile3521  а от кога ли е тази снимка  newsm78

Днес в дизито май е ден за "Попитай сърцето си" и Есма  Peace Ето няколко гифчета от там


Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: чт, 07 фев 2013, 21:51 от kanti

# 284
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт